ثبت فروشگاه

لوازم جانبی و پایه‌ها بخش‌هایی از چراغ را تشکیل می‌دهند. برای نصب و استفاده از انواع چراغ و لامپ به لوازم خاصی نیاز خواهیم داشت. استفاده از این تجهیزات سبب راحت‌تر شدن نصب می‌شود و ویژگی‌هایی به چراغ و لامپ اضافه می‌کند. لوازم جانبی چراغ انواع مختلفی دارند که هرکدام وظیفه‌ای را برعهده دارند. در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

  • سرپیچ: سرپیچ یکی از تجهیزات جانبی انواع لامپ است. به کمک این تجهیزات لامپ نصب و روشن می‌شود. سرپیچ‌ها می‌توانند آویز نیز باشند که اغلب برای نصب لامپ‌های ادیسونی از آن استفاده می‌شود. سرپیچ‌های آویز می‌توانند به عنوان لوستر و چراغ‌های تزئینی نیز مورد استفاده قرار بگیرند. نوع این وسیله باید با نوع سرپیچ لامپ مطابقت داشته باشد تا لامپ بتواند روی آن بسته شود.
  • قاب چراغ سقفی: به کمک قاب‌های پنل می‌توان چراغ‌های سقفی و پنل‌های توکار را به چراغ‌های سقفی روکار تبدیل کرد. این قاب‌های چراغ در انواع فلزی و پلاستیکی به بازار عرضه می‌شوند و رنگ‌های گوناگونی دارند. این قاب‌ها باید متناسب با ابعاد چراغ و پنل انتخاب شوند. قاب‌های چراغ سقفی در دو نوع گرد و چهارگوش به بازار عرضه می‌شود.
  • قاب هالوژن: قاب‌های هالوژن تجهیزاتی هستند که به کمک آن‌ها می‌توان لامپ‌های هالوژنی کوچک را به صورت روکار و توکار نصب کرد. این تجهیزات ابعاد کوچکتری دارند. قاب هالوژنی جنس‌های مختلفی دارند و رنگ آن باید مطابق با لامپ و دکوراسیون مجموعه انتخاب شود. 
  • سنسور چراغ: سنسورهای چراغ یکی از لوازم پرمصرف در مجموعه‌ها هستند. به کمک این محصولات می‌توان زمان روشن بودن چراغ را تنظیم کرد. این سنسورها تا زمانی که حرکت فرد در دامنه دید سنسور باشد، چراغ را روشن نگه می‌دارند. این تجهیزات در انواع دیواری و سقفی به بازار عرضه می‌شوند. برخی از آن‌ها زاویه دید 360 و برخی دیگر زاویه دید 180 درجه‌ای دارند. این سنسورها در دو نوع نصب روکار و نصب توکار به بازار عرضه می‌شود.
  • ریموت کنترل: بسیاری از پنل‌ها، ریسه‌های نوری و چراغ‌های سقفی این قابلیت برای آن‌ها فراهم شده است که می‌توان به کمک ریموت کنترل نور و رنگ آن‌ها را تنظیم کرد. این ریموت کنترل‌ها انواع مختلفی دارند. پیش از خرید ریموت کنترل باید توجه کرد که نوع آن با نوع چراغ هماهنگی داشته باشد.

قیمت لوازم جانبی و پایه ها

قیمت لوازم جانبی چراغ به عوامل مختلفی همچون جنس بدنه محصولات، ابعاد پایه یا قاب، نحوه نصب، رنگ و ساختار این محصولات و دیگر موارد بستگی دارد. قاب و لوازم جانبی فلزی از تجهیزات پلاستیکی قیمت بالاتری دارد.

خرید لوازم جانبی و پایه ها از راندنو

برای خرید لوازم جانبی و پایه ها می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم جانبی و پایه ها و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع