ثبت فروشگاه

سینی کابل برق یا Cable Tray در پروژه‌های برق‌رسانی و کابل کشی، معمولاً به عنوان نگهدارنده کابل برق کاربرد دارد. این کار برای زیباسازی فرآیند کابل کشی، برای تفکیک‌سازی و مقاوم‌سازی کابل کشی انجام می‌شود. به همین دلیل متخصصان به خرید سینی کابل اقدام می‌کنند.  Cable Tray معمولاً از جنس ورق گالوانیزه و گاهی نیز از جنس استیل ساخته شده است. ورق‌های گالوانیزه می‌توانند آبکاری گرم یا سرد نیز باشند. این تجهیزات در واقع همچون پلی هستند که کابل‌ها را حمل می‌کنند. قیمت سینی کابل به عواملی همچون جنس، ابعاد، برند و دیگر عوامل بستگی دارد.

سینی نگهدارنده کابل یکی از تجهیزات برقی برای سیم و کابل کشی مجموعه‌های مختلف است. در مواقعی که بخواهیم سیم و کابل‌ها را به مکانی خاص هدایت کنیم و یا آن‌ها را انتقال دهیم باید از این تجهیزات استفاده کنیم. کابل‌ها در تمام طول مسیر باید از سینی‌ها عبور کنند. مسیر سینی شامل حرکت‌های عمودی، پیچ و خم و شیب دار نیز می‌شود. سینی‌ها از جنس فلزاتی گالوانیزه ساخته شده‌اند که در عرض‌ها، طول‌ها و عمق‌های متنوع به فروش می‌رسند. امروزه سینی‌های نگهدارنده کابل بسیار متنوع شده‌اند و در انواع گوناگونی به بازار عرضه می‌شوند. به عنوان مثال سینی کابل کانالی، سینی کابل پانچ شده، سینی کابل ترانکینگ، ساده و توری از انواع سینی‌ها برای نگهداشتن کابل هستند.

سینی کابل گالولنیزه مشبک معمولاً در جا‌هایی که رطوبت زیاد است و امکان زنگ زدگی سینی وجود دارد با تغییراتی در ساخت بکار می‌رود. به طور کلی سینی‌ها از لحاظ نوع آبکاری در دو نوع مختلف عرضه می‌شوند. در جا‌های رطوبتی از سینی کابل گالوانیزه گرم و در اماکنی که رطوبت کمتری وجود دارد، از سینی کابل گالوانیزه سرد استفاده می‌شود. در میان کاربران، سینی مشبک بسیار پرکاربرد است. سینی گالوانیزه سرد (فابریک)، برای محیط‌های سربسته همچون پارکینگ و سوله مناسب است. سینی نگهدارنده کابل توسط دستگاه CNC پانچ می‌شود و این حفره‌ها جهت ایجاد گردش هوا و جلوگیری از جمع شدن آب در کف سینی ایجاد می‌شوند.

  • گالوانیزه گرم: این مواد که در کارگاه‌های آبکاری اضافه می‌شود معمولاً از جنس روی، قلع، نیکل و دیگر مواد است. ضخامت آبکاری گالوانیزه گرم معمولاً 50 تا 80 میکرون است. این آبکاری معمولاً سینی‌ها را در مقابل مواد شیمیایی و رطوبت زیاد محفوظ نگه می‌دارد. هزینه این آبکاری از نوع سرد بیشتر است. در این روش پایه سینی کابل داخل وان مذاب قرار می‌گیرد و تمامی درز‌ها را پوشش می‌دهد. پس از آن هم داخل وان‌های اسیدی با مواد متفاوت قرار می‌گیرد و آلیاژ روی سینی شکل گرفته می‌شود.
  • گالوانیزه سرد: این نوع آبکاری قیمت کمتر و مقرون به صرفه‌تر از آبکاری گرم دارد. یک روکش 10 تا 25 میکرونی از جنس ترکیب روی و آب و نمک بر روی سینی‌ها قرار گرفته است. ضخامت این سینی‌ها از سینی نگهدارنده کابل گالوانیزه گرم کمتر است و در جا‌های رطوبتی از آن‌ها استفاده نمی‌شود.

فروش سینی کابل

لازم به ذکر است که درب سینی ها به طور جداگانه به فروش می رسند. خریداران به آسانی می توانند قیمت انواع سینی و لوازم جانبی سینی کابل را در سایت راندنو مشاهده کنند و با فروشندگان عضو در سایت به صورت مستقیم ارتباط برقرار نمایند.

قیمت سینی کابل

قیمت رابط سینی کابل و اتصالات و به طور کلی سینی‌ها به عوامل مختلفی همچون جنس سینی، کاربرد، ضخامت، اندازه سینی و سایز سینی کابل، نوع گالوانیزه، لوازم جانبی، استاندارد‌ها تولید، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. همچنین لازم به ذکر است که قیمت سینی کابل پلاستیکی از فلزی کمتر است. برای مشاهده قیمت سینی کابل 30 سانتی، عرض 20 و دیگر سینی‌ها می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید سینی کابل از راندنو

هنگام خرید سینی کابل به موارد زیر توجه داشته باشید.

  • بررسی تعداد سینی مورد نیاز
  • بررسی میزان حجم و وزن کابل‌ها و سیم‌های عبوری از سینی
  • میزان حساسیت سینی نسبت به خوردگی توسط مواد شیمیایی
  • در نظر گرفتن میزان شعاع خمش کابل‌ها در سینی‌ها
  • بررسی ابعاد سینی و سایز مناسب آن
  • بسط پذیری و قابلیت گسترش شبکه
  • دمای هوا و میزان رطوبت منطقه و گرمایی که کابل تولید می‌کند.

برای خرید سینی کابل می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات سینی کابل را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت سینی کابل و متعلقات و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان و نمایندگی های سینی کابل لاله زار را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند