ثبت فروشگاه

میز کار صنعتی شاهرخ مدل 400

از ۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تا ۳۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل T520C

از ۲۹,۵۰۰,۰۰۰ تا ۲۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل 200A

از ۲۹,۵۰۰,۰۰۰ تا ۲۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل T400B

از ۸۸,۰۰۰,۰۰۰ تا ۸۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل 180H

از ۴۲,۵۰۰,۰۰۰ تا ۴۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل T540B

از ۳۳,۵۰۰,۰۰۰ تا ۳۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل 180

از ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تا ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل T150

از ۳۹,۵۰۰,۰۰۰ تا ۳۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل 180B

از ۳۱,۵۰۰,۰۰۰ تا ۳۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل 200B

از ۴۱,۰۰۰,۰۰۰ تا ۴۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل T400

از ۷۹,۰۰۰,۰۰۰ تا ۷۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

میز کار صنعتی شاهرخ مدل 180M

از ۵۱,۰۰۰,۰۰۰ تا ۵۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

لوازم جانبی ابزار

لوازم جانبی ابزار مجموعه وسایل کاربردی و مکمل ابزارآلات مختلف هستند. از این تجهیزات برای انجام فعالیت های صنعتی و خانگی استفاده می شود. انواع تیغ اره، مته، دیسک فرز و دیگر متعلقات ابزار شارژی، برقی و بادی از انواع این تجهیزات محسوب می شوند. جهت اطلاع از قیمت وسایل جانبی ابزارآلات با مراجعه به سایت راندنو می توانید محصول مورد نظر را خریداری نمایید. راندنو امکان خرید لوازم جانبی ابزار برقی و دیگر ابزارآلات را برای شما فراهم نموده است.

لوازم جانبی چیست؟

ابزارآلات بسیاری در بازار موجود هستند که برای کامل کردن فعالیت های کارگاهی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. مجموعه ابزار بسیار متنوع هستند و استفاده از آنها موجب آسان تر شدن کارها می شود. درنتیجه با اضافه کردن لوازم جانبی و قطعات مورد نیاز به این ابزارآلات، می توانید برای انجام فعالیت های مختلف از آنها استفاده کنید. به طور کلی پیشنهاد ما به شما این است برای افزایش سرعت و دقت در انجام کارها، لوازم جانبی مورد نیاز برای ابزار خود را تهیه نمایید.

همچنین ابزار و لوازم جانبی در گستره متنوعی قرار گرفته اند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

لوازم جانبی ابزار برقی

ابزارآلات برقی یکی از رایج ترین و کاربردی ترین انواع تجهیزات در صنایع و کارگاه ها است. استفاده از انواع ابزار برقی موجب افزایش راندمان در انجام کارها می شود. با عرضه انواع ابزار برقی  به بازار، سرعت انجام  کارها افزایش داشته است و افراد برای انجام دادن فعالیت های مورد نظر، انرژی کمتری صرف می کنند. این ابزارآلات در گستره متنوعی قرار گرفته اند و امروزه برای انجام تمامی فعالیت ها، کاربردی واقع شده اند.

استفاده از ابزارهای برقی نیز مستلزم به کارگیری از لوازم جانبی است. به طور کلی با استفاده از وسایل جانبی، می توانید فعالیت مورد نظر را با دقت و سرعت بالایی انجام دهید. در ادامه به معرفی و بررسی تعدادی از وسایل جانبی می پردازیم.

لوازم جانبی ابزار بادی

انواع ابزار بادی یا ابزار پنوماتیک برای انجام فعالیت مورد نظر، به تجهیزاتی جانبی خاصی نیاز دارند. چکش بادی، بکس بادی، دریل بادی، میخکوب بادی، فرز بادی و بسیاری از ابزارآلات دیگر از انواع این ابزارآلات هستند که به وسایل جانبی نیاز دارند. در ادامه به آشنایی با انواع ملزومات جانبی این وسایل می پردازیم.

باد پاش

این ابزار برای تمیز کردن سطوح و اجسام مختلف استفاده می شود. این ابزار با استفاده از کمپرسور باد، جریان باد را به صسورت متمرکز ایجاد می کند. این وسیله در صنایع نجاری، تعمیرگاه های خودرو و موارد مشابه مورد استفاده قرار می گیرند. بادپاش هایی که در کارگاه ها و تعمیرگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند، در انواع مختلفی تولید می شوند. این بادپاش ها براساس نوع نازل و جنس بدنه از یکدیگر متمایز می شوند.

شلنگ فلزی

شلنگ از دیگر لوازم جانبی ابزارآلات پنوماتیک است که برای انتقال باد از کمپرسور به دستگاه های بادی، برای راه اندازی ابزار مورد استفاده قرار می گیرد. این شیلنگ ها انعطاف پذیری بالایی دارند و به صورت فنری ساخته می شوند. استفاده از این تجهیزات آسان است. از این محصول در صنایع نجاری، کارواش ها، تعمیرات خودرو و نقاشی ساختمان ها استفاده می شود.

کوپلینگ

با استفاده از شلنگ فلزی میان دستگاه و کمپرسور اتصال ایجاد می شود. به همین دلیل با استفاده از این قطعه می توانید اتصالات محکم و مقاومی را به وجود آورید. کوپلینگ ها از مدل های مختلفی برخوردار هستند و با ابعاد مختلفی نیز تولید می شوند.

واحد مراقبت

وجود سیستم واحد مراقبت در ابزارآلات بادی ضروری است. این سیستم از سه بخش اصلی تشکیل شده است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

واحد فشار شکن

هوای فشرده داخل کمپرسور پیش از ورود به ابزار بادی باید فشار معینی داشته باشد. به همین دلیل تنظیم حجم این فشار ورودی به عهده فشار شکن است.

فیلتر رطوبت

هوای منتقل شده از کمپرسور رطوبت دارد و یکی از عوامل تأثیرگذار در نابودی ابزارآلات بادی است. وجود این فلیتر در بخش واحد مراقبت، موجب جلوگیری از ورود هوای مرطوب به داخل ابزار می شود. لازم به ذکر است مخزن فیلتر رطوبت پس از هر بار استفاده باید تخلیه شود.

واحد روغن

این بخش همانطور که از نامش مشخص است، وظیفه تزریق روغن به داخل ابزار بادی دارد. روغن یکی از بهترین روان کننده ها برای کاهش خوردگی و کم شدن اصطکاک میان قطعات ابزار و ماشین آلات است. در صورت عدم روغن کاری، این ابزارآلات به سرعت دچار فرسودگی می شوند.

درجه باد یا گیج باد

درجه باد از دیگر تجهیزات مورد نیاز برای استفاده از ابزارآلات بادی است. برای استفاده از این وسیله، دستگاه و شلنگ آن باید به کمپرسور باد متصل باشد. نحوه کارکرد این ابزار به گونه ای است که پس از شروع کار، در اثر چرخش هوا عقربه های آن حرکت می کند. سپس نتیجه این عملکرد، نمایش دادن میزان خروجی باد است. وجود این وسیله برای انجام فعالیتت هایی همچون پنچرگیری، تنظیم خروجی باد کپسول های اکسیژن، تنظیم باد تایرهای خودرو و مواردی از این قبیل ضروری است. برای استفاده از این دستگاه باید به میزان حد اگثر فشار قابل اندازه گیری آن توجه داشته باشید.

لوازم جانبی ابزار خودرو

لوازم جانبی خودرو شامل تجهیزاتی است که در اتومبیل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لوازم یدکی

لوازم یدکی خودرو شامل وسایلی مانند تسمه ها، شمع وایر و همچنین فیلترهای ماشین که قابلیت تعویض دارند، می شود.

لاستیک زاپاس

وجود یک لاستیک زاپاس با میزان باد مناسب در صندوق عقب خودرو، در هر شرایطی ضروری است. میزان باد این لاستیک را باید به طور مداوم بررسی کنید تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید.

آچار چرخ و جک بالابر

جک های بالابر در شرایطی که به تعویض لاستیک خودرو نیاز باشد، مورد استفاده قرار می گیرند. آچار چرخ ها نیز برا باز کردن پیچ و مهره های لاستیک به شما کمک می کنند. لازم به ذکر است این دو ابزار جانبی در اتومبیل های صفر وجود دارند.

کابل باتری به باتری

باتری ماشین یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که اگر دچار مشکل شود، شما را در شرایط سختی قرار می دهد. با وجود یک کابل باتری به باتری می توانید از خودروهای مسیر کمک بگیرید تا ماشین روشن شود و خود را به نزدیک ترین تعمیرگاه برسانید.

اسپری پنچرگیر لاستیک

اسپری پنچرگیری لاستیک هنگامی که لاستیک شما دچار مشکل شده است استفاده می شود. استفاده از این اسپری مشکلات تعویض لاستیک را در پی ندارد. تنها کافی است مقداری از این اسپری را بر روی قسمت های آسیب دیده لاستیک اسپری کنید تا کاملاً آب بندی شود.

چراغ قوه

چراغ قوه از رایج ترین انواع لوازم جانبی خودروها است و در شرایط کم نور و تاریک موجب افزایش دید شما می شود. استفاده از این چراغ در صورتی که خودروی شما دچار مشکل شده باشد و قصد توقف داشته باشید، ضروری است.

تجهیزات برف، باران و یخ  زدگی

زنجیر چرخ و یخ شکن از جمله مهم ترین تجهیزات زمستانی ماشین ها هستند. در مسیرهایی که بارش برف و باران وجود دارد، امکان گیر کردن خودرو شما در برف و یخبندان وجود دارد. به همین دلیل با وجود این تجهیزات تا حدودی می توانید مسافت رانندگی را برای خود آسان کنید و از گیر کردن لاستیک خودرو جلوگیری کنید.

بادگیر

بادگیرها نوارهای پلاستیکی مشکی رنگی هستند که در بخش بالای پنجره خودروها نصب می شوند. این تجهیزات جانبی از ورود هر نوع گرد و غبار به داخل اتومبیل جلوگیری می کند.

جعبه کمک های اولیه

جعبه کمک های اولیه شامل ملزوماتی است که افراد در صورت آسیب های جزئی می توانند از آن استفاده کنند. در این جعبه تجهیزاتی همچون چسب زخم، پنس، ضد عفونی کننده، گاز استریل و مواردی از این قبیل قرار دارد.

لوازم جانبی ابزار همه کاره

لوازم جانبی ابزار چند کاره نیز مجموعه تجهیزاتی است که برای راه اندازی و استفاده از ابزارهای چند کاره مناسب هستند. استفاده از این ابزار در کارگاه ها کاربردهای فراوانی دارد.

قیمت لوازم جانبی ابزار

قیمت وسایل جانبی ابزارآلات به عواملی مانند نوع محصول، کاربرد قطعه و برند تولیدکننده آن بستگی دارد. در راندنو می توانید لیست لوازم جانبی مینی فرز رونیکس و ابزار و لوازم جانبی دیگر محصولات را مشاهده نمایید.

خرید لوازم جانبی ابزار

برای خرید لوازم جانبی ابزار برقی و دیگر تجهیزات می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم جانبی ابزار را در اختیار شما قرار می دهد.

لیست مقایسه

برند