ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : چراغ ضد آب -

چراغ یکی از اصلی‌ترین وسایل برای تامین روشنایی است. پیشینه استفاده از چراغ به سال‌ها قبل برمی‌گردد. در ابتدا مردمان گذشته از آتش، مشعل، شمع، پیه سوز و دیگر موارد استفاده می‌کردند و بعدها نوعی چراغ تحت عنوان چراغ موشی به بازار عرضه شد. چراغ‌های فانوسی، چراغ توری و چراغ گردسوز نمونه‌های جدیدتر از چراغ‌ها هستند که به ترتیب به بازار عرضه شدند. در سال 1879 ادیسون نخستین چراغ الکتریکی را به بازار عرضه کرد. بعدها ساخت چراغ توسعه پیدا کرد و نمونه‌های پیشرفته تری از آن به بازار عرضه شد.

چراغ‌های امروزی ویژگی به نام درجه حفاظت دارند. این ویژگی بیان می‌کند که یک چراغ چقدر می‌تواند در محیط‌های خاص همچون مرطوب، پرگرد و غبار و سایر مکان‌ها دوام بیاورد. درجه حفاظت چراغ عددی است که در مقابل عبارت IP قرار می‌گیرد. در حال حاضر چراغ ها در دو مدل مناسب محیط داخلی (مسقف) و مناسب محیط‌های خارجی ساخته می‌شوند. چراغ‌های داخلی شامل انواع چراغ اضطراری، پنل ال ای دی، چراغ سقفی، چراغ ریلی، چراغ دکوری، چراغ کارگاهی، چراغ مطالعه، چراغ آویز، چراغ خطی، چراغ ادیسونی، چراغ فلورسنت و رینگ لایت می‌شوند. چراغ‌های خارجی نیز در مدل‌های چراغ پارکی، چراغ چمنی، پروژکتور و نورافکن، چراغ دفنی، وال واشر (پروژکتور خطی)، چراغ فلورسنت صنعتی، چراغ خیابانی، چراغ دیواری، چراغ دکوراتیو، چراغ حیاطی، ویلایی و درباری و چراغ استخری به بازار عرضه می‌شوند

قیمت چراغ

قیمت چراغ به عوامل مختلفی همچون جنس بدنه، توان، شار نوری، نوع کاربرد، نوع نصب، منبع انرژی، درجه حفاظت و دیگر موارد بستگی دارد.

خرید چراغ از راندنو

برای خرید چراغ می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چراغ و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند