ثبت فروشگاه

روشنایی یکی از جنبه های بینایی و حالتی است که به نظر می‌رسد منبعی در حال بارتاب نور است. بدون وجود نور و روشنایی اجسام دیده نمی‌شوند و همه جا تاریک به نظر می‌رسد. به همین دلیل در تمامی مجموعه‌ها از محصولات روشنایی استفاده می شود. امروزه توجه به دکوراسیون و زیبایی یک مجموعه افزایش پیدا کرده است به همین دلیل لوازم روشنایی منزل و اداره‌ها و دیگر مجموعه‌ها با حساسیت بیشتری انتخاب می‌شوند. به کمک چراغ روشنایی می‌توان نورهای مصنوعی اما جذاب به وجود آورد. این تجهیزات به عنوان نور مکمل و در کنار نور طبیعی خورشید به کار گرفته می‌شوند. از زمان اختراع لامپ توسط ادیسون تا به همین امروز محصولات روشنایی در حال پیشرفت و توسعه هستند به عنوان مثال:

  • تکنولوژی های جدیدی همچون ال ای دی، اس ام دی، COB و ... به بازار عرضه شدند.
  • کیفیت ساخت لوازم روشنایی خانه و دیگر مکان‌ها بهبود پیدا کرد و طول عمر آن ها بیشتر شد.
  • دیزاین و شکل ظاهری تجهیزات روشنایی بهتر شد و در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند.
  • محصولات نورپردازی مطابق با استانداردهایی طراحی می‌شوند.
  • مصرف برق تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است و در عین حال بازده نوری نیز تا حد زیادی بالا رفته است.

منظور از محصولات روشنایی تجهیزاتی هستند که از خود نور تولید می‌کنند و منبع نوری محسوب می‌شوند. این محصولات به عنوان نورپردازی مکمل به کار گرفته می شوند. زیرا منبع نور اصلی خورشید است. امروزه تجهیزات متنوعی به بازار عرضه شده اند که مطابق با نیاز و طراحی مجموعه خود می توانید هر یک را انتخاب کنید. از مهم‌ترین محصولات روشنایی می‌توان به انواع لامپ، چراغ، ریسه‌های نوری، پنل‌ها، لوستر و آباژور اشاره کرد. تجهیزات جانبی روشنایی یعنی کلید و پریز، محافظ، رابط و ترانس نیز در دسته محصولات روشنایی جای می‌گیرد.

قیمت محصولات روشنایی

قیمت تجهیزات روشنایی به عواملی همچون نوع وسیله، جنس، تکنولوژی، کاربرد، نوع نصب، درجه حفاظت، بازده نوری، شار نوری، میزان مصرف، ابعاد محصول و دیگر موارد بستگی دارد. برای تهیه لوازم نورپردازی و روشنایی می‌توانید از سایت راندنو اقدام کنید.

خرید محصولات روشنایی از راندنو

برای خرید لوازم روشنایی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم روشنایی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند