ثبت فروشگاه

چراغ آویز

چراغ آویز امروزه کاربرد بسیار زیادی در محیط‌های مختلف دارد. مصرف کنندگان می‌توانند بسته به محل استفاده، از انواع چراغ آویز مدرن، کلاسیک و فانتزی استفاده کنند. چراغ‌های سقفی آویز در انواع مختلف و با توان‌های متنوع به بازار عرضه شده اند. در ساختمان این گونه از چراغ‌ها، از لامپ‌هایی با تکنولوژی ال ای دی، اس ام دی و سی او بی استفاده شده است و به همین دلیل استفاده از این چراغ‌ها در مصرف برق صرفه جویی می‌کند. در برخی از موارد، چراغ سقفی‌های آویز فاقد لامپ هستند که با توجه به نوع سرپیچ آن‌ها می‌توان از انواع لامپ استفاده کرد. از چراغ سقفی آویز در منازل مسکونی، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، اداره‌ها و مراکز تجاری استفاده می‌شود.

این چراغ‌ها می‌توانند به عنوان منبع نور اصلی و یا به عنوان نور مکمل و دکوراتیو مورد استفاده قرار بگیرند. نوردهی چراغ سقفی آویز به ارتفاع سقف و ارتفاع زنجیر یا کابل چراغ بستگی دارد. هرچه ارتفاع نصب چراغ‌های سقفی آویز پایین‌تر باشد، پخش نور کمتر است و چراغ نور شدیدتر و متمرکزتری را ساطع می‌کنند. چراغ سقفی آویز تنوع بسیار زیادی دارد و در رنگ‌ها و ابعاد مختلفی به بازارعرضه شده است. این تجهیزات نصب ساده ای دارند و راه اندازی آن‌ها نیازی به دانش و مهارت خاصی ندارد. چراغ‌های سقفی آویز که به همراه لامپ ارائه شده اند، دارای توان‌های متنوعی هستند. چراغ‌های سقفی آویز برای تمامی محیط‌ها مناسب هستند.

چراغ‌های سقفی آویز می‌توانند چراغ آویز خطی، فانتزی یا دکوراتیو، ادیسونی، استوانه‌ای، کاسه ای، کروی و کلاهک دار باشند. چراغ آویز مدرن، امروزه طرفداران زیادی در زمینه نورپردازی پیدا کرده است. بدنه برخی از این چراغ‌ها، از نوعی فلز تشکیل شده است و در مدل‌های دیگر از آلیاژ آلومینیوم دایکاست نیز استفاده شده است. این جنس دارای دوام بالایی است و رنگ آن نیز در گذر زمان ثابت می‌ماند. کلاهک این چراغ‌ها می‌تواند فلزی، پارچه‌ای و شیشه‌ای باشد. چراغ‌های سقفی آویز معمولاً به صورت روکار نصب می‌شوند. این چراغ‌ها می‌توانند دارای حباب‌هایی از جنس شیشه، پلاستیک و فلز باشند. چراغ‌های سقفی آویز براساس نوع تکنولوژی و منبع نوری به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • چراغ بدون لامپ: این چراغ‌ها منبع نوری ندارند و می‌توان از لامپ دلخواه و مطابق با سرپیچ در آن‌ها استفاده کرد.
  • چراغ با لامپ سرخود: این چراغ‌ها دارای منابع نوری هستند و نیازی به خرید لامپ به صورت جداگانه نیست.

قیمت چراغ آویز

در انتخاب چراغ از نوع آویز باید به ابعاد و وزن چراغ توجه کرد. چراغ‌های تزیینی آویز بهترین گزینه برای سقف های کاذب هستند. این چراغ‌ها اغلب وزن کمی دارند و سقف‌های مختلف می‌توانند وزن آن‌ها را تحمل کنند. علاوه بر وزن و ابعاد، توان چراغ، نوع منبع نوری، جنس بدنه، شار نوری و برند برروی قیمت چراغ اثرگذار است. به عنوان مثال چراغ آویز چوبی از چراغ پلاستیکی قیمت بیشتری دارد.

خرید چراغ آویز از راندنو

برای خرید چراغ آویز ارزان می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت چراغ آویز سقفی مدرن را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چراغ آویز ساده و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع لامپ


توان