استعلام مانده اینترنت همراه اول با روش های تضمینی

استعلام مانده اینترنت همراه اول با روش های تضمینی

استعلام مانده اینترنت همراه اول کار دشواری نیست و اگر از مشترکین همراه اول هستید می توانید با روش های مختلفی از مانده اینترنت همراه اول خود استعلام بگیرید. این روش های استعلام گیری هم برای سیم کارت های دائمی و هم برای سیم کارت های اعتباری کاربرد دارند. همراه اول یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده سیم کارت های تلفن همراه در ایران است که مشترکین آن می توانند با خرید بسته های اینترنت همراه به اینترنت این اپراتور دسترسی داشته باشند البته می توانید بسته اینترنت تهیه نکنید تا هزینه آن بر روی قبض ماهیانه شما محاسبه شود و یا از شارژ اعتباری شما کسر شود اما هزینه آن نسبت به خرید بسته اینترنت بالا است.

اگر تمایل دارید تا از نحوه استعلام مانده اینترنت همراه اول باخبر شوید و از آن استفاده کنید، پس با ما در این مقاله از مجله راندنو همراه باشید.

آنچه در ادامه می خوانیم:

اطلاع از مانده اینترنت همراه اول از طریق کد دستوری

برای استفاده از این روش باید یکی از دو کد دستوری #320*10* و یا #1*100* را شماره گیری کنید. با ارسال هر یک از این کدهای دستوری پیامی که حاوی 5 گزینه است برای شما ارسال می شود که به شرح زیر است:

0. استعلام

1. فعالسازی

2. تنظیمات

8. لغو تمدید

9. راهنما

که برای استعلام حجم باقی مانده اینترنت خود باید عدد 0 را وارد نمایید سپس پیامکی از طرف همراه اول برای شما ارسال می شود که در آن نوع بسته اینترنتی شما، مهلت اعتبار و حجم باقی مانده آن ذکر شده است.

البته لازم به ذکر است که شما می توانید با شماره گیری کدهای #140*11* یا #121*10*، همچنین با شماره گیری تلفن گویای 444 از باقی مانده حجم اینترنت خود مطلع شوید.

اطلاع از مانده اینترنت همراه اول از طریق کد دستوری
اطلاع از مانده اینترنت همراه اول از طریق کد دستوری

استعلام حجم اینترنت همراه اول با استفاده از سایت همراه اول

یکی دیگر از این روش ها مراجعه به سایت همراه اول است. شما می توانید با ثبت نام در سایت همراه اول وارد پنل کاربری خود شوید و از حجم باقی مانده اینترنت خود مطلع شوید.


بیشتر بخوانید: خرید بسته های اینترنت همراه اول و فعال کردن آنها


بررسی مانده اینترنت همراه اول از طریق اپلیکیشن همراه من

اپلیکیشن همراه من از امکانات مختلفی برخوردار است بنابراین توصیه می شود تا مشترکین همراه اول این اپلیکیشن را نصب کنند تا از امکانات آن بهره مند شوند. با نصب این اپلیکیشن نیز می توانید از حجم باقی مانده اینترنت خود اطلاع پیدا کنید.

امکانات اپلیکیشن همراه من

  1. خرید بسته اینترنت
  2. مشاهده حجم باقی مانده اینترنت
  3. دریافت امتیاز
  4. پرداخت قبض
  5. خرید بسته های مکالمه رایگان
  6. خرید بسته های پیامکی همراه اول
  7. مشاهده و دریافت طرح های تشویقی
استعلام مانده اینترنت همراه اول
استعلام مانده اینترنت همراه اول

بیشتر بخوانید: قطع شدن اینترنت گوشی چه علت هایی دارد و روش های برطرف کردن آن کدام است؟


اطلاع از حجم باقی مانده اینترنت همراه اول از طریق ارسال پیامک

شما می توانید با ارسال پیامک به شماره 8080 نیز از حجم باقی مانده اینترنت خود مطلع شوید. به این صورت که باید عدد 0 را به این شماره پیامک کنید تا پیامی که حاوی نوع بسته اینترنتی شما، مهلت اعتبار و حجم باقی مانده آن است از طرف اپراتور همراه اول برای شما ارسال شود.


بیشتر بخوانید: فهرست تمامی کدهای دستوری همراه اول که احتمالا نمی دانید


در این مقاله به روش های مختلفی برای اطلاع از حجم باقی مانده اینترنت همراه اول پرداختیم. شما می توانید با استفاده از هریک از این روش ها، به آسانی از مانده اینترنت خود استعلام بگیرید. خوشحال می شویم که نظرات خود را در قسمت دیدگاه این مقاله برای ما به اشتراک بگذارید.