فروشگاه بساز !
لیست مقایسه

سینی کابل

در پروژه های برق رسانی و کابل کشی، معمولاً از سینی کابل به عنوان نگهدارنده کابل ها استفاده می شود. این کار، هم برای زیباسازی فرآیند کابل کشی و هم برای تفکیک سازی و مقاوم سازی کابل کشی انجام می شود. برای خرید سینی کابل در سایت راندنو باید در نظر داشت که فروشنده فوق، سینی کابل با چه نوع آبکاری را قیمت گذاری کرده است. سینی های کابل معمولاً از جنس ورق گالوانیزه و گاهی نیز از جنس استیل هستند. ورق های گالوانیزه می توانند آبکاری گرم نیز باشند. معمولاً در جاهایی که رطوبت زیاد بوده و امکان زنگ زدگی سینی کابل وجود دارد، از سینی آبکاری گرم استفاده می شود. سینی های کابل در درجه اول بر اساس سایز بدنه یا همان عرض سینی دسته بندی می شوند.

سایز سینی کابل

در سایت راندنو می توانید لیست قیمت سینی کابل فروشندگان متعدد را مشاهده نمایید. سینی کابل ها با عرض 5 سانت، 10 سانت، 20 سانت، 30 سانت، 40 سانت، 50 سانت، 60 سانت و گاهی بالاتر تولید می شوند. هرچه ضخامت ورق سینی کابل و عرض سینی بیشتر باشد، قیمت سینی های کابل نیز افزایش میابد. البته گاهی بنا بر سفارش مشتری، سایزهای مختلف که جزء استانداردهای معمول نیستند نیز، تولید می شود. دسته بندی دیگر سینی کابل ها، بر اساس ضخامت ورق است. ضخامت های ورق از 0.5 میلی متر الی 2.5 میلی متر است. معمولاً سینی کابل هایی که دارای عرض کمتری هستند، از ورق های نازک تری ساخته می شوند. سینی کابل ها دارای لبه مختلف با اندازه های متفاوت می باشند که بنا به سفارش مشتریان ساخته می شوند. در صنعت برق و کابل کشی، سینی کابل ها معمولاً دارای درب با همان اندازه سینی کابل هستند، اما گاهی اوقات به دلیل تعدد کابل ها و کمبود فضا، درب سینی کابل را نصب نمی کنند.

انواع سینی کابل

سینی کابل ها دارای لوازم جانبی نصب از جمله زانویی سینی کابل، خم سینی کابل، رابط سینی کابل، سه راهی سینی کابل، چهارراهی سینی کابل و نبشی های مخصوص نیز می باشند. نردبان کابل نیز زیرمجموعه سینی کابل است و گاهی از آن جهت کابل کشی های عمودی و نگهداری در ارتفاعات استفاده می شود. خریداران به آسانی می توانند قیمت لوازم جانبی سینی کابل را در سایت راندنو مشاهده کرده، با فروشندگان عضو در سایت ارتباط مستقیم برقرار کنند و سفارش ساخت سینی کابل خود را به فروشندگان اعلام نمایند.

مشاهده ادامه مطلب

برند


ضخامت سینی


عرض سینی