ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

پیچ کابینت 

پیچ کابینت یا پیچ خودکار یکی از انواع پیچ ها به حساب می آید که نوک بسیار تیزی دارد و کار کردن با آن نسبت به پیچ معمولی آسان تر می باشد. این نوع پیچ نیازی به رولپلاک ندارد و به راحتی داخل اشیا  قرار می گیرد. به دلیل بی نیاز بودن برای سوراخکاری و استفاده از دریل به این پیچ، خودکار گفته می شود. با پیچاندن پیچ گوشتی یا روشن نمودن دریل پیچ گوشتی بر این وسیله، پیچ داخل چوب رفته و باعث خوردن مغزی گوشت چوب می شود و دو قطعه را به هم اتصال می دهد.

بدنه پیچ خودکار 

جنس بدنه این نوع از پیچ ها، اکثراً از آهن یا استیل با دو گرید مختلف است و رنگ بدنه آن، معمولاً آبکاری شده با رنگ مشکی می باشد ولی رنگ نقره ای این نوع پیچ نیز در بازار موجود می باشد. بدنه این پیچ دارای رزوه سرتاسری است و به همین دلیل، باعث راحتی و سرعت بخشیدن به پیچاندن کاربر می شود. سری این پیچ دارای انواع دوسو، چهارسو، آلن خور، آچارخور و ... می باشد که کاربر متناسب با کار خود، می تواند سری مد نظر خود را خریداری کند. گاها به این پیچ، پیچ ام دی اف گفته می شود.

کاربرد پیچ خودکار 

کاربرد پیچ خودکار در صنعت و منازل بسیار زیاد می باشد. برای مثال، می توان از صنایع مبلمان سازی، ام دی اف و لوازم التحریر نام برد. از پیچ خودکار ریز استفاده بیشتری نسبت به نمونه درشت آن می شود.
کار کردن با این نوع پیچ ها بسیار ساده و آسان می باشد. پیچ های کابینت بدون نیاز به مهره، داخل کار رفته و ثابت می ماند. این نوع پیچ برای متصل کردن پلاستیک، چوب و فایبرگلاس کاربرد دارد.

سایز پیچ خودکار

سایز این پیچ ها بر اساس ۳ معیار  مختلف تعریف می شود:

  •  اندازه قطر سر پیچ
  • اندازه گیری قطر پایه
  • اندازه طول پیچ

نکات مهم در خرید پیچ خودکار

  •  به جنس پیچ و اندازه پیچ نسبت به قطر چوب توجه شود.
  •   به سالم بودن پیچ و رزوه ها توجه شود.
  •  جهت خرید با کیفیت بالا، به شرکت تولیدکننده کالا دقت شود.

چگونه پیچ خودکار بخرم؟

امروزه برندهای مختلفی به تولید این محصول می پردازند. سایت راندنو سعی بر این دارد تا با شناسایی و معرفی فروشندگان مختلف انواع پیچ ، آن ها را به خریداران معرفی نماید. خریداران نیز در سایت راندنو می توانند با ثبت استعلام با فروشنده مورد نظر خود در ارتباط باشند و خرید خود را به آسانی انجام دهند.
 

برند


سایز