ثبت فروشگاه

دستگاه پولیش بادی یکی از انواع ابزارآلات پنوماتیک است. از پولیشر بادی برای صیقلی کردن و براق کردن بدنه اتومبیل‌ها استفاده می‌شود. از بین بردن رنگ، خط و خش‌های موجود بر روی بدنه خودرو از مهم‌ترین کاربردهای این ابزار به شمار می‌آیند. به طور کلی رفع آسیب‌های موجود بر روی سطوح از اصلی‌ترین کاربردهای این ابزار هستند. دستگاه پولیش زن بادی همان‌طور که از نامش مشخص است، به کمک انرژی پنوماتیک و با استفاده از هوای فشرده کار می‌کند. این ابزار قابلیت دارد نواقصی که با رنگ اصلاح نمی‌شوند را به خوبی پوشش دهد.

کار با پولیش بادی موجب صرفه‌جویی در زمان می‌شود. دستگاه پولیش و سنباده زن دو ابزار سایشی پرکاربرد در صنایع هستند که برای حذف نواقص و از بین بردن ناهمواری‌های سطوح به کار می‌روند. این ابزار بادی از کاربرد‌های زیادی در صنایع برخوردار است.

این ابزار براساس نوع کاربری در انواع مختلفی تولید و عرضه می‌شود. در ادامه این بخش به آشنایی با انواع دستگاه پولیش بررسی کاربرد هر یک از آن‌ها پرداخته شده است:

  • دستگاه پولیش روتاری: مدل‌های روتاری با سرغت بالایی بر روی  یک محور مرکزی می‌چرخند. این نوع از پولیش‌های بادی با حرکت بر روی سطوح، موجب ایجاد اصطکاک و سایش بر روی جسم مورد نظر می‌شود. همچنین فرآیند مورد نظر با این دستگاه پولیش زن گرمای قابل توجهی را تولید می‌کند. به این نکته توجه نمایید در صورت استفاده نادرست، امکان سوختگی و مشکلات ناشی از چرخش دستگاه وجود دارد.
  • دستگاه پولیش دوال اکشن: این دستگاه پولیش زن بادی به منظور از بین بردن خط و خش‌های ایجادشده بر روی سطوح خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول از پرکاربردترین انواع این تجهیزات پنوماتیک است. همچنین برای احیای رنگ بدنه اتوموبیل‌ها استفاده می‌شود. این دستگاه پولیشر بادی از ترکیب نمونه‌های روتاری و اوربیتال ساخته شده است. استفاده از این ابزار برای افراد تازه کار و حرفه‌ای مناسب است.
  • دستگاه پولیش بادی اوربیتال: دستگاه پولیش چرخشی یا اوربیتال یکی از رایج‌ترین انواع این دستگاه است که چرخش نامنظمی دارد. نوع چرخش این ابزار به گونه‌ای است که علاوه بر چرخش پد پولیش، محور اتصال پد نیز حرکت می‌کند. کارکرد این محصول به گونه‌ای است که به صورت دورانی حرکت می‌کند. به همین دلیل، به طرفین یعنی راست و چپ نمی‌چرخد. نحوه گردش پایه پد این دستگاه حول نقطه مرکز است.

قیمت دستگاه پولیش بادی

قیمت پولیشر بادی براساس پارامتر‌هایی مانند نوع محصول، برند تولیدکننده، قدرت دستگاه، سرعت چرخش و اقلام همراه تعیین می‌شود. پولیشر بادی گتس یکی از بهترین تولیدکنندگان این ابزار به شمار می‌آید.

خرید دستگاه پولیش بادی از راندنو

هنگام تهیه این محصول باید به نکات مهمی توجه داشته باشید. در ادامه شما را با راهنمای خرید دستگاه پولیش‌ها آشنا می‌نماییم:

  • اولین نکته‌ای که هنگام تهیه این ابزار باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب این دستگاه براساس نیاز و کاربرد شما است. 
  • توجه به قدرت دستگاه از دیگر فاکتور‌های مهم در خرید این ابزارآلات بادی به شمار می‌آید.
  • توجه به سایز صفحه پولیش نکته دیگری است که حین خرید و تهیه این ابزارآلات باید مورد توجه قرار گیرد. 
  • توجه به ارگونومی ابزار و مواد اولیه ساخت دستگاه پولیش نیز اهمیت زیادی دارد.
  • به لوازم جانبی و اقلام همراه با این محصول توجه نمایید. برخی از انواع این تجهیزات بادی از اقلام همراه یا تجهیزات جانبی برخوردار هستند.
  • شرکت تولیدکننده پولیشر‌ها نکته حائز اهمیت دیگر در انتخاب شما است. سعی بر این داشته باشید خرید خود را از برند‌های معتبر و شناخته شده انجام دهید.

برای خرید بهترین دستگاه پولیش خودرو می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت دستگاه پولیش خانگی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


بازه سرعت