ثبت فروشگاه

این ترکیب از فیلتر‌ها با هیچ کالایی هم‌خوانی نداشت.

پیچ ماشین

پیچ ماشینی یا MS مخفف شده کلمه (Machine Screw) است. این محصول اصولا به صورت تمام رزوه ساخته می شود. در ساختار پیچ ماشینی از استنلس استیل بهره گیری شده است. همچنین در تولید این محصول از روکش زینک یا گالوانیزه، در جهت آبکاری این محصول بهره گیری می شود. این روکش آبکاری شده، معمولا به رنگ زرد و نقره ای مایل به آبی است. پیچ ماشینی معمولا به همراه مهره بر سطوحی که قبلا دریل شده است، در جهت اتصالات مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پیچ ماشینی براساس جنس

پیچ های ماشینی به سه دسته تقسیم می شوند. در ادامه به توضیح مختصری از این پیچ ها می پردازیم.

پیچ ماشینی با روکش زینک

پیچ های ماشینی با روکش گالوانیزه زرد رنگ، در صنعت الکتررونیک کاربرد فراوانی دارد.

پیچ ماشینی استنلس استیل

پیچ های ماشینی نقره ای یا آبی رنگ، معمولا برای مصارف در محیط هایی که نیاز به مقاومت بالایی در مقابل عوامل خورنده دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پیچ ماشین در مصارفی مانند صنایع غذایی، یخچال ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. پیچ ماشینی استنلس استیل همچنین نسبت به پیچ ماشین با روکش زینک، از مقاومت بیشتری برخوردار بوده و در دماهای بالا، مستحکم تر است.

پیچ ماشینی آلومینیومی

این پیچ ها از قیمت کمتری نسبت به انواع دیگر پیچ ها برخوردار است. پیچ ماشین آلومینیومی به دلیل مقاومت در برابر خوردگی، کاربرد زیادی دارد. همچنین هنگام استفاده از پیچ ماشینی آلومینیومی به منظور جلوگیری از خوردگی، حتما باید از مهره آلومینیومی استفاده شود.
انواع پیچ ماشینی براساس کاربرد

پیچ ماشینی سرتخت

این نوع پیچ از دنده های ریز با طول گام کم ساخته می شوند. پیچ ماشینی سرتخت به همراه مهره شش گوش در بدنه قطعه مورد استفاده قرار می گیرد. پیچ ماشینی سرتخت معمولا از جنس فولاد است. این پیچ ها به صورت کامل داخل کار قرار گرفته و سرتخت این پیچ ها از نوع خزینه است.

پیچ ماشینی دوسو

پیچ ماشینی دوسو اتصال کندی را شامل می شود و از مدل های قدیمی است. این پیچ در صنعت برق کاربرد فراوانی دارد. همانطور که از نام این پیچ مشخص است، به کمک آچار دوسو باز و بسته می شود. این نوع پیچ معمولا از جنس آهن است.

پیچ ماشینی چهارسو

این نوع پیچ هم مانند پیچ ماشینی دوسو عمل می کند. تنها تفاوت این دو پیچ در مدل سرگل این محصول است. این پیچ معمولا از جنس فولاد ساخته می شود.

کاربرد پیچ ماشینی

پیچ ماشینی در انواع مصارف خانگی، صنعتی، فلزی، چوبی، پلیمری و ... کاربردهای فراوانی دارد. پیچ های ماشینی معمولا در زمانی که پیچ در موقعیت خورنده قرار دارد و نیاز به مقاومت بالایی دارد استفاده می شود.

قیمت پیچ ماشینی

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، پیچ های ماشین در انواع مختلفی تولید و به بازار ارائه می شوند. بنابراین این پیچ ها براساس ویژگی هایی که دارند، از قیمت های متنوعی در بازار برخوردار هستند. قطر پیچ، طول پیچ، روکش پوشاننده پیچ ماشینی و ... از جمله عواملی به شمار می آیند که در قیمت این محصول تأثیرگذار هستند.

خرید پیچ ماشینی

 برای خرید پیچ ماشینی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پیچ ماشینی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع


سایز