ثبت فروشگاه

موانع ترافیکی

موانع ترافیکی از مهم ترین و پرکاربردترین محصولاتی است که از آن ها جهت حفظ امنیت عابرین پیاده، امنیت خودروها، مدیریت ترافیک و رعایت مقررات استفاده می شود. این موانع شامل تعداد زیادی زیر مجموعه و کالاهای مختلف است. همانطور که ملاحظه می کنید طیف وسیعی از این محصولات در خیابان ها وجود دارد که برای بالاتر رفتن مقاومت و ماندگاری بیشتر از موانع ترافیکی فلزی، موانع ترافیکی پلاستیکی و موانع ترافیکی پلی اتیلن استفاده می شود. برای مشاهده لیست قیمت موانع ترافیکی می توانید به سایت راندنو مراجعه نمایید و اقدام به خرید موانع ترافیکی کنید.

موانع ترافیکی

موانع ترافیکی چیست

یکی از راه های ایمن سازی شهر و جاده موانع ترافیکی هستند. موانع ترافیکی جهت امنیت عابرین پیاده، کنترل ترافیک، وسایل نقلیه و دیگر موارد بهره گیری می شود. موانع ترافیکی با توجه با کاربردهایی که دارند در انواع متخلفی تولید می شوند. جنس این موانع از پلی اتیلن و پلاستیک است. زیرا این مواد ها دارای انعطاف پذیری و خاصیت نرمی هستند.

کاربرد و اهمیت استفاده از موانع ترافیکی

موانع ترافیکی ابتدا و انتهای کوچه ها و معابر، کنار خیابان ها و بزرگراه ها و ورودی و خروجی ها، شهرک های مسکونی و صنعتی، بیمارستان ها و... مورد استفاده قرار می گیرند. خرید این موانع، آشنایی و استفاده درست از آن ها باعث حفظ جان عابرین و کاهش تصادفات می شود. در صورتی که از موانع ترافیکی مناسب استفاده شود و شهروندان نیز به این علائم توجه کنند، به مرور شاهد کاهش تصادفات، امن شدن جاده و خیابان ها، کاهش ترافیک و آلودگی هوا می شویم. اهمیت استفاده از این تجهیزات جهت حفظ امنیت و کاهش آسیب ها و تصادفات احتمالی است. این موانع وظیفه حفظ جان و مال سرنشینان و عابران پیاده، نظم دهی به عبور و مرور خودروها و حفظ امنیت در زیباسازی شهر را بر عهده دارد. 

انواع موانع ترافیکی

موانع ترافیکی بر اساس کاربرد در انواع مختلفی تولید می شوند. برخی از این موانع صرفاً برای گوش زد کردن خطر هستند و برخی برای جلوگیری از خطرات استفاده می شوند.

موانع ترافیکی کله قندی

مخروط کله قندی به لیل کاربرد فراوانی که دارد از کاربردی ترین و پرمصرف ترین تجهیزات ترافیکی محصوب می شوند. این تجهیزات را می توانید به صورت موقت در جاده ها یا معابر استفاده کنید. کاربرد این موانع برای محدود کردن و هدایت تردد خیابان ها، جدا سازی و علامت گذاری مسیرها، هشدار به رانندگان، محدوده فعالیت کارگران و موارد دیگر می شود.

موانع ترافیکی کله قندی

قفل پارکینگ

وسیله ای کاربردی برای مسدود کردن فضای شخصی به منظور شخصی سازی محدوده پارکینگ می باشد. ا این محصول در دو مدل قفل پارکینگ ریموت دار و قفل پارکینگ دستی موجود است. از بهترین تولیدکنندگان این محصول می توان به قفل پارکینگ جهان و نیاکو اشاره کرد. 

زنجیر راه بند

یکی از انواع راه بند است که از دو طرف بین دو ستون بسته می شود و موجب انسداد مسیر می گردد. از این راه بند جهت هدایت جمعیت، شکل گیری خطوط و محدود کردن دسترسی استفاده می شود. در اصل وظیفه این زنجیر کنترل ترافیک است و در دو نوع زنجیر راه بند پلاستیکی و زنجیر راه بند فلزی موجود است. 

نوار خطر

یکی از پرکاربردترین تجهیزات ایمنی و علائم هشدار دهنده است. از نوار خطر جهت هشدار، جلوگیری از ورود به محدوده های مشخص و جلوگیری از وقوع یک حادثه فیزیکی برای افراد مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول نیز در انواع و متراژ مختلف به بازار عرضه شده است. انواع این محصول بر اساس نوع محدوده جداسازی با توجه به نوشته آن متفاوت است و از مهم ترین آن ها می توان به نوار خطر برق گرفتگی، نوار خطر گاز، نوار خطر شبرنگ دار و ساده اشاره کرد. شرکت های زیادی به تولید این محصول پرکاربرد می پردازند که از مهم ترین آن ها می توان به نوار خطر افق پلاست، باران پلاست، برنا و... اشاره کرد. 

سرعت گیر

دست انداز یا سرعت گیر ترافیکی جهت کاهش سرعت خودروها در سطح شهری و جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت گیر می تواند برای پارکینگ و خیابان استفاده شود و اغلب از جنس پلاستیک، بتن، کائوچو، آسفالت و... تولید شده اند. استفاده از این محصول می تواند باعث کاهش خطرات رانندگی و جلوگیری از خواب آلودگی رانندگان می شود. 

شبرنگ

صفحه ای است که دارای ماده فلورسئین و فسفر است به همین دلیل در تاریکی از خود نور ساطع می کند. این شبرنگ ها در ساخت تابلوهای تبلیغاتی، علائم راهنمایی و رانندگی، پلاک های وسایل نقلیه و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

شبرنگ

راه بند

راه بندها یکی از تجهیزات کنترل کننده ورود و خروج هستند و در انواع ثابت و متحرک تولید شده اند. از راه بندهای ثابت عموماً برای ورودی اماکن و محیط های خاص از جمله بیمارستان ها و شهرک های مسکونی استفاده می شود. از راه بند آکاردئونی یا ریل نیز برای بستن موقت یک مسیر یا راه استفاده می شود. از مهم ترین کاربردهای راه بند متحرک می توان به بستن پیاده روها، ایست های بازرسی، مراسم تشریفاتی و... اشاره کرد. 

استات و استوپر ترافیکی

استوپرها جهت کاهش ترافیک و همچنین جهت مشخص شدن محدوده پارک خودروها در پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند. استاپرها می توانند از جنس بتن، پلاستیک، لاستیک، ABS و... تولید شده باشد.  

جداکننده و نیوجرسی ترافیکی

یکی از اصلی ترین کاربردهای نیوجرسی ترافیکی جداسازی مسیرهای رفت و آمد جاده ها است. از دیگر کاربردهای جداکننده ترافیکی استفاده از آن جهت مسدود کردن جاده ها و معابر است. نیوجرسی می تواند از جنس پلاستیک و بتن تولید شود. از جنس بتنی عموماً برای جدا کردن اتوبان ها و جاده ها و از نوع پلاستیکی برای محیط های داخل شهر استفاده می شود. 

گل میخ و چشم گربه ای

گل میخ در جاده ها مورد استفاده قرار می گیرد که از آن جهت جداسازی مسیر و نشانه گذاری استفاده می شود. چشم گربه ای نیز باعث می شود تا نور به سمت چشمان راننده بازتاب شود و سبب توجه راننده به مسیر می گردد. وجود این تجهیزات ترافیکی باعث افزایش دید رانندگان و کاهش حوادث ترافیکی می شود. چشم گربه ای به سه نوع یک طرفه، دو طرفه و سولار تقسیم می شود. 

کاشن تانک

کاشن تانک مخزنی از جنس پلاستیک است که به صورت خمیده ساخته شده است. از این محصول جهت اطلاع رسانی و هشدار خطر به رانندگان در محدودیت مسیرهای عبوری و در نزدیکی تقاطع هایی که رانندگان نیاز به مسیر دارند، نصب می گردد.

مخروط ترافیکی

مخروط ترافیکی یا کله قندی ترافیکی، یک محصول به شکل استوانه است که دارای سطح مقطع بزرگ و پایه محکم در قسمت پایینی خود است. این تجهیز یکی از سازه های ساده و مهم است که جهت جداسازی، مسدود کردن راه ها، محدود کردن جاده ها و بزرگ راه ها، انجام کارهای عمرانی و ساختمانی، علامت گذاری مسیر، تعمیرات و ... از آن استفاده می شود. مخروط ترافیکی در زنگ های مختلف زرد، نارنجی، قرمز، سبز، آبی و... موجود است که از پرکاربردترین آن ها می توان به رنگ قرمز و نارنجی اشاره کرد. کله قندی ترافیکی به انواع و اندازه های مختلف نیز تقسیم می شود که از مهم ترین آن ها می توان به مخروط ترافیکی تاشو، شبرنگ دار و ساده آن اشاره کرد. 

بشکه ترافیکی

یکی از تجهیزات حمل و نقل به شمار می رود که برای جداسازی خیابان ها یا مسدود کردن آن ها استفاده می شود. این کالا از جنس پلاستیک محکم یا پلی اتیلن ساخته می شود و معمولا هم زرد رنگ همراه با شبرنگ است. بشکه ترافیکی از مقاومت بالایی در برابر ضربه و نور آفتاب برخوردار است. 

استوانه یا بولارد ترافیکی

استوانه یا سیلندر ترافیکی برای مشخص کردن مسیر تردد وسایل نقلیه در معابر، خیابان ها یا پارکینگ ها استفاده می شود. بولارد ترافیکی می تواند از جنس پلاستیکی یا فولادی تولید شود. جنس پلاستیکی عموماً به کمک پیچ و مهره قابل نصب است. بولارد فولادی نیز در سه نوع ثابت، قابل تنظیم و متحرک تولید شده است. 

محافظ ستون

محافظ ستون یا ضربه گیر ترافیکی جهت جلوگیری از آسیب ها در اثر برخورد ستون در پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد. این محافظ های پلاستیکی در زمان برخورد خودرو با ستون، علاوه بر محافظت از ستون، از آسیب دیدن بدنه خودرو نیز جلوگیری می کند. محافظ ستون قابلیت نصب بر روی سطوح مختلف مثل سنگ، آهن و چوب را دارد. 

بهترین برند موانع ترافیکی

برای هدایت و محافظت عابرین و خودروها از موانع ترافیکی در بیرون شهرها در جاده و درون شهر ها برای پروژه ها و خیابان استفاده می شود. به همین منظور شرکت های بسیاری به تولید این تجهیزات پرداخته اند.

موانع ترافیکی هورمند

هورمند یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید موانع ترافیکی است. این کمپانی با ساخت محصولات با کیفیت توانسته است رضایت خریداران بسیاری را جلب کند.

از برند دیگر برند های تولیید کننده موانع ترافیکی می توان به شرکت ولکان اشاره کرد.

قیمت موانع ترافیکی

قیمت موانع ترافیکی به عوامل مختلفی همچون برند، جنس موانع، نوع کاربرد و دیگر موارد بستگی دارد. موانع ترافیکی که از جنس بتن هستند هم وزن بالاتری به نسبت موانع پلاستیکی دارند هم از قیمت بالاتری برخوردار ستند.

خرید موانع ترافیکی

برای خرید موانع ترافیکی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات موانع ترافیکی را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت موانع ترافیکی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می سازد. 

لیست مقایسه

برند


نوع