ثبت فروشگاه

روکش حرارتی که با نام‌های شیرینگ حرارتی، وارنیش حرارتی و شیلد حرارتی شناخته می‌شود، نوعی تیوب پلاستیکی و جمع شونده است که برای عایق بندی و جلوگیری از ورود آسیب به سیم و کابل از آن استفاده می‌شود. این روکش ها با حرارت جمع می‌شوند و قطرشان در اثر تابش حرارت با سشوار صنعتی و دیگر تجهیزات به اندازه قطر شی می‌شود. این کار سبب می‌شود لایه‌ای ایمن اطراف شی را احاطه کند. از این محصول در صنایع مختلف برقی به خصوص روکش کردن اجسام گوناگون استفاده می‌شود. به همین دلیل تکنسین های برق به خرید روکش حرارتی اقدام می‌کنند. لازم به ذکر است که روکش حرارتی با روکش حرارتی زیپی تفاوت دارد. 

انواع روکش حرارتی سیم برق و کابل برق براساس ساختار و نوع کاربرد به چند دسته تقسیم بندی می شود. این محصولات براساس ابعاد نیز طبقه بندی می شوند. قیمت روکش حرارتی بزرگ از کوچک بیشتر است. از انواع روکش براساس کاربرد و ساختار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. روکش حرارتی تک لایه (SGP)
  2.  روکش حرارتی تک لایه ضد اصطکاک (SSP)
  3. شیرینگ حرارتی دو لایه D3TF
  4.  روکش حرارتی دو لایه D4TF
  5. روکش حرارتی دو لایه D3MF (چسب دار ضخیم)
  6.  روکش حرارتی باس بار (فشار متوسط)

روکش‌های حرارتی از سه بخش پلی الفین، پلی الفین چسب دار و پی وی سی تشکیل شده است. این محصولات وظیفه عایق کردن اتصالات و شینه‌های به کار رفته در تابلو برق را برعهده دارند. همچنین جهت تعمیر بخشی از روکش سیم و کابل نیز می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. به کمک شیرینگ‌های حرارتی می‌توان سیم و کابل‌ها را از همدیگر با رنگ‌های مختلف جدا کرد.

قیمت روکش حرارتی

قیمت روکش حرارتی سیم به عوامل مختلفی همچون نوع  روکش، ابعاد، جنس بدنه، تحمل دمایی، شرکت سازنده و دیگر موارد بستگی دارد. البته روکش حرارتی متری نیز در بازار به فروش می‌رسد. پیش از خرید روکش باید حداکثر قطر، محدوده دما، طول و نسبت انقباض وارنیش حرارتی را بررسی کنید.

خرید روکش حرارتی از راندنو

اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که روکش حرارتی را از کجا تهیه کنیم باید بگوییم که برای خرید روکش حرارتی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات آن را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت روکش حرارتی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی فروش روکش حرارتی را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند