جاروبرقی 2500 وات بوش مدل BSGL52531

از ۲,۸۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۳,۴۸۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2200 وات بوش مدل BGL8PRO5IR

از ۳,۹۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۴,۳۶۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2500 وات بوش مدل BGL32500

از ۱,۶۸۵,۰۰۰ تومان

تا ۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2200 وات آاگ مدل VX91TMF

از ۴,۳۹۰,۰۰۰ تومان

تا ۴,۳۹۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2000 وات بوش مدل BGL82030

از ۲,۷۴۰,۰۰۰ تومان

تا ۲,۷۴۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2200 وات آاگ مدل VX91-OKO

از ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2000 وات بوش مدل BGL7200

از ۲,۵۳۰,۰۰۰ تومان

تا ۲,۵۳۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 1200 وات بوش مدل BSG81266

از ۷,۰۸۰,۰۰۰ تومان

تا ۷,۰۸۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 1600 وات بوش مدل BGL8PRO4

از ۳,۹۸۰,۰۰۰ تومان

تا ۳,۹۸۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 700 وات بوش مدل BGS5SIL66‌B

از ۳,۷۲۹,۰۰۰ تومان

تا ۳,۷۲۹,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 700 وات بوش مدل BGS5SIL66C

از ۳,۷۲۹,۰۰۰ تومان

تا ۳,۷۲۹,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2200 وات آاگ مدل VX9-1-CB-P

از ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 1700 وات بوش مدل BGL81800

از ۲,۶۹۵,۰۰۰ تومان

تا ۲,۶۹۵,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 850 وات آاگ مدل VX91LWF

از ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2400 وات روسو مدل RVC824292

از ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2200 وات بوش مدل BGL8GOLDIR

از ۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان

تا ۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان


جاروبرقی 2400 وات بوش مدل BSG82480

از ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

تا ۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان


لیست مقایسه

جاروبرقی

امروزه در میان انبوهی از تنوع جاروبرقی در بازار، انتخاب جاروبرقی مناسب مشکل تر شده است. افراد، مدت زمان زیادی را در منزل و یا محیط کارشان می گذرانند و تمیز بودن این محیط ها موضوع با اهمیتی محسوب می شود. جارو برقی ها در اشکال، سایزهای متفاوت و با ویژگی های متنوع تولید و روانه بازار می شوند. علاوه بر قابلیت های متفاوت جارو برقی ها، وسعت محل مورد نظر برای جارو کردن نیز در انتخاب افراد تأثیرگذار خواهد بود. در راندنو انواع جاروبرقی ها اعم از جاروبرقی سامسونگ، جاروبرقی ال جی، جاروبرقی بوش، جاروبرقی پارس خزر و انواع برندهای ایرانی و خارجی شامل آاگ، فیلیپس، الکترولوکس، بیشل، روسو، سایا و غیره به همراه مشخصات فنی معرفی شده اند که مرجع مناسبی برای خرید جاروبرقی محسوب می شود. به طور کلی انواع متفاوت جاروهای عمودی یا ایستاده، سیلندری و شارژی در بازار موجود هستند. انواع ایستاده غالباً برای مکان های با وسعت بیشتر و خانه های بزرگتر کاربرد دارند که نیازی به خم شدن فرد به هنگام جاروکشیدن نیست. جاروبرقی های سیلندری، جاروبرقی های متداول و پرکاربرد در خانه ها هستند که طول سیم های آنها نیز متفاوت می باشد. نوع شارژی جارو نیز نسبت به جارو برقی، کاربرد محدودتری داشته و کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. منبع تغذیه آن باتری بوده و اغلب جهت تمیز کردن ناحیه های کوچکتر با حجم آلودگی کمتر بکار می رود.

انواع جاروبرقی

 دو دسته جاروبرقی شامل جاروبرقی های بدون کیسه یا مخزنی و جاروبرقی های کیسه دار در بازار موجود است. در جاروبرقی های بدون کیسه، لازم نیست هربار پس از پرشدن کیسه، نسبت به خرید کیسه جدید و جایگزین کردن آن اقدام کرد، اما در چنین جاروبرقی هایی لازم است مخزن مورد نظر هربار پس از  پرشدن، خالی شده و مجدداً جایگذاری شوند و این کار به خصوص برای افرادی که نسبت به گرد و غبار حساسیت دارند، خوشایند نخواهد بود. در جاروبرقی های کیسه دار، فرد پس از پر شدن کیسه و کاهش قدرت مکش جاروبرقی، لازم است نسبت به تعویض کیسه اقدام کند که بدین صورت عملیات خالی کردن جاروبرقی راحت تر بوده اما در عوض، هزینه بیشتری برای خرید کیسه جدید به دنبال خواهد داشت.

وزن و نوع برس جاروبرقی

 وزن جاروبرقی نیز معیار مهمی در انتخاب آن خواهد بود. به خصوص اگر افراد بخواهند جاروبرقی را جابه جا کرده و یا از پله ها منتقل کنند. نوع برس جاروبرقی نیز با توجه به نوع کاربرد آن، در انتخاب جارو برقی تأثیر گذار است. برای مثال ممکن است هر نوع برسی برای هر نوع کفپوشی مناسب نباشد. برای مثال برای جلوگیری از ایجاد خراش بر روی کفپوش های چوبی و یا مراقبت از فرش هایی با الیاف حساس، لازم است از جارو برقی هایی با برس های مناسب استفاده کرد.

جاروبرقی فیلتردار یا بدون فیلتر

 امروزه برخی از جارو برقی های به سیستم فیلتر مجهز هستند  و بدین ترتیب میتوانند ذرات گرد و غبار را به خوبی فیلتر کرده و از انتشار آنها جلوگیری کنند. در جاروبرقی های بدون فیلتر، ذرات آلودگی مانند گرد و غبار به راحتی از اگزوز جاروبرقی خارج شده و در فضا منتشر می شود که این امر به خصوص برای افرادی که نسبت به گرد و غبار آلرژی دارند، ناخوشایند می باشد. برخی از فیلترها نیز قابل شستشو هستند و نیازی به تعویض ندارند که بدین ترتیب انتخاب جاروبرقی فیلتردار با این نوع فیلتر، انتخابی مقرون به صرفه تر خواهد بود.
در راندنو می توانید انواع جاروبرقی ها از برندهای متنوع و از تولیدکنندگان گوناگون را مشاهده کرده و با بررسی و مقایسه جارو برقی ها، انتخابی مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید.   

مشاهده ادامه مطلب

برند


رنگ


نوع


توان