ثبت فروشگاه

چراغ فلورسنت

چراغ فلورسنت یکی از تجهیزات روشنایی است که امروزه در بسیاری از مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این چراغ ها نوعی تجهیزات روشنایی هستند که به منابع نوری از نوع فلورسنت مجهز شده اند. این چراغ ها در ابعاد گوناگونی به بازار عرضه می شوند. اغلب چراغ های فلورسنت به دو شکل سقفی و جراغ فلورسنت دیواری مورد استفاده قرار می گیرند. این چراغ ها مصرف انرژی بسیار کمی دارند و گرمای کمی از خود تولید می کنند. علاوه بر این بهترین بهره نوری را از خود ارائه می کنند و نور آن ها بدون هیچگونه خیرگی است.

به همین دلیل می توان در بسیاری از مجموعه ها از آن استفاده کرد. چراغ فلورسنت اغلب در پارکینگ ها، سوله ها، انبارها، سقف مجموعه های بزرگ، کارگاه های صنعتی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. نوعی از چراغ ها تحت عنوان چراغ فلورسنت رفلکتوری نور بیشتری از خود ارائه می دهند زیرا بازتاب نور آن بیشتر است. 

در این چراغ ها منابع نوری داخل محفظه هایی مشبک از جنس آلومینیوم، ABS و ... نصب می شوند. این چراغ ها به بالاست الکترونیکی مجهز شده اند. در صورت خرابی لامپ ها می توان از لامپ فلورسنت مشابه با نمونه اولیه استفاده کرد. این چراغ ها اغلب در انواع یک، دو، سه و چهار لامپ تولید می شوند.

چراغ فلورسنت

انواع چراغ فلورسنت

چراغ های فلورسنت در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند. برخی از آن ها دارای یک منبع نوری و برخی دیگر چند منبع نوری فلورسنت دارند. از لحاظ نصب این چراغ ها به دو شکل زیر مورد استفاده قرار می گیرند:

 • چراغ فلورسنت روکار
 • چراغ فلورسنت توکار
 • چراغ فلورسنت آویز

چراغ های آویز فلورسنت به کمک یک زنجیر به سقف متصل می شوند و ارتفاع آن ها قابل تنظیم است. انواع مختلفی از لامپ های فلورسنت در این چراغ ها استفاده می شود. در برخی از آن ها از لامپ فلورسنت T5 یا T8 و دیگر انواع لامپ ها استفاده می شود. نوعی چراغ تحت عنوان چراغ فلورسنت برای رشد گیاه عرضه می شود که در گلخانه ها و باغچه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع چراغ فلورسنت

مزایای استفاده از چراغ سقفی فلورسنت

 • طول عمر بالا
 • عدم تولید گرما
 • دوام و مقاومت بالا
 • نور استاندارد و سالم
 • مصرف انرژی بسیار کم
 • راه اندازی و نصب آسان
 • تنوع در رنگ و شکل ظاهری

مزایای استفاده از چراغ سقفی فلورسنت

برترین برندهای چراغ های فلورسنتی

از چراغ هایی با تکنولوژی فلورسنت در مجموعه های مختلفی اسنفاده می شود. این چراغ ها ویژگی های بسیار خوبی ارائه می دهند. شرکت های بسیار زیادی به تولید و عرضه این چراغ ها می پردازند. شرکت های زیر از بهترین شرکت ها در این زمینه هستند.

چراغ فلورسنت مازی نور

مازی نور به تولید انواع چراغ فلورسنت ضد انفجار، چراغ فلورسنت روکار و ... می پردازد. این شرکت از بهترین برندها در زمینه تولید انواع تجهیزات روشنایی است. این چراغ ها منابع نوری از جنس فلورسنت دارند و شیشه آن از پروفیل اکریلیکی ساخته شده است. این محصولات نوری یکنواخت و متقارن تولید می کنند. این محصولات بدنه های مقاومی دارند و در توان های مختلفی به بازار عرضه می شوند.

 • از دیگر شرکت های تولید کننده این محصول می توان به تولید نور، پارس، شعاع  و ... اشاره کرد.

قیمت چراغ فلورسنت

پیش از خرید چراغ فلورسنت باید به نکاتی همچون توان لامپ چراغ، جنس بدنه، ابعاد و وزن محصول، درجه حفاظت، نحوه نصب، کیفیت تولید، برند و ... توجه کرد. این عوامل برروی قیمت چراغ فلورسنت نیز تاثیرگذار است.

خرید چراغ فلورسنت

برای خرید چراغ فلورسنت می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چراغ فلورسنت و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع


توان


تعداد لامپ