ثبت فروشگاه

کلید سه پل نوعی کلید برق است که برای قطع و وصل کردن جریان برق در منازل و دیگر مجموعه‌ها، همچنین جهت خاموش و روشن کردن وسایل برقی به کار می‌رود. به همین دلیل خرید کلید سه پل ضرورت دارد. کلید‌های برق به دلیل استفاده مداوم و در دسترس بودن، ممکن است دچار خرابی شوند به همین دلیل یکی از نکات مهم در تولید کلید‌های برق این است که آن‌ها را با مواد مرغوب و با کیفیت تولید کنند. قیمت کلید سه پل باکیفیت مسلماً بیشتر است. استفاده از مواد با کیفیت باعث افزایش طول عمر و حفظ رنگ کلید می‌شود.

این کلید‌ها به منظور قطع و وصل کردن لامپ‌ها در منازل و یا روشن و خاموش کردن وسیله‌های برقی به کار گرفته می‌شوند. این کلید‌ها می‌توانند سه مصرف‌کننده را روشن یا خاموش کنند. این محصولات در مدل‌ها و طرح‌های گوناگونی تولید می‌شوند. کلید سه پل با نیروی دست تحت فرمان انسان عمل می‌کند. البته نوع هوشمند این محصولات نیز به بازار عرضه شده است. طراحی این کلید‌ها به گونه‌ای است که علاوه بر ظاهری زیبا از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند، چون همان طور که در قسمت بالا گفته شد کلید‌های برق باید مقاومت بالایی داشته باشند زیرا همیشه مورد استفاده قرار می‌گیرند. کلید‌های سه پل در طرح‌های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود آن‌ها را انتخاب کنید. برخی از کلید‌ها طراحی یک پارچه‌ای دارند و برخی دیگر از دو بخش مکانیزم و قاب تشکیل شده‌اند. این محصولات براساس نصب کلید سه پل در دو مدل کلید روکار سه پل و کلید توکار سه پل به بازار عرضه می‌شوند.  به طور کلی لازم است که از تکنسین‌های برق برای نصب این محصولات کمک بگیرید و یا از آموزش نصب کلید سه پل چراغ دار کمک بگیرید. می‌توانید با این کلید‌ها سه دستگاه یا لامپ را از یک نقطه قطع و وصل کنید، هر پل روی این کلید وظیفه قطع و وصل بخشی از مدار را برعهده دارد. همچنین این کلید‌ها برای قطع و وصل کردن موتور‌های سه فاز به کار ‌می‌روند.

قیمت کلید سه پل

قیمت کلید سه پل روکار و توکار به مواردی مانند جنس، ایمنی، ظاهر، برند و کیفیت بستگی دارد. برای مشاهده لیست قیمت انواع کلید و پریز می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با نمایندگان فروش به طور مستقیم در ارتباط باشید.  

خرید کلید سه پل از راندنو

  • جنس کلید: امروزه به دلیل تنوع در دکوراسیون منازل کلید‌های زیادی با طرح‌های مختلف مانند چرمی، چوبی، پلاستیکی و پلی کربنات تولید شده‌اند. اگرقصد خرید کلید‌های سه پل پلاستیکی را دارید باید توجه کنید که جنس پلاستیک با کیفیت باشد تا در هنگام نصب نشکند. علاوه بر این بهتر است طرحی انتخاب کنید تا با دکوراسیون داخلی مجموعه هماهنگی داشته باشد.
  • ایمنی کلید: در هنگام خرید کلید سه پل توجه کنید که حتماً کلید شما امنیت بالایی داشته باشد زیرا عدم امنیت کافی در کلید، باعث برق گرفتگی و گاهی آتش سوزی می‌شود. برخی از کلید‌های سه پل دارای ساختار پلی آمیدی نسوز هستند تا مانع از آتش سوزی یا انتشار آن شوند.  
  • ظاهر کلید سه پل: در هنگام خرید این نوع از کلید‌های برق به ظاهر آن دقت کنید زیرا برخی از افراد سودجو با کپی کردن طرح کلید‌های یک برند مشهور، اقدام به فروش آن با قیمت کمتری می‌کنند و این کار علاوه بر اینکه باعث می‌شود به وسایل شما آسیب برسد ایمنی شما را نیز به خطر میاندازد. به همین جهت بهتر است برای خرید کلید‌های سه پل به نمایندگی یا فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید.  
  • برند و استاندارد‌های تولید: در انتخاب کلید باید به برند و استاندارد بودن کلید سه پل توجه کرد زیرا کیفیت کلید را ضمانت می‌کنند.

برای خرید کلید سه پل دلند و دیگر برند‌ها می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کلید سه پل ایران و دیگر برند‌ها و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.
 

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد