ثبت فروشگاه

امروزه با وجود مشغله‌های فراوان و ترافیک، اوقات فراغت مردم از اهمیت بیشتری برخوردار شده است و بدنبال آن رفت و آمد در بازار سنتی و وقت گذاشتن برای یافتن بهترین کالا از نظر کیفیت و قیمت در میان انبوهی از فروشگاه‌ها، کاری بسیار سخت و وقتگیر است.

تیم راندنو بستری را برای فروشندگان ایجاد کرده است که بتوانند کالاهای خود را در حوزه برق، ابزار و یراق با بهترین قیمت در معرض دید خریداران قرار دهند و خریداران نیز با مقایسه قیمت‌ها، به آسانی با فروشگاه مورد نظر خود ارتباط برقرار کنند.

در راندنو خریداران با مقایسه کالای مورد نیازشان در میان هزاران کالا و از بین ده‌ها فروشگاه می‌توانند بهترین و مقرون به صرفه‌ترین خریدشان را تجربه کنند. علاوه بر مقایسه قیمت، خریداران می‌توانند به صورت رایگان استعلام‌های خرید خود را در سایت منتشر کنند و در کمترین زمان از بیشترین تعداد فروشگاه‌های مرتبط قیمت بگیرند.

در راندنو فروشندگان با بازدید روزانه هزاران خریدار می‌توانند کالاهای خود را قیمت داده و فروش خود را افزایش دهند. بدین‌ترتیب راندنو فضای کسب و کار را با شرط ارائه بهترین کیفیت و قیمت به خریداران، بهبود می‌بخشد.

مجوزهای کسب و کار اینترنتی راندنو را از بخش زیر مشاهده کنید.

logo-samandehi