ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

چراغ دکوراتیو

چراغ دکوراتیو خارجی یکی از المان های روشنایی و نورپردازی در فضای خارج از خانه است که امروزه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است. از این گونه چراغ ها برای نورپردازی در کناره ها و زیر راه پله ها، دیواره های خارجی و داخلی ساختمان ها، حیاط خلوت ها، سالن های روباز، ورودی های هتل، تالارها، سالن های اجتماعات و ... استفاده می شود. در بسیاری از فضاها نیاز به نورپردازی یک چراغ از چندین جهت می باشد. در این موارد، از چراغ دکوراتیو دو جهته، سه جهته و چهار جهته استفاده می شود. تکنولوژی لامپ این چراغ ها ال ای دی بوده و این لامپ ها معمولاً به صورت روکار گرد یا مربع ساخته می شوند. نوعی از چراغ های دکوراتیو در بازار موجود است که از آن ها در نمای ساختمان و در بین درزهای دیوار نیز استفاده می شود. برخی از انواع این چراغ ها از درجه حفاظت بالایی برخوردار هستند زیرا مصارف خارجی داشته و در معرض بارش باران و یا نفوذ حشرات و گرد و خاک قرار می گیرند. لازم به ذکر است که چراغ های دکوراتیو عمدتاً در نورپردازی های تزئینی مورد استفاده قرار می گیرند و منبع نور اصلی به شمار نمی آیند.

مزایای استفاده از چراغ دکوراتیو

  • استفاده از این چراغ ها، زیبایی فضای داخلی و خارجی ساختمان ها را چندین برابر می کند.
  • چراغ های دکوراتیو، در انواع توان ها به بازار عرضه می شوند.
  • ابعاد و وزن این گونه چراغ ها اغلب کم بوده و می توانند به راحتی بر روی دیوار، سقف و ... نصب شوند.
  • این چراغ ها اشکال هندسی گوناگونی دارند که استفاده از آن ها ظاهر زیبایی را به محیط می بخشد. شکل هندسی آن ها می تواند مکعبی، استوانه ای، دایره ای، نیم دایره ای و ... باشد.
  • تکنولوژی لامپ این مدل از چراغ ها می تواند از نوع ال ای دی، اس ام دی و یا سی او بی باشد. این تکنولوژی سبب می شود که چراغ دکوراتیو علاوه بر دوام و طول عمر بالا، بازده نوری زیادی نیز داشته باشد. این چراغ ها از مصرف انرژی پایینی نیز برخوردار هستند.  
  • این محصولات، اتلاف انرژی نداشته و از خود گرما تولید نمی کنند و دارای درجه آب بندی بالایی نیز می باشد.
  • چراغ های نور مخفی نیز نوعی دیگر از چراغ های دکوراتیو هستند که در زیر پله ها و جهت زیباسازی مورد استفاده قرار می گیرند.

ZFR، زمرد نور، هانی نور، شعاع، رسام، تکساز، خانه حرارت (KH) و ... از بهترین تولیدکنندگان چراغ دکوراتیو هستند.
شما می توانید در سایت راندنو با بهترین فروشندگان کالاهای برقی به خصوص در زمینه روشنایی در ارتباط بوده و با ثبت درخواست خرید، از این فروشگاه ها با ساده ترین روش ها، پیش فاکتور دریافت کرده و یا لیست قیمت آن ها را مشاهده کنید.

مشاهده ادامه مطلب

برند


توان