ثبت فروشگاه

کیت ابزار

کیت ابزار مجموعه کاملی از ابزار پرمصرف و کاربردی است که کاربران برای مصارف خانگی یا نیمه صنعتی خود می توانند آن را تهیه کنند. ابزار قرار داده شده در کیت های ابزار به عنوان ابزار دم دستی شناخته می شود. این ابزار می تواند شامل جعبه ابزار، ست پیچ گوشتی ضد ضربه، کاتر فلزی، متر، انبر قفلی، انبر دست، سیم چین، دم باریک، آچار فرانسه و ابزار دیگر باشد. 

کیت ابزار

انواع کیت ابزار

کیت ابزار برحسب نوع کاربرد به سه دسته تقسیم می شود:

کیت ابزار دستی

کیت ابزار دستی یا جعبه ابزار دستی مانند جعبه کمک های اولیه است که قطعات و ابزارالات مورد نیاز را در یک مجموعه در دسترس کاربر قرار می دهد. این کیت کمک می کند تا ابزارآلات مورد نیاز به راحتی و در مدت زمان کوتاه در دسترس کاربر قرار گیرد. 

کیت ابزار شارژی

کیت ابراز شارژی نیازهای معمولی کاربران را برطرف می کند، حمل و نقل آن بسیار آسان است و قیمت مناسبی دارد پس میزان تقاضای بالایی را دارد.

کیت ابزار برقی

کیت ابزار برقی شامل مجموعه ای از ابزار یا یک دریل یا پیچ گوشتی شارژی به همراه تمام ملزومات آن است. 

انواع کیت ابزار

مزایای کیت ابزار

  • حمل آسان
  • قیمت مناسب
  • اشغال فضای کمتر برای نگهداری
  • هزینه کمتر برای تعمیر و نگهداری

مزایای کیت ابزار

راهنمای خرید کیت ابزار

داشتن یا نداشتن دیمر تنظیم سرعت، امکان تعویض متعلقات بدون نیاز به آچار، داشتن باتری با کیفیت، داشتن یا نداشتن چراغ LED، تعداد ابزارآلاتی که به صورت پکیج در آمده و.... در انتخاب این محصول تأثیر گذار هستند.

برترین برندهای کیت ابزار

برندهای گوناگونی در زمینه ابزار چندکاره فعالیت می کنند که در اینجا به برترین آن ها اشاره می شود:

کیت ابزار آاگ

مارک AGE یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات الکتریکی و بهترین برند ابزار برقی در جهان است. این شرکت بهترین کیت ابزار را تولید و عرضه می کند.

ادوان، اریکسون، باس، رونیکس، گریت، دی والت، ان ای سی، اینتی مکس از دیگر برندهای کیت ابزار هستند.

قیمت کیت ابزار

کیت ابزار با توجه به تولیدکننده، برند، نوع آن، همچنین ولت و آمپر قیمت گذاری می شود. برای اطلاع از قیمت کیت ابزار می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و به طور مستقیم با نمایندگان و مراکز فروش این محصول در ارتباط باشید.

خرید کیت ابزار

برای خرید کیت ابزار می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کیت ابزار و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند