ثبت فروشگاه

پرچ کن بادی

پرچ کن بادی یا پرس پرچ پنوماتیکی ابزاری است که برای اتصال دو یا چند قطعه فلزی به یکدیگر، استفاده می‌شود. دستگاه پرچ بادی برای اتصال متریال‌های فلزی با قطر کم، کاربرد دارد. این ابزار بادی با استفاده از یک کمپرسور باد و هوای فشرده، انرژی مورد نیاز خود را تأمین می‌کند. جهت اطلاع از قیمت دستگاه پرچ بادی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید. راندنو امکان خرید دستگاه پرچ بادی به صورت مستقیم از فروشندگان را برای شما فراهم نموده است.

عملکرد این ابزار پنوماتیک به گونه‌ای است که فرآیند اتصال را با استفاده از میخ پرچ انجام می‌دهد. دستگاه میخ پرچ کن بادی در مقایسه با نمونه‌های دستی به گونه‌ای ساخته شده است که از خستگی کاربران حین انجام کار، جلوگیری می‌کند. همچنین این دستگاه قابلیت اتصال ورق‌های استیلی، آلومینیومی و آهنی را به خوبی انجام می‌دهد. دستگاه پرچ کن‌های بادی براساس نوع کاربردی که دارند، در انواع مختلفی تولید و عرضه می‌شوند. در ادامه به آشنایی با انواع این ابزار پنوماتیک می‌پردازیم.

  • میخ پرچ کن بادی پیستونی: برخی از انواع این دستگاه از پیستون برخوردار هستند. پیستون موجود در این ابزار موجب افزایش قدرت دستگاه می‌شود. مدل‌های پیستونی دسته بلندی دارند و به منظور انجام فعالیت‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. مدل‌های پیستونی برای می‌خ‌هایی با سایز‌های 4.2 تا 8.4 مناسب هستند. استفاده از این ابزار در صنایع خودروسازی، کانال‌سازی، ساخت درب و پنجره و مواردی از این قبیل کاربرد‌های گسترده‌ای دارد.
  • پرچ کن هیدرولیکی: این نوع دستگاه پرچ بادی از نیروی هیدرولیکی نیز برخوردار است. این دستگاه از قدرت بالایی برخوردار است و در ساختار آن علاوه بر پیستون، یک مخزن روغن به کار رفته است. از این پرچ بادی برای می‌خ‌های استیل و فولادی که به نیروی بالایی نیاز دارند، استفاده می‌شود.
  • میخ پرچ کن بادی تفنگی: نمونه‌های تفنگی این ابزار ظاهری شبیه به تفنگ دارند و برای می‌خ‌هایی با سایز 4.2 تا 8.4 گزینه مناسبی هستند. یکی از اصلی‌ترین و رایج‌ترین کاربرد‌های این ابزار، پرچ ورقه‌های آلومینیومی است. لازم است  بدانید که این دستگاه از وزن و ابعاد بسیار مناسبی برخوردار است.
  • میخ پرچ کن بادی مستقیم: ساختار این دستگاه به گونه‌ای است که نازل و بدنه آن در امتداد یکدیگر قرار گرفته‌اند. این دستگاه از وزن نسبتاً مناسبی برخوردار است و به واسطه گیره موجود در انتهای دسته آن، به بالانسر متصل می‌شود. دلیل این ساختار، جلوگیری از خستگی کاربر و تراز شدن وزن دستگاه است. نوع مستقیم این دستگاه بدون هیچگونه وقفه و داغ شدن مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو مناسب برای استفاده در خطوط تولید و انجام مونتاژکاری‌ها هستند.
  • میخ پرچ کن بادی نازل بلند: این دستگاه همانطور که از نامش  مشخص است، نازل بلندتری نسبت به مدل‌های دیگر دارد. از این وسیله برای کار در نقاطی که دسترسی به آن‌ها دشو. ار است، استفاده می‌شود. طول نازل در دیگر پرچ کن‌های بادی حدود 10 سانتی‌متر است که در نمونه‌های نازل بلند این میزان حدود 20 سانتی‌متر افزایش می‌یابد.
  • پرچ کن بادی پیستون جدا: نوع دیگری از انواع این ابزار در بازار موجود است که جهت جلوگیری از خستگی اپراتور طراحی شده است. در برخی از صنایع مونتاژ و صنایع، حجم پرچ زنی بسیار بالا و سنگین است. به همین دلیل دستگاه‌هایی که وزن بالایی دارند، موجب خستگی افراد و کاهش راندمان کار می‌شود. همچنین دستگاه‌هایی که پیستون دارند، وزن بیشتری دارند و موجب کاهش سرعت عمل اپراتور می‌شوند. در مقابل نمونه‌های پیستون جدا برای رفع این مشکل طراحی و تولید شده‌اند.

قیمت پرچ کن بادی

قیمت دستگاه میخ پرچ کن بادی باتوجه به عواملی مانند نوع دستگاه، برند تولیدکننده، موادهای به کار رفته در ساختار این محصولات و مواردی از این قبیل بستگی دارد. 

خرید پرچ کن بادی از راندنو

برای خرید پرچ کن لوله مسی اتوماتیک می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پرچ بادی رونیکس و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند