ثبت فروشگاه

میخکوب بادی

میخکوب بادی یا پنوماتیک وسیله ای برای قرار دادن میخ در چوب یا انواع وسایل مختلف است که در صنعت کابینت سازی، مبل سازی و نجاری کاربرد بسیار زیادی دارد. این دستگاه با کمپرسورهای الکتروومغناطیسی پنوماتیک کار می کند که این موتور، دارای گازهای آتشگیری همچون بوتان و پروپان می باشد.

قیمت میخکوب بادی

معمولا قیمت میخکوب های بادی با توجه به نوع، برند و عملکردشان متفاوت می باشد. در برخی از میخکوب ها میخ ها باسایز بزرگتر و سرعت ضربه بیشتری داخل چوب می روند. میخکوب بادی هیلتی، جیتف نووا، اکتیوف ماکیتا و ... از بهترین و مرغوب ترین برندهای داخل بازار ایران می باشند. کاربران می توانند با انتخاب یکی از این برندها و مشاهده قیمت کالا در سایت با فروشنده و نماینده رسمی آن ارتباط برقرار کنند.

خرید میخکوب بادی و نکات مهم آن

اولین نکته ای که در زمان خرید میخکوب پنوماتیک باید به آن توجه کنید، ایمنی دستگاه است. نجار با ابزارهای تیز و برنده سروکار دارد، پس برای کاهش خطر لازم است دستگاهی تهیه شود که ضامن ایمنی دارد. دستگاهی که تهیه می کنید باید دارای ماشه بزرگ باشد تا زمانی که دستکش در دست دارید بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. نکته بعدی که حائز اهمیت است، گارانتی معتبر دستگاه می باشد که می توانید از فروشگاه های معتبر خریداری کنید.در سایت راندنو این امکان برای شما فراهم می گردد تا دستگاهی با گارانتی معتبر و قیمت مرقون به مصرفه تهیه کنید. این ابزار بیشتر برای مصارف صنعتی و نجاری می باشد و کمتر در مصارف خانگی، کاریرد دارد.

انواع میخکوب های پنوماتیک و کاربرد آنها

 1. میخکوب بادی اسکا (SK): درب، پنجره، کابینت، چوب و دیوارکوب
 2.  میخکوب تیپو (TIPO): چوب، پلاستیک و روکش درب
 3. میخکوب تی (T): درب، پنجره، پارکت و دیوارکوب
 4. میخکوب دوپایه
 5. میخکوب نواری
 6. میخکوب کپسولی
 7. میخکوب سر گرد
 8. میخکوب وی زن

میخ های مورد استفاده در میخکوب بادی

 1.  میخ اسکا
 2. میخ تی ان
 3. میخ پالت
 4.  میخ دو پایه
 5.  میخ نواری
 6. میخ پلاک

روش کار میخکوب بادی

در میخکوب بادی، نیروی وارد شده به دستگاه، توسط هوای فشرده شده تاًمین می شود. هنگامی که ماشه میخکوب بادی متراکم  می شود، سوپاپ ماشه مسدود شده و راهی برای عبور هوا ایجاد می گردد، هرچقدر هوای بیشتری داخل اگزوز برود، فشار هوا نیز بیشتر می شود. هنگامی که ماشه آزاد شود، هوای فشرده شده داخل سیندر را به جای اولیه برمی گرداند و جلوی عبور هوا را به قسمت بالای پیستون می گیرد. با پایین آمدن فشار، هوای متراکم شده داخل اگزوز، برای بازگشت پیستون به مکان اولیه کافی می باشد. هوای بالای پیستون نیز از میخکوب خارج می شود.فرسایش میخکوب های بادی نسبت به انواع برقی یا شارژی آن، در مدت بیشتری صورت می گیرد، علاوه بر این، استفاده از آنها نیز مقرون به صرفه تر است. میخکوب های بادی با تنوع زیادی که دارند، بیشتر در محیط کارگاهی مورد استفاده قرار می گیرند.

لیست مقایسه

برند