ثبت فروشگاه

قفل

قفل یکی از مهم ترین وسایلی است که انسان جهت حفاظت و نگه داری از اموال خود استفاده می کنند. قفل ها وسایلی هستند که تنها به وسیله  کلید مخصوص به خود باز میشوند لازم به ذکر است که با پیشرفت تکنولوژی قفل هایی نیز ظهور کردند که می توان آن ها را به وسیله کد، اثر انگشت و یا تشخیص چهره باز کرد. جنس بدنه قفل ها می بایست از مقاومت بالایی برخوردار باشد به همین علت اغلب از جنس فولاد و آلیاژ های فولادی تولید شده اند. خرید انواع قفل را در سایت راندنو تجربه کنید.

انواع قفل

قفل ها در انواع مختلفی تولید شده اند که هر کدام با توجه به کاربردی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند. از مهم ترین و رایج ترین آن ها می توان به قفل های زیر اشاره کرد.

 1.  درب حیاط: همان گونه که از نامشان مشخص است مناسب برای درب ورودی و حیاط می باشد و در دو نوع الکترونیکی و کلیددار در بازار موجود می باشد. 
 2.  دیجیتال(الکترونیکی): قفل های دیجیتال و الکترونیکی نوع جدیدی از قفل ها هستند که به صورت دستگیره و یا شکل های دیگر بر روی درب نصب می شوند. این قفل ها با استفاده از اثر انگشت، کد، کارت و یا الگوی صورت باز می شوند و از قیمت و امنیت بالاتری نسبت به انواع دیگر برخوردار می باشند. قفل های دیجیتالی کاربرد بسیار زیادی در هتل دارند.
 3.  فرمان: این نوع به منظور جلوگیری از سرقت خودرو طراحی شده است که دارای دو دهانه است و با چفت شدن به فرمان مانع از چرخش آن می شود. این قفل ها در سه مدل ساده، کشویی و عصایی در بازار موجود می باشند. خرید قفل فرمان را می توانید با مقایسه بین چندین فروشگاه از اینجا انجام دهید.
 4. پدال:‌ این مدل مخصوص ماشین می باشد و با قفل کردن پدال گاز مانع از سرقت خودرو می شود.
 5. قفل کمد و کشو: این قفل ها نسبت به انواع دیگر قفل ها سایز کوچک تری دارد و برای کمد و کشو  استفاده می شود. 
 6. قفل کتابی و قفل آویز:‌ از رایج ترین و پرکاربردترین نوع قفل ها می باشد که به وسیله کلید باز و بسته می شوند و با زنجیر یا حفره های ایجاد شده بر روی سطوح قابل استفاده می باشند. 

از دیگر قفل ها می توان به قفل های ماشین، قفل داخلی ساختمان و سوئیچی، قفل های ضد سرقت، قفل زاپاس و غیره اشاره کرد. 

نکات مهم در خرید قفل 

 

 1.   بجز قفل های دیجتالی بقیه قفل ها توسط کلید باز و بسته می شوند. هر چه تعداد ساچمه در سیلندر قفل بالاتر باشد قفل از امنیت بالاتری برخوردار می باشد. 
 2.  قفل ها در انواع مختلفی تولید شده اند و باید متناسب با کاربرد آن، قفل را انتخاب نماییم.
 3. امروزه شرکت های زیادی در داخل و خارج کشور به تولید قفل می پردازند که از برترین آن ها می توان به شرکت های زانیس، دلتا، گیرا، پارس، ویرو، منیر صنعت و غیر اشاره کرد. 
 4.  طراحی ارگونومیک و مطابق با استانداردهای جهانی
 5. نوع باز شدن قفل برای قفل های دیجیتالی 
 6.  ضمانت نامه و گارانتی قفل 

سایت راندنو همواره در تلاش است تا با شناسایی فروشندگان قفل های مختلف جهت سهولت در خرید آنها را به خریداران معرفی نماید. خریداران می توانند با عضویت رایگان در سایت راندنو درخواست خرید خود را ثبت نمایند و نیازهای خود را به اطلاع فروشندگان برسانند. همچنین برای سفارش انواع قفل با صدها فروشگاه به صورت مستقیم ارتباط برقرار نمایند.

لیست مقایسه

برند