ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

چراغ آویز

چراغ آویز امروزه کاربرد بسیار زیادی در محیط های مختلف دارد. مصرف کنندگان می توانند بسته به محل استفاده، از انواع چراغ آویز مدرن، کلاسیک، فانتزی و ... استفاده کنند. چراغ های آویز در انواع مختلف و با توان های متنوع به بازار عرضه شده اند. در ساختمان این گونه از چراغ ها، از لامپ هایی با تکنولوژی ال ای دی، اس ام دی، سی او بی و ... استفاده شده است و به همین دلیل امروزه استفاده از این چراغ ها مصرف انرژی بالایی نداشته و در مصرف برق صرفه جویی می کند. در برخی از موارد، چراغ سقفی های آویز فاقد لامپ هستند که با توجه به نوع سرپیچ آنها می توان از انواع لامپ استفاده کرد. از چراغ آویز در منازل مسکونی، فروشگاه ها، رستوران ها، اداره ها، مراکز تجاری و ... استفاده می شود. این چراغ ها می توانند به عنوان منبع نور اصلی و یا به عنوان نور مکمل و دکوراتیو مورد استفاده قرار بگیرند. نوردهی چراغ آویز سقفی به ارتفاع سقف و ارتفاع زنجیر یا کابل چراغ بستگی زیادی دارد. هرچه ارتفاع نصب چراغ های آویز پایین تر باشد، پخش نور کمتر، نور شدیدتر و متمرکزتری را ساطع می کنند.

مزایای استفاده از چراغ آویز

  • دارای تنوع بسیاری هستند و در رنگ ها و ابعاد مختلفی به بازارعرضه شده اند.
  • نصب ساده ای داشته و راه اندازی آن ها نیازی به دانش و مهارت خاصی ندارد.
  • برای تمامی محیط ها مناسب می باشند.
  • چراغ آویزهایی که به همراه لامپ ارائه شده اند، دارای توان های متنوعی هستند.

انواع چراغ آویز

چراغ های آویز می توانند فانتزی یا دکوراتیو، ادیسونی، استوانه ای، کاسه ای، کروی، کلاهک دار و یا غیره باشند. چراغ آویز مدرن، امروزه طرفداران زیادی در زمینه نورپردازی پیدا کرده است.
بدنه برخی از این چراغ ها، از نوعی فلز تشکیل شده است و در مدل های دیگر از آلیاژ آلومینیوم دایکاست نیز استفاده شده است. این جنس دارای دوام بالایی بوده و رنگ آن نیز در گذر زمان ثابت می ماند. کلاهک آن ها می تواند فلزی، پارچه ای، شیشه ای و یا ... باشد. چراغ های آویز معمولاً به صورت روکار نصب می شوند. چراغ های آویز می توانند دارای حباب هایی از جنس شیشه، پلاستیک و فلز باشند.

خرید چراغ آویز

در انتخاب چراغ آویز باید به ابعاد و وزن آن توجه کرد. چراغ های آویز بهترین گزینه برای سقف های کاذب هستند.
برای مشاهده تولیدکنندگان و فروشندگان چراغ آویز می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و بدون واسطه با فروشندگان آن در ارتباط باشید. قیمت انواع چراغ آویز در سایت راندنو قابل مشاهده است.
چراغ آویز گالنزو، شعاع، هانی نور، اسنکو، پرفکت لایت و ... از برترین برندهای چراغ سقفی هستند.

برند


نوع لامپ


توان