ثبت فروشگاه

لوازم جانبی کلید

لوازم جانبی کلید تجهیزاتی هستند که در کنار کلیدها نصب می شوند و آن ها را تکمیل می کنند. برخی از کلیدها بدون وجود این لوازم جانبی راه اندازی و فعال نمی شود. کلیدها اغلب وظیفه حفاظت، قطع و وصل مدار الکتریکی و کارهایی این چنین را برعهده دارند. این کلیدها برای اینکه بتوانند عملکردی بدون نقص و کامل ارائه دهند، باید از لوازم جانبی مخصوص در آن ها استفاده کرد.

هرکدام از این وسایل وظیفه ای خاص برعهده دارند. برخی از آن ها تنها نقش نگهدارنده و پایه کلید را ایفا می کنند و برخی دیگر روی کلید نصب می شوند و کارایی آن ها را افزایش می دهند. از بعضی تجهیزات نیز برای نصب و اتصال کلیدها به مدار استفاده می شود.

به عنوان مثال کنتاکت های کمکی وضعیت کلیدها را مشخص می کنند و رله می تواند به کلید فرمان دهد و آن را کنترل کنند. گاهی برای ایجاد فرمان قطع و وصل به صورت اتوماتیک از موتور کلید استفاده می شود.

لوازم جانبی کلید

انواع لوازم جانبی کلید

برای هر نوع کلیدی لوازم جانبی خاصی وجود دارد. به عنوان مثال کلیدهای اتوماتیک واحد قطع، مکانیزم موتوری، رله های حفاظتی میکرولوجیک، رله حرارتی مغناطیسی، اتصالات کمکی و جانبی، کیت های پلاگین، کنتاکت کمکی و ... دارند. از هرکدام به منطور هدفی خاص و عملکردی ویژه استفاده می شود.

انواع لوازم جانبی کلید

بهترین برند لوازم جانبی کلید

شرکت هایی که به تولید انواع کلید می پردازند، لوازم جانبی مخصوص آن را نیز تولید می کنند. از برترین این شرکت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پیچاز الکتریک

شرکت پیچاز در سال 1359 فعالیت خود را آغاز کرده است و در زمینه تولید تجهیزات برق صنعتی فعالیت می کند. این شرکت با هدف تامین نیازهای برق تاسیس شده است و از بهترین نیروهای متخصص و تجهیزات حرفه ای بهره گرفته است. محصولات پیچاز الکتریک موفق به دریافت استانداردها و تاییدیه های ملی و بین المللی شده است.

  • از دیگر برندهای برتر در زمینه تولید تجهیزات جانبی می توان به اشنایدر، پارس فانال، ال اس، آی اس بی اس و ... اشاره کرد.

قیمت لوازم جانبی کلید

قیمت لوازم جانبی و متعلقات کلید به عوامل مختلفی همچون کاربرد کلید، جنس بدنه، نوع عملکرد و ... بستگی دارد. برروی برخی از کلیدها لوازم جانبی نصب شده است و برای برخی دیگر باید به صورت جداگانه آن ها را خریداری کرد.

خرید لوازم جانبی کلید

برای خرید لوازم جانبی کلید و خرید کابل ساختمان می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم جانبی کلید و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی کابل برق را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند