ثبت فروشگاه

پولیفت 1.6 تن ویتال

از ۱۷,۴۴۶,۰۰۰ تا ۱۷,۴۴۶,۰۰۰ تومان

پولیفت و جرثقیل زنجیری از اساسی‌ترین تجهیزات برای جابه‌جایی اجسام سنگین و کشیدن آن‌ها به شمار می‌آیند. این دو ابزار از کاربردی‌ترین تجهیزات در مکانیکی‌ها و صنایع دیگر به شمار می‌آیند. جرثقیل زنجیری در واقع همان جرثقیل دستی است که توسط قلاب متصل به سقف و اتصال از پایین، جابه‌جایی اجسام را به آسانی انجام می‌دهد. پولیفت نیز از ابزارآلات پرکاربردی است که توسط یک زنجیر فولادی، قابلیت دارد اجسام سنگین را در فاصله مشخصی از سطح زمین و در جهت عمودی، جابه‌جا کند. جرثقیل دستی زنجیری و پولیفت زنجیری جهت نصب ماشین‌آلات، تعمیر قطعات و جابه‌جایی اجسام سنگین در محیط‌هایی با فضای محدود، مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین در فضا‌های بزرگتر مانند کارخانه‌ها و نیروگاه‌ها نیز می‌توان از این تجهیزات استفاده کرد.

پولیفت چیست یکی از سؤالات رایج در حوزه ابزارآلات دستی است. پولیفت یا تیفور نوعی بالابر است که به صورت دستی عمل می‌کند. همچنین عملکرد مشابهی با جرثقیل زنجیری دارد با این تفاوت که جرثقیل زنجیری بار را در راستای عمودی جابه‌جا می‌کند. این ابزار به طور معمول اجسام را در جهت افقی یا مورب جابه‌جا می‌کند. همچنین پولیفت وزن کمی دارد و به عنوان یک اهرم دستی، مورد استفاده قرار می‌گیرد. پولیفت‌های زنجیری از تنوع بالایی برخوردار هستند و برای انجام فعالیت‌های گوناگون استفاده می‌شوند. انواع پولیفت براساس نوع کاربرد به دو دسته کلی پولیفت زنجیری و پولیفت سیم بکسلی تقسیم می‌شوند.

همچنین این تجهیزات براساس ظرفیت در دو نوع تک قلاب و دو قلاب تولید می‌شوند. مدل‌های تک قلاب برای انتقال اجسامی با حداکثر وزن 3 تن و مدل‌های دو قلاب برای انتقال اجسامی با حداکثر وزن 6 تن کاربرد دارند. همچنین طول زنجیر پولیفت از 1 تا 3 متر و یا بیشتر است. لازم به ذکر است پولیفت به انگلیسی Pullift نام دارد.

همان‌طور که در ابتدا گفته شد، جرثقیل زنجیری دستی برای بلند کردن عمودی اجسام از روی زمین استفاده می‌شوند. مکانیسم عمل این دستگاه به این صورت است که به همراه یک زنجیر و اتصال بار مورد نظر به قلاب، در راستای دلخواه جابه‌جا می‌شود. همچنین توسط نیروی چرخشی چرخ‌دنده‌ها و انتقال آن به زنجیر، قابلیت دارند جابه‌جایی اجسامی با وزن حداکثر 20 تن یا بیشتر را انجام دهند. استفاده از این تجهیزات در صنعت حمل و نقل، به منظور بارگیری و تخلیه اجسام مختلف کاربرد دارد. جرثقیل زنجیری یک تن، 2 تن، 3 تن، 5 تن و غیره از انواع این محصول هستند و با توجه به ظرفیت حمل بار، با یکدیگر تفاوت دارند.

به طور کلی جرثقیل زنجیری و پولیفت دستی کارکردی شبیه به یکدیگر دارند اما نحوه کاربرد آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. برای کار با جرثقیل دستی زنجیری، زنجیر باید به صورت دستی کشیده شود. در مقابل، پولیفت‌ها توسط حرکت چرخشی اهرم، اجسام سنگین را جابه‌جا می‌کنند. همچنین برای کار با پولیفت دستی، دسترسی به منبع برق الزامی نیست.

قیمت پولیفت و جرثقیل زنجیری

قیمت پولیفت کوچک و بزرگ و قیمت جرثقیل دستی به عوامل مختلفی بستگی دارد. انواع این محصولات و همچنین برند‌های تولیدکننده آن‌ها مهم‌ترین فاکتور‌هایی هستند که بر قیمت جرثقیل زنجیری و پولیفت تأثیرگذار هستند. همچنین ظرفیت جرثقیل از دیگر پارامتر‌های مهمی است که تأثیر مستقیم بر قیمت این محصول می‌گذارد. جرثقیل دستی ویتال، توسن، اشتال، مگا و پولیفت رونیکس از بهترین تولیدکنندگان این تجهیزات هستند.

شما کاربران گرامی جهت تهیه پولیفت 3 تن ویتال و دیگر انواع این تجهیزات، با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر را مشاهده نمایید. در راندنو امکان مشاهده لیست فروشندگان پولیفت 1.5 تن، 2 تن، 3 تن و دیگر ظرفیت‌های این محصول وجود دارد. همچنین می‌توانید لیست قیمت جرثقیل 2 تن و جرثقیل دستی 200 کیلویی را مشاهده نمایید.

خرید جرثقیل دستی زنجیری و پولیفت از راندنو

پیش از خرید این تجهیزات به نکات زیر توجه نمایید:

  • وزن و ابعاد پولیفت و جرثقیل
  • نوع و کاربرد آن‌ها
  • ظرفیت جرثقیل و پولیفت
  • برند و شرکت تولیدکننده تجهیزات

برای خرید پولیفت و جرثقیل زنجیری 2 تن و 5 تن می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت جرثقیل دستی 500 کیلویی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع


ظرفیت جرثقیل