ثبت فروشگاه

پرچ کن بادی گتس مدل GP-0853MK

از ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تا ۱۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

فرز بادی گتس مدل GP-0540E-R

از ۴,۸۰۰,۰۰۰ تا ۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان

آچار بکس بادی گتس مدل GP-2436

از ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تا ۱۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

فرز بادی گتس مدل GP-0522

از ۵,۶۰۰,۰۰۰ تا ۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان

گیج باد کوانی مدل KI-79D01

از ۲,۲۰۰,۰۰۰ تا ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان

لیست مقایسه

ابزار بادی

ابزار بادی یا ابزار پنوماتیک از جمله پیشرفته ترین و کامل ترین ابزار آلات دستی هستند. این ابزار نوعی ابزار قدرت است که توسط هوای فشرده شده در کمپرسور هوا کار می کند. این ابزار می تواند توسط دی اکسید کربن ذخیره شده و در سیلندرهای کوچک که قابل حمل نیز می باشد هدایت شود. این ابزارها بسیار سبک و راحت، کوچک و قابل حمل هستند. معمولا کارکرد با این ابزارآلات بسیار راحت تر از ابزار الکتریکی بوده و به علت تلفات انرژی کمتر، این ابزار کاربرد بسیاری دارد. در سایت راندنو ده ها فروشگاه ابزار بادی آماده فروش و ارسال کالا می باشند. مزیت استفاده از این ابزار امنیت بالای آن نسبت به ابزار های برقی است. از دیگر مزیت ها سبک و کوچک بودن ابزار بادی است که می توان در ارتفاعات بالا از آن استفاده کرد. 

انواع ابزار بادی

  • دریل بادی: این وسیله مناسب ترین ابزار برای سوراخ کاری در خط تولید کارگاه ها می باشد. 
  • میخ کوب بادی: میخ کوب و منگنه کوب بادی ابزار مناسبی برای خط تولید به خصوص صنعت مبلمان سازی و نجاری به شمار می رود. این ابزار با استفاده از پمپ باد مرکزی انرژی لازم را تامین می کند. ابزار ایمنی نجاری نیز، نام دیگری از دسته بندی این محصولات می باشد.
  • فرز بادی: به طور کل این دستگاه ظاهری شبیه دریل رومیزی دارد و دارای سه محور حرکتی است. همچنین قدرت خود را از کمپرسور بادی می گیرد و نسبت به فرز برقی ایمن تر می باشد. 
  • بکس بادی: این وسیله همان آچار بادی است که انواع پیچ و مهره را به سهولت باز و بسته می کند. این وسیله با یک شلنگ فنری به کمپرسور بادی متصل شده و قدرت و انرژی زیاد خود را تامین می کند. عیب این وسیله این است که وزن نسبتاً بالایی دارد که حمل و نقل آن سخت است. 
  • چکش بادی: چکش بادی از دوقسمت دسته و مضربه تشکیل شده است. که برای وارد کردن ضربه و کوبش به میخ استفاده می شود.
  • اره بادی: این وسیله از پرکاربردترین ابزارآلات بادی می باشد.

قیمت ابزار بادی:

معمولا قیمت ابزار بادی پایین تر از مدل الکتریکی همان نوع می باشد. در سایت راندنو فروشندگان این ابزار کالاهای خود را قیمت گذاری کرده اند. خریداران می توانند با انتخاب ابزار مورد نظر، به صورت مستقیم با فروشندگان در ارتباط باشند. ابزار بادی رونیکس، توسن، نووا، محک، آیرون مکس، کرون، ماکیتا، بوش، هیوندایی، آینهل و غیره از محبوبترین برندهای این حوزه می باشد. خرید ابزار بادی را در راندنو تجریبه کنید.

نکات ایمنی و نگهداری ابزار آلات بادی

هوای فشرده مور نیاز برای کارکرد ابزارآلات بادی که توسط کمپرسورهوا تهیه و تامین می شود و کمپرسور دارای رطوبت می باشد که بزرگترین معضل و دشمن ابزارآلات بادی به شمار می رود، به همین منظور فیلتر های رطوبتی طراحی شده اند که از ورود رطوبت همراه با هوا جلوگیری می کند که باید به تخلیه آن نیز توجه داشت. لوله فلزی یا شلنگ انتقال هوا دیگر نکته ای است که باید به آن توجه داشت زیرا بیشترین افت فشار و نشست در حین انتقال اتفاق می افتد. همواره باید قطر و طول این شلنگ به گونه ای انتخاب شود که افت فشار و نشست به حداقل برسد. معمولا از شلنگ های کوتاه تر از هشت متر برای مصارف عمومی استفاده می شود. لازم به ذکر است که هنگام کار با ابزارآلات بادی می بایست تمامی نکات ایمنی را رعایت شود و تا حد امکان دفترچه راهنمای آن را نیز مطالعه شود. محل نگهداری ابزارآلات بادی باید دوراز گرما، رطوبت، گرد و خاک و تابش مستقیم نور خورشید باشد. درغیر این صورت گرما باعث روان شدن روغن، رطوبت باعث زنگ زدگی قطعات داخلی آن و گرد و غبار موجب اختلال در کارکردن مکانیکی قطعات و در نتیجه خراب شدن و کاهش راندمان دستگاه می شود.

 

برند