ثبت فروشگاه
درباره ی ما

امروزه با وجود مشغله‌های فراوان و ترافیک، اوقات فراغت مردم از اهمیت بیشتری برخوردار شده و بدنبال آن رفت و آمد در بازار سنتی و وقت گذاشتن برای یافتن بهترین کالا از نظر کیفیت و کمیت در میان انبوهی از فروشگاه‌ها کاری بسیار سخت و وقتگیر است.
تیم راندنو بستری را برای فروشندگان ایجاد کرده که بتوانند کالای خود را با بهترین قیمت در معرض دید خریداران گذاشته و خریداران نیز با مقایسه قیمت‌ها، مشخصات فروشگاه مورد نظر خودشان را اعم از آدرس، تلفن و موقعیت مکانی به آسانی پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار کنند. از طرفی با توجه به نیاز شدید کشور به تولید اعم از تولیدات کارگاهی کوچک و یا تولیدات بزرگ کارخانه‌ای، راندنو امکان دیده شدن تولیدکنندگان کوچک و بزرگ و معرفی آنها به فروشندگان و خریداران نهائی را فراهم می‌نماید که این امر موجب رونق هرچه بیشتر تولید ملی، کسب و کار و سفارشات داخلی می‌شود.
در راندنو خریداران با امکان مقایسه کالای مورد نیازشان در میان هزاران کالا  و از بین هزاران فروشگاه می‌توانند بهترین و مقرون به صرفه‌ترین خریدشان را تجربه کنند و علاوه بر آن،  با ثبت نام رایگان می‌توانند استعلام‌های خرید خود را در قالب عکس، اکسل و ... نیز منتشر کرده و در کمترین زمان از بیشترین تعداد فروشگاه‌های مرتبط قیمت بگیرند و با آنها در ارتباط باشند. فروشندگان هم با بازدید روزانه هزاران خریدار، استعلام‌های خرید آنها را بدون واسطه دریافت کرده، قیمت داده و فروش خود را افزایش می‌دهند و بدین‌ترتیب راندنو فضای کسب و کار را با شرط ارائه بهترین کیفیت و کمیت به خریداران، بهبود می‌بخشد.  
راندنو با تخصیص پنل به فروشندگان و خریداران یکی از بهترین پلت‌فرم‌هایی است که تولیدکنندگان را به فروشندگان و فروشندگان را به خریداران نهایی معرفی می‌کند.
مؤسس راندنو، آقا امین کریمان و اعضای تیم جمعی از نخبگان دانشگاهی هستند. ورود راندنو به بازار از مهرماه 1398 با موضوعات برق، کالاهای دیجیتال، ابزار یراق، لوازم خانگی و حوزه‌های متفاوت تولید بوده و به زودی در سایر حوزه‌ها نیز فعال خواهد شد.