تغییر زبان واتساپ در آیفون

تغییر زبان واتساپ در آیفون

در این مقاله قصد داریم تا تغییر زبان واتساپ در آیفون را به شما آموزش دهیم. برای بسیاری از افراد، تغییر زبان در بسیاری از اپلیکیشن ها در تلفن های همراه به ویژه در گوشی های آیفون کار سختی است. در این مقاله سعی شده تا بسیار ساده و بصورت مرحله به مرحله این کار را به شما توضیح دهیم. بهتر است ابتدا با واتس آپ بیشتر آشنا شوید.

در مجله راندنو می توانید انواع آموزش های مرتبط با حوزه تکنولوژی را مطالعه نمایید.

آنچه در ادامه می خوانیم:


بیشتر بخوانید: تماس تصویری واتساپ در ویندوز


واتساپ چیست؟

واتساپ یک برنامه پیام رسان برای انواع گوشی و ویندوز است. شما از طریق این پیام رسان می توانید عکس، ویدئو، بسیاری از اسناد و فایل های مختلف را برای دوستانتان ارسال کنید. این پیام رسان از امنیت بالایی برخوردار است. به کمک این برنامه حتی می توانید با دوستانتان تماس صوتی و ویدیوئی نیز داشته باشید.

در سال های گذشته در کشور ما برنامه تلگرام در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردار بود. اما با فیلتر شدن این برنامه، اکثر کاربران این پیام رسان به واتس آپ روی آوردند. به همین دلیل اکنون واتس آپ در بین کاربران ایران ازمحبوبیت زیادی برخوردار است. در ادامه به آموزش تغییر زبان واتساپ در گوشی ایفون یا اپل خواهیم پرداخت.

تغییر زبان واتساپ در آیفون
تغییر زبان واتساپ در آیفون

بیشتر بخوانید: آموزش تصویری حذف اکانت واتساپ در اندروید و آیفون


تغییر زبان واتساپ در آیفون

یکی از قابلیت های جدیدی که در گوشی های آیفون وجود دارد، امکان استفاده از واتساپ فارسی است. یکی از مشکلات عمده کاربران، تغییر زبان واتساپ در iOS است. برای این کار باید مطابق با مراحل زیر عمل کنید:

گام اول تغییر زبان واتساپ در آیفون

اولین گام برای تغییر زبان واتساپ در آیفون به روز کردن اپلیکیشن واتساپ است. در صورتی که این برنامه آپدیت یا بروز نباشد، امکان تغییر در زبان آن وجود ندارد. در صورتی که برنامه را ندارید، آن را از اپ استور دانلود کنید.

بروزرسانی واتساپ
بروزرسانی واتساپ

گام دوم تغییر زبان واتساپ در گوشی اپل

در گام دوم باید وارد بخش تنظیمات یا settings گوشی خود شوید. بعد از وارد شدن به بخش تنظیمات، می بایست گزینه General را پیدا کنید و بر روی آن کلیک نمایید.

تنظیمات و جنرال
تنظیمات و جنرال

گام سوم تغییر زبان واتساپ در گوشی اپل

بعد از وارد شدن به صفحه جنرال دستگاه، گزینه Language & Region را پیدا کنید و بر روی آن کلیک نمایید.

گام سوم
گام سوم

گام چهارم تغییر زبان واتساپ در آیفون

به طور کلی و در حالت پیش فرض، انگلیسی یک زبان پیش فرض برای تمامی سیستم عامل های iOS در نظر گرفته شده است. برای اینکه زبان واتس آپ خود را به فارسی و یا هر زبان دیگر تغییر دهید، باید این پیش فرضی را به آن نیز اختصاص دهید.

گام پنجم تغییر زبان واتساپ در گوشی اپل

در قسمت Language & Region اگر زبان فارسی را مشاهده کردید، باید گزینه Edit بالا سمت راست را کلیک کنید. سپس گزینه زبان فارسی را با استفاده از آرم سه خط آن بگیرید و به مکان بالاترین زبان انتقال دهید.

در صورتی که در این قسمت زبان مورد نظر را مشاهده نکردید، می بایست گزینه Add Language را بزنید. با فشردن این گزینه، لیست زبان های موجود نشان داده می شود و شما باید زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

گام پنجم
گام پنجم

ضمناً شما می توانید سؤالات خود را درخصوص چگونگی تغییر زبان در گوشی های آیفون در زیر این مقاله درج نمایید.


بیشتر بخوانید: واتساپ جی بی چیست | همه چیز درباره GB WhatsApp