ثبت فروشگاه

کلاه آتش نشانی

کلاه آتش نشانی دارای شیلد مقاوم در برابر حرارت و ضربه است که برای محافظت از سر و گردن آتش نشان ها هنگام انجام عملیات به کار می رود. و همچنین در پشت این کلاه پارچه ای از جنس الیاف نسوز که به آن پارامید یا آلوبست می گویند که برای محافظت تعبیه شده. جنس این کلاه از نوعی کامپوزیت با مقاومت مکانیکی، حرارتی و فیزیکی بالا ساخته شده. آتش نشانان در هنگام آتش سوزی و عملیات نجات، در معرض خطرات زیادی هستند و امکان انفجار گاز در آن مکان وجود دارد. آتش نشانان با استفاده از پوشش مناسب می توانند ضریب امنیت خود را بالا برند.

انواع کلاه آتش نشانی

  1. کلاه آتش نشانی پاپ فایر: کلاه آتش نشانی پاپ فایر دارای طراحی خوب و بسیار زیبا می باشد،‌ که برای عملیات های آتش نشانی و برای حفظ ایمنی ساخته شده. مقاوت بالای این وسیله این توانایی را به کلاه داده است که از سر شما در برابر ضربه های سنگین محافظت کند و سر و گردن شما را نیز در برابر آتش محافظت می کند. 
  2. کلاه آتش نشانی ام اس ای: این کلاه که توسط شرکت ام اس ای ساخته شده دارای پوشش چشمی ارتقا یافته، روکش گردنی ضدد اشتعال و چراغ قوه و سیستم ارتباطی می باشد. جنس بیرونی این کلاه از پلی آمید است و امکان انطباق با ماسک سیستم اس سی بی ای را دارد.   
  3. کلاه آتش نشانی ماتریکس: این کلاه توسط شرکت ماتریکس ساخته شده است. از ویژگی های این کلاه می توان به سبک بودن آن اشاره کرد که مانع خستگی شخص می شود و استفاده بلند مدت از آن روی سر مشکلی ایجاد نمی کند. این کمپانی با استفاده از پی وی سی در این کلاه برتری زیادی نسبت به بقیه برندها را رقم زده است. به دلیل محافظت کامل این کلاه از سر کمپانی ماتریکس توانسته استاندارد ای ان۳۹۷ را برای این کلاه دریافت کند. 
  4. کلاه آتش نشانی موبی: این کلاه نیز مانند بقیه انواع کلاه های آتش نشانی مقاومت بالایی نسبت به ضربه و آتش دارد. همچنین به دلیل استفاده از پلیمر کامپوزیتی در این کلاه می توانید در آتش سوزی های مهیب و بزرگ از آن استفاده کنید.

نکات مهم در خرید کلاه آتش نشانی

  1. سبک باشد تا بتوان از آن در طولانی مدت استفاده کرد.
  2. دارای محافظ چشمی باشد.
  3. دارای پوشش پشت گردن باشد.
  4. به راحتی بتوان آن را تنظیم و از آن استفاده کرد.
  5. دارای مقاومت بالا در برابر ضربه و آتش باشد.
  6. مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده باشد.

برندها و خرید کلاه آتش نشانی

امروزه برندهای مختلفی در صدد تولید این محصول برآمده اند که از انواع آن می توان ایران،بولارد، شهپر، پاب فایر و دی ان ای را نام برد. کلاه های آتش نشانی در طرح ها و رنگ های مختلف در دسترس خریداران قرار گرفته است، علاقه مندان برای خرید این کالا می توانند با مراجعه به سایت راندنو محصول خود را انتخاب و خریداری نمایند و در صورت بروز مشکل پشتیبانان ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

لیست مقایسه

برند