ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

جاروبرقی

امروزه در میان انبوهی از تنوع جاروبرقی در بازار، انتخاب جاروبرقی مناسب مشکل تر شده است. افراد، مدت زمان زیادی را در منزل و یا محیط کارشان می گذرانند و تمیز بودن این محیط ها موضوع با اهمیتی محسوب می شود. جارو برقی ها در اشکال، سایزهای متفاوت و با ویژگی های متنوع تولید و روانه بازار می شوند. علاوه بر قابلیت های متفاوت جارو برقی ها، وسعت محل مورد نظر برای جارو کردن نیز در انتخاب افراد تأثیرگذار خواهد بود. در راندنو انواع جاروبرقی ها اعم از جاروبرقی سامسونگ، جاروبرقی ال جی، جاروبرقی بوش، جاروبرقی پارس خزر و انواع برندهای ایرانی و خارجی شامل آاگ، فیلیپس، الکترولوکس، بیشل، روسو، سایا و غیره به همراه مشخصات فنی معرفی شده اند که مرجع مناسبی برای خرید جاروبرقی محسوب می شود. به طور کلی انواع متفاوت جاروهای عمودی یا ایستاده، سیلندری و شارژی در بازار موجود هستند. انواع ایستاده غالباً برای مکان های با وسعت بیشتر و خانه های بزرگتر کاربرد دارند که نیازی به خم شدن فرد به هنگام جاروکشیدن نیست. جاروبرقی های سیلندری، جاروبرقی های متداول و پرکاربرد در خانه ها هستند که طول سیم های آنها نیز متفاوت می باشد. نوع شارژی جارو نیز نسبت به جارو برقی، کاربرد محدودتری داشته و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. منبع تغذیه آن باتری بوده و اغلب جهت تمیز کردن ناحیه های کوچکتر با حجم آلودگی کمتر بکار می رود.

انواع جاروبرقی

 دو دسته جاروبرقی شامل جاروبرقی های بدون کیسه یا مخزنی و جاروبرقی های کیسه دار در بازار موجود است. در جاروبرقی های بدون کیسه، لازم نیست هربار پس از پرشدن کیسه، نسبت به خرید کیسه جدید و جایگزین کردن آن اقدام کرد، اما در چنین جاروبرقی هایی لازم است مخزن مورد نظر هربار پس از  پرشدن، خالی شده و مجدداً جایگذاری شوند و این کار به خصوص برای افرادی که نسبت به گرد و غبار حساسیت دارند، خوشایند نخواهد بود. در جاروبرقی های کیسه دار، فرد پس از پر شدن کیسه و کاهش قدرت مکش جاروبرقی، لازم است نسبت به تعویض کیسه اقدام کند که بدین صورت عملیات خالی کردن جاروبرقی راحت تر بوده اما در عوض، هزینه بیشتری برای خرید کیسه جدید به دنبال خواهد داشت.

وزن و نوع برس جاروبرقی

 وزن جاروبرقی نیز معیار مهمی در انتخاب آن خواهد بود. به خصوص اگر افراد بخواهند جاروبرقی را جابه جا کرده و یا از پله ها منتقل کنند. نوع برس جاروبرقی نیز با توجه به نوع کاربرد آن، در انتخاب جارو برقی تأثیر گذار است. برای مثال ممکن است هر نوع برسی برای هر نوع کفپوشی مناسب نباشد. برای مثال برای جلوگیری از ایجاد خراش بر روی کفپوش های چوبی و یا مراقبت از فرش هایی با الیاف حساس، لازم است از جارو برقی هایی با برس های مناسب استفاده کرد.

جاروبرقی فیلتردار یا بدون فیلتر

 امروزه برخی از جارو برقی های به سیستم فیلتر مجهز هستند  و بدین ترتیب میتوانند ذرات گرد و غبار را به خوبی فیلتر کرده و از انتشار آنها جلوگیری کنند. در جاروبرقی های بدون فیلتر، ذرات آلودگی مانند گرد و غبار به راحتی از اگزوز جاروبرقی خارج شده و در فضا منتشر می شود که این امر به خصوص برای افرادی که نسبت به گرد و غبار آلرژی دارند، ناخوشایند می باشد. برخی از فیلترها نیز قابل شستشو هستند و نیازی به تعویض ندارند که بدین ترتیب انتخاب جاروبرقی فیلتردار با این نوع فیلتر، انتخابی مقرون به صرفه تر خواهد بود.
در راندنو می توانید انواع جاروبرقی ها از برندهای متنوع و از تولیدکنندگان گوناگون را مشاهده کرده و با بررسی و مقایسه جارو برقی ها، انتخابی مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید.   

برند


رنگ


نوع


توان