ثبت فروشگاه

چراغ ریلی

چراغ ریلی نوعی چراغ سقفی به شمار می‌آید که امروزه در بسیاری از محیط‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. چراغ‌های سقفی و دیواری ریلی از یک ردیف یا ریل تشکیل شده اند که منابع نوری بر روی آن‌ها قرار گرفته اند. این منابع نوری در یک مسیر و به صورت پیوسته هستند. چراغ‌های سقفی و دیواری ریلی، جهت نصب به تجهیزاتی به نام ریل نیاز دارند. این ریل‌ها باید بتوانند وزن چراغ را تحمل کنند و علاوه براین، شرایطی جهت انتقال برق سیستم را به وجود بیاورند. بنابراین سیم کشی چراغ ریلی در داخل ریل‌های مربوطه قرار می‌گیرد. همچنین ریل‌ها وظیفه فراهم کردن بستری جهت حرکت دادن چراغ‌ها را نیز برعهده دارند. 

جهت استعلام قیمت چراغ ریلی با مراجعه به سایت راندنو، می‌توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش چراغ ریلی هستید، می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید انواع چراغ ریلی اقدام نمایید. سیم کشی این چراغ‌ها و نحوه نصب آن‌ها با سایر چراغ‌ها تفاوت دارد. به عنوان مثال، در این سیستم تمامی چراغ‌ها از یک مسیر و ردیف، انرژی مورد نیاز خود را از ریل دریافت می‌کنند. این کار سبب می‌شود تا چراغ‌ها به صورت پیوسته و منظم کناریکدیگر قرار بگیرند. این سیستم نورپردازی انعطاف و عملکرد بسیار خوبی دارد.

به چراغ سقفی و دیواری ریلی، Track Light گفته می‌شود. از ترک لایت‌ها در ویترین فروشگاه‌ها، آرایشگاه‌ها، نمایشگاه‌ها، موزه‌ها، گالری‌ها و رستوران‌ها استفاده می‌شود. با استفاده از این نوع چراغ‌ها، می‌توان نوری متمرکز و موضعی را بر روی یک سوژه خاص ایجاد کرد. زاویه تابش نور در چراغ سقفی ریلی را می‌توان به صورت دلخواه تنظیم کرد. این چراغ‌ها در ریل خود می‌توانند به سمت راست و چپ حرکت داده شوند و علاوه بر این، زاویه چراغ‌ها نیز قابل تغییر است. مزایای استفاده از چراغ سقفی و دیواری ریلی می‌توان به انعطاف پذیری در زاویه تابش نور، قابلیت تکان دادن چراغ و متمرکز کردن آن روی سوژه خاص، ظاهر منحصربفرد و مدرن، تولید نوری منظم و پیوسته، قابلیت نصب روی دیوار، سقف، کف و سایر سطوح، امکان نصب در سقف‌های بلند و کوتاه و تنوع بالای محصول اشاره کرد.

چراغ‌های ریلی براساس تکنولوژی و نوع منبع نوری به چند دسته مختلف تقسیم می‌شوند. این چراغ‌ها می‌توانند به منبع نوری مجهز باشند. این منبع نوری می‌تواند از تکنولوژی ال ای دی، SMD و یا سی او بی (COB) باشد. چراغ‌هایی که به این نوع تکنولوژی مجهز شده اند، مصرف انرژی کمی دارند و طول عمر آن‌ها زیاد است. علاوه بر این، نور سالمی از خود تولید می‌کنند. برخی دیگر از چراغ‌های ریلی دارای سرپیچ‌هایی هستند و می‌توان از لامپ‌های دلخواه و متناسب با سرپیچ چراغ در آن‌ها استفاده کرد.

قیمت چراغ ریلی

قیمت این تجهیزات به عوامل بسیار زیادی همچون نوع منبع نوری، ابعاد چراغ، تعداد چراغ، متعلقات همراه، جنس بدنه، استاندارد و کیفیت بستگی دارد. برند چراغ ریلی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. چراغ ریلی مودی و اپتونیکا از برندهای تولیدکننده معتبر این محصول به شمار می‌آیند. این چراغ‌ها در وزن‌های مختلفی ساخته می‌شوند به همین دلیل باید از ریل متناسب با وزن چراغ استفاده کرد. ریل‌هایی که تحمل وزن بیشتری دارند قیمت آن‌ها نیز بالاتر است. برای مشاهده قیمت چراغ ریلی سقفی می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید چراغ ریلی از راندنو

از نکات مهم در هنگام خرید چراغ ریلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. نوع فضا
  2. رنگ نور موردنیاز
  3. مساحت مورد استفاده
  4. ارتفاع سقف
  5. میزان روشنایی موردنیاز
  6. شکل ظاهری چراغ ریلی
  7. برند و شرکت تولیدکننده 

برای خرید چراغ ریلی 30 وات می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت چراغ ریلی مگنتی را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چراغ ریلی مازی نور و متنوع و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع لامپ


نوع


توان