ثبت فروشگاه

نوار آپارات

نوار آپارات برق جهت ترمیم کابل‌های صدمه دیده، آب‌بندی کابل، عایق بندی اتصالات و یا مفصل بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تجهیزات در برابر ترک خوردگی و آسیب دیدن بسیار مقاوم است و خاصیت انعطاف‌پذیری بالایی دارد. البته لازم به ذکر است که در صنعت برق علاوه بر نوار آپارات از عایق‌های دیگری همچون نوار ماستیکی، نوار مسدود کننده موقت، نوار وینیل، نوار لاستیکی، کیت بی سیم ضد آب و دیگر مورد هم استفاده می‌شود. نوار آپارات عایق می‌تواند برای رابرهای روغنی، رابرهای بوتیل، پلی اتیلن، PVC ،EPR و یا سایر عایق‌ها مورد استفاده قرار گیرد. نوار آپارات برق انعطاف‌پذیری خود را حتی در دمای منفی 30 درجه سانتی‌گراد نیز حفظ می‌کند و با توجه به ساختاری که دارد به راحتی به مواد ژاکت کابل می‌چسبد.

این تجهیزات در رنگ‌های مختلف به بازار عرضه می‌شود و هر نوع از این نوارها دارای عرض‌ها و ضخامت‌های منحصر به فردی هستند. هر نوع رنگ چسب، خواص مخصوص به خود دارد. نوار عایق آپارات اغلب از جنس پروپیلن و یا لاستیک اتیلن تشکیل شده است. برخی از این نوارها برای فلزات (آهن)، پارچه و چرم و یا پلاستیک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این محصول برای مقاوم کردن تجهیزات در برابر اشعه، سایش، گرما و گاهاً شعله مستقیم آتش استفاده می‌شود.

قیمت نوار آپارات

قیمت نوار آپارات به عوامل مختلفی همچون جنس، سایز، مقاومت آن، استانداردهای تولید، تعداد، برند و شرکت سازنده بستگی دارد.

خرید نوار آپارات از راندنو

برای خرید این محصولات باید به نکاتی نظیر جنس، طول و عرض نوار، ضخامت، نوع کاربری، خواص فیزیکی چسب، محدوده دمای کارکرد، مقاومت دی الکتریک و دیگر موارد توجه کرد. نوار آپارات پهن نیز به بازار عرضه می‌شود که کاربردهای خاصی دارد. یک نوار چسب آپارات خوب، خاصیت ضد آب و ضد اسیدی و چسبندگی بالایی دارد. این محصولات می‌بایست در برابر انواع روغن، اشعه UV، سایش و فرسودگی، گرما و دیگر عوامل محیطی مقاوم باشند. نوار آپارات به صورت حلقه بسته بندی شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای خرید نوار آپارات می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات نوار آپارات را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت نوار آپارات و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی نوار آپارات را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


رنگ