ثبت فروشگاه

چراغ فلورسنت

چراغ فلورسنت یکی از تجهیزات روشنایی است که امروزه در بسیاری از مجموعه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این چراغ ها نوعی تجهیزات روشنایی هستند که به منابع نوری از نوع فلورسنت مجهز شده اند. این چراغ ها در ابعاد گوناگونی به بازار عرضه می شوند. اغلب چراغ های فلورسنت به دو شکل سقفی و جراغ فلورسنت دیواری مورد استفاده قرار می گیرند. این چراغ ها مصرف انرژی بسیار کمی دارند و گرمای کمی از خود تولید می کنند. علاوه بر این بهترین بهره نوری را از خود ارائه می کنند و نور آن ها بدون هیچگونه خیرگی است. به همین دلیل می توان در بسیاری از مجموعه ها از آن استفاده کرد. چراغ فلورسنت اغلب در پارکینگ ها، سوله ها، انبارها، سقف مجموعه های بزرگ، کارگاه های صنعتی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. نوعی از چراغ ها تحت عنوان چراغ فلورسنت رفلکتوری نور بیشتری از خود ارائه می دهند زیرا بازتاب نور آن بیشتر است. 

در این چراغ ها منابع نوری داخل محفظه هایی مشبک از جنس آلومینیوم، ABS و ... نصب می شوند. این چراغ ها به بالاست الکترونیکی مجهز شده اند. در صورت خرابی لامپ ها می توان از لامپ فلورسنت مشابه با نمونه اولیه استفاده کرد. این چراغ ها اغلب در انواع یک، دو، سه و چهار لامپ تولید می شوند.

انواع چراغ فلورسنت

چراغ های فلورسنت در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند. برخی از آن ها دارای یک منبع نوری و برخی دیگر چند منبع نوری فلورسنت دارند. از لحاظ نصب این چراغ ها به دو شکل زیر مورد استفاده قرار می گیرند:

  • چراغ فلورسنت روکار
  • چراغ فلورسنت توکار
  • چراغ فلورسنت آویز

چراغ های آویز فلورسنت به کمک یک زنجیر به سقف متصل می شوند و ارتفاع آن ها قابل تنظیم است.

نکات مهم در خرید چراغ فلورسنت

پیش از خرید چراغ فلورسنت باید به نکاتی همچون توان لامپ چراغ، جنس بدنه، ابعاد و وزن محصول، درجه حفاظت، نحوه نصب، کیفیت تولید، برند و ... توجه کرد. از برترین شرکت های تولید کننده این محصول می توان به چراغ فلورسنت مازی نور، تولید نور و ... اشاره کرد. با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست قیمت چراغ فلورسنت و انواع آن را مشاهده کنید و به طور مستقیم با نمایندگان فروش در ارتباط باشید.

لیست مقایسه

برند


نوع


توان


تعداد لامپ