ثبت فروشگاه

کمپرسور باد

کمپرسور باد یا کمپرسور هوا که آن را با نام پمپ باد هم می شناسند، دستگاهی است که فشرده سازی هوا را انجام می دهد. این وسیله حجم باد را کم می کند و سپس آن را به صورت متراکم و فشرده درمی آورد. هوای فشرده به وجود آمده، موجب ایجاد حرکت مکانیکی در ابزارآلات بادی می شود. قیمت کمپرسور باد و تجهیزات جانبی آن به عواملی همچون نوع دستگاه، ظرفیت کمپرسور و برند تولیدکننده محصول بستگی دارد. در نتیجه با در نظرگیری پارامترهای  نام برده، می توانید به خرید پمپ باد صنعتی مورد نظر اقدام نمایید.

این دستگاه با استفاده از یک موتور الکتریکی یا گازی، وسایل و تجهیزات را کنترل می کند. به طوریکه حجم هوای پیش رونده را با عمل مکیدن در بخش محدودی نگهداری و فشرده سازی می کند تا هوا با فشار بالا به مخزن انتقال یابد. کمپرسور هوا جهت استفاده از ابزار بادی همچون انواع منگنه کوب بادی، چکش، میخکوب، پیستوله رنگ پاش و پرچ کن بادی به کار گرفته می شود.

کمپرسور باد

کمپرسور هوا چیست

پبش از هر چیز بهتر است به بررسی کمپرسور باد بپردازیم. کمپرسور باد به انگلیسی با نام Air compressors شناخته شده است. این ابزار مکانیکی عمل مکش هوا را انجام می دهد. به طوریکه با کاهش حجم هوای مکیده شده، آن را فشرده می کند. با این کار افزایش فشار دما و هوا فراهم می شود. درنتیجه با آزادسازی این هوای فشرده، انرژی جنبشی آنها رها می شود و نیروی محرکه برای تأمین انرژی ابزارآلات به وجود می آید.

در ساختار داخلی برخی از انواع این محصولات خنک کننده هایی به کار رفته است. این خنک کننده ها وظیفه خنثی کردن یا جلوگیری از افزایش دمای پمپ که ناشی از عملکرد آن است را برعهده دارند. لازم به ذکر است انواع پمپ باد علاوه بر برخورداری از قابلیت متراکم سازی هوا، می توانند گازهای طبیعی و صنعتی را نیز فشرده سازی کنند. انواع این دستگاه توسط برق شهری یا موتور گازی، کار می کنند و فعالیت مورد نظر را انجام می دهند.

فروش کمپرسور

اگر شما هم از فروشندگان انواع ابزارآلات بادی هستید، با ثبت نام در راندنو می توانید محصولات خود را بدون هیچگونه واسطه ای به خریداران ارائه نمایید. راندنو بستری را برای فروشندگان فراهم کرده است تا با قیمت گذاری محصولات، فروش خود را از افزایش دهند. همچنین می توانید قیمت انواع پمپ باد را به روز رسانی نمایید و به صورت مستقیم با فروشندگان در ارتباط باشید.

تاریخچه کمپرسور هوا 

به وجود آمدن کمپرسور باد به زمان انسان های نخستین بازمی گردد. در آن زمان برای روشن نگه داشتن آتش از هوای فشرده تولیدشده توسط شش ها استفاده می کردند. اما شش های انسان تنها قادر هستند که در هر دقیقه 100 لیتر معادل 6 متر مکعب هوای فشرده تولید کنند. با پیشرفت تکنولوژی و کشف فلزات، برای ذوب فلزات مختلف همچون طلا، سرب و آهن نیاز به هوای فشرده بیشتری بود. این نیاز باعث پیدایش وسایلی به نام دمی (اولین کمپرسور مکانیکی) شد.

در سال 1700 میلادی، با افزایش حجم کوره ها، این دستگاه ها دیگر قابلیت گرم کردن را نداشتند. همین موضوع در سال 1767 باعث پیدایش سیلندرهای هوایی توسط جان اسميتون شد. در سال 1860 مدل های به روزتری از كمپرسورها به بازار عرضه شدند. این مدل كه در حين مجهز بودن به قابلیت های زیادی از كمپرسورهای تناوبی، قابلیت متراكم کردن و جابه جا كردن حجم بیشتری از گاز را داشت، به لحاظ ماهيت رفتار و ظاهر به كمپرسورهای دورانی (Rotary) شهرت یافتند.

در سال 1890، كمپرسور تيغه لغزنده برای اولین بار در آمريكا تولید شد. این کمپرسور بصورت خشک یا DRY طراحی شد. این کمپرسور مشکلاتی از قبیل پائین بودن راندمان گرم كردن داشت. تا اينكه در سال 1947، با تزريق روغن كه نقش آب بند كننده و خنک كاری كمپرسور را برعهده داشت، راندمان، طول عمر و قابليت های اين كمپرسور به مقدار چشمگيری افزايش یافت.

اولین كمپرسور گريز از مركز در سال 1899 توسط يک مهندس فرانسوی به نام Rateau با گنجایش 2000 متر مكعب در ساعت و با نسبت تراكم 1.16:1 (فشارخروجي 1.62 بار مطلق) تولید شد. فشار قابل دسترسی در اين مدل از كمپرسورها با افزايش تعداد طبقات تا 16 طبقه، به بيش از 700 بار نيز رسانده شد. كمپرسورهای گريز از مركز ذاتًا از نوع بدون روغن (Oil Free) بودند و به علت بالابودن قابليت اعتمادشان، دوره های بهره برداری بدون توقف از آنها به بيش از سه سال نيز می رسد. لازم به ذکر است امروزه کمپرسور هوا رونیکس یکی از برترین شرکت هایی است که به تولید این ابزار کارآمد پرداخته است.

تاریخچه کمپرسور هوا

انواع کمپرسور دینامیکی

همانطور که می دانید فشرده سازی گاز و هوا و خروج آن با فشار بالا، از اصلی ترین وظیفه این دستگاه است. فشرده سازی گازها توسط کمپرسور، مکانیزم های گوناگونی دارد. در ادامه شما را با انواع کمپرسورها و کارایی آنها آشنا می نماییم.

نمونه دینامیکی این محصول با فشار متغیر کار می کند و عملکرد آن به شرایط بیرونی بستگی دارد. لازم به ذکر است تغییر در فشار ورودی آن، بر ظرفیت آن تأثیر می گذارد. کمپرسور های دینامیکی باتوجه به نهوع عملکرد به دو دسته کلی تقسیم می شوند. در ادامه شما را با کاربری هر یک از آنها آشنا می نماییم:

کمپرسور جریان شعاعی (گریز از مرکز)

کمپرسورهای گریز از مرکز نوع دیگری از پمپ های دینامیکی هستند. این محصول هوا یا گاز موجود در محفظه را توسط نیروی گریز از مرکز فشرده می کند. همچنین برای افزایش انرژی جنبشی خود توسط تیغه های نصب شده بر روی پروانه ها این فعالیت را انجام می دهد. در این نوع کمپرسور، هوا و گاز به صورت محوری وارد دستگاه می شوند و خروج آنها به صورت شعاعی است. از این رو کاربران و تولیدکنندگان، این ابزار را با نام جریان شعاعی می شناسند. کمپرسوهای شعاعی در دو نوع مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 • تک مرحله ای: مکانیزم این نوع کمپرسورها به گونه ای است که فشار وارده از سوی اپراتور به کندانسور را تنها در یک مرحله انجام می دهد.
 • دو مرحله: عملکرد این نوع کمپرسور، برخلاف نمونه تک مرحله ای است. این محصول قشرده سازی هوا را در دو مرحله انجام می دهد. با استفاده از این دستگاه هوای فشرده شده بیشتری در اختیار کاربران قرار می گیرد.

کمپرسور جریان محوری

نوع محوری این محصول جریان هوا را به صورت پیوسته و مداوم فشرده می کند. هنگام ورود گاز به این کمپرسور، موازی با محور شروع به چرخش می کند تا فشار آن بیشتر شود. کارکرد این ابزار به گونه ای است که با ورود هوا به کمپرسور، در امتداد شفت کمپرسور حرکت می کند. سپس این حرکت از درون تیغه های ثابت و چرخشی به صورت ردیفیعبور می کنند. لازم به ذکر است با مرور زمان این فرآیند ادامه پیدا می کند و افزایش می یابد. درنتیجه توسط تیغه یا پره های ثابت کمپرسور، انرژی به وجود آمده را فشرده و آن را در مخزن ذخیره می کنند.

استفاده از این کمپرسور در صنایع بزرگ از کاربردهای به سزایی برخوردار است.

انواع کمپرسور جابه جایی مثبت

در این بخش شما را با نمونه های دیگری از انواع کمپرسورها آشنا می نماییم. در انواع پمپ های جابه جایی مثبت، از یک قسمت پرحجم به قسمت کم حجم انتقال می یابد. همانطور که می دانید این جابه جایی موجب مکیدن هوا وفشرده سازی آن می شود. درنتیجه به این انتقال هوا، جابه جایی مثبت گفته می شود. در ادامه به معرفی انواع کمپرسورهای جابه جایی مثبت می پردازیم.

کمپرسور روتاری یا دوار

این محصول از دو محفظه برخوردار است که یکی از آنها عمل مکش گاز و هوا را انجام می دهد. در محفظه دوم این ابزار نیز پیستون و سیلندر هوای وارد شده را فشرده می کنند. از این نوع پمپ باد در تجهیزاتی مانند یخچال ها و فریزرها، تهویه مطبوع، سیستم های سرمایشی و مواردی از این قبیل استفاده می شود. درنتیجه اگر به دنبال پمپ باد یخچالی هستید، می توانید مناسب ترین محصول را از انواع روتاری انتخاب نمایید.

لازم به ذکر است که کمپرسورهای روغنی و بدون روغن در این دسته قرار می گیرند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 • کمپرسور باد روغنی: همانطور که از نام این مدل کمپرسورها مشخص است، در مکانیزم عملکرد این کالا از روغن به عنوان خنک کننده هوای فشرده و کاهش سایش استفاده می شود. این دستگاه به دلیل وجود روغن، دیرتر داغ می کند و اصطکاک کمتری میان قطعات آن به وجود می آید. به همین دلیل این دستگاه از طول عمر بیشتری برخوردار است.

کمپرسور باد روغنی

 • کمپرسور هوا بدون روغن: همانطور که گفته شد، در کمپرسور از روغن برای روانکاری و جلوگیری از خوردگی آن استفاده می شود. وجود روغن و آلاینده های ناشی از آن در بسیاری مشاغل از جمله دندان پزشکی، صنایع غذایی و صنایع دارویی بسیار مضر است. این نوع کمپرسور به دلیل عدم وجود روغن، هوا را در دو یا چند مرحله فشرده می کند و نسبت به نوع روغنی، خیلی زودتر داغ می شود. از این کمپرسور در صنایع ابزار دقیق، تولید کاغذ، دندان سازی، بیمارستان و صنایع PET استفاده می شود. لازم است بدانید حتی برای کپسول های اکسیژن در غواصی نیز می توان از این کمپرسور هوا استفاده نمود.

کمپرسور هوا بدون روغن

 • کمپرسور هوا اسکرو: کمپسور هوا پیچ دار از نظر ایجاد فشار هوا، همانند کمپرسور پیستونی است و فشاری معادل 8 تا 10 بار تولید می کند. اما حجم هوای تولیدی کمپرسور اسکرو نسبت به پیستونی بیشتر است و صدای آن نیز در حین انجام کار کمتر است. این کمپرسور مجهز به یک موتور سیم پیچ است که عملیات فشرده سازی را انجام می دهد. 

کمپرسور باد اسکرو

 • کمپرسور لوب: نمونه دیگری از کمپرسورها هستند که عملیات فشرده سازی هوا را توسط لوب ها انجام می دهند. کارکرد این ابزار به گونه ای است که با مکیده شدن هوا یا گاز به درون محفظه، روتورها در جهت مخالف یکدیگر می چرخند و فرآیند فشرده سازی انجام می شود. لوب های به کار رفته در این محصول، با یکدیگر فاصله کمی دارند تا عمل فشرده سازی به بهترین شکل ممکن انجام بگیرد. زیرا فاصله زیاد لوب ها از یکدیگر، موجب نشت گاز و هوا می شود. این نوع از پمپ ها باتوجه به تعداد لوب، در انواع گوناگونی در بازار موجود هستند. لازم به دکر است با افزایش تعداد لوب ها، راندمان کار نیز افزایش می یابد.
 • کمپرسور اسکرال: کمپرسور اسکرول مانند نمونه های اسکرو به واسطه هوای مارپیچی، هوا را به داخل می کشند و فشرده سازی صورت می گیرد. تنها تفاوت این مدل با مدل های اسکرو در حرکت پیچ های این دو است. در پمپ های اسکرال برخلاف اسکرول ها، یک پیچ در حرکت است و پیچ دیگر به صورت ثابت قرار دارد. با استفاده از این سیستم می توان هوا و گاز بیشتری را فشرده سازی کرد. به طور کلی استفاده از این ابزار در کولرهای گازی بسیار رایج است. لازم به ذکر است این نمونه خود در دو نوع متحرک و ثابت در بازار موجود هستند. نکته دیگری که قابل بیان است، نام این دستگاه است. پیچ های ثابت و متحرک این ابزار به شکل حلزونی هستند. از این رو برخی کاربران آن را با نام کمپرسور حلزونی نیز می شناسند.
 • کمپرسور رینگ مایع: این محصول همانطور که از نامش مشخص است، به صورت دو فاز کار می کند. در این پمپ می توان گاز را به همراه مایع مورد استفاده قرار داد. کارکرد این کمپرسور به گونه ای است که پیش از راه اندازی باید داخل آن آب یا مایع مورد نظر ریخته شود. توجه داشته باشید که نوع مایع مصرفی در این ابزار، به نوع گاز کمپرسور بستگی دارد. این محصول خود در 3 نوع فشار پایین، فشار قوی و فشار متوسط در بازار موجود است که باتوجه به میزان هوای مورد نیاز، می توانید مناسب ترین نوع آن را خریداری نمایید.

کمپرسور باد پیستونی یا رفت و برگشتی

این نوع کمپرسور از رایج ترین و متداول ترین کمپرسورهای مورد استفاده در کارگاه ها و صنایع است. این محصول با استفاده از قطعه ای به نام پیستون، هوا را فشرده و سپس آن را رها می کند. به همین دلیل این پمپ باد را با نام پیستونی می شناسند. لازم به ذکراست که حرکات این پیستون به صورت رفت و برگشتی است و به صورت متناوب این حرکات تکرار می شوند. کمپرسور باد کوچک از نوع پیستونی حجمی معادل 25 یا 50 لیتر دارد. همچنین از کم حجم ترین انواع این وسیله در صنعت خدماتی استفاده می شود.

کمپرسور پیستونی صنعتی یکی از رایج ترین انواع این محصول است که استفاده از آن در صنایع مختلف، کاربردهای به سزایی دارد. لازم به ذکر است این پمپ هوا از قدرت تراکم بالایی برخوردار است. از این رو استفاده از آن برای موادی با حجم بالا، گزینه مناسبی به شمار می آید. جهت اطلاع از قیمت کمپرسور باد پیستونی با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست محصول مورد نظر را مشاهده نمایید.

کمپرسور باد پیستونی

پمپ باد فندکی

کمپرسور باد فندکی از دیگر انواع کمپرسورها است که آن را با نام کمپرسور باد فندکی می شناسند. کارکرد این ابزار به گونه ای است که به فندک ماشین نصب می شود و از طریق موتور، هوا را داخل سیلندر ذخیره می کند. از این وسیله در مسافرت ها و جهت باد کردن چرخ های دوچرخه و دیگر وسایل بادی استفاده می شود. همچنین از کمپورسور هوای فندکی می توان برای باد کردن انواع لوازم‌ مسافرتی مانند تشک‌ های بادی، قایق ‌ها و مواردی از این قبیل استفاده کرد. اگر قصد تهیه پمپ باد فندکی ماشین سواری را دارید، می توانید پمپ هوای مورد نظر خود را از این نمونه خریداری کنید. این مدل در دو نوع تک سیلندر و دو سیلندر در بازار موجود است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

 • کمپرسور فندکی تک سیلندر: این نمونه از وزن پایینی برخوردار است. همچنین به دلیل تک سیلندر بودن، فشار باد کمی را تولید می کند. از این محصول برای باد کردن لاستیک دوچرخه و خودرو استفاده می شود.
 • کمپرسور فندکی دو سیلندر: این محصول به دلیل وجود دو سیلندر در ساختار خود، از قدرت فشار هوای بالاتری برخوردار است. در نتیجه از این وسیله می توان برای باد کردن لاستیک کامیون ها و ماشین های سنگین استفاده نمود.

پمپ باد فندکی

کمپرسور باد سایلنت (بی صدا)

کمپرسور هوا بی صدا صدای بسیار کمی دارد و هنگام خروج هوا، صدای کمتری از خود تولید می کند. این دستگاه برای مصارف خانگی، مطب ها و بیمارستان ها مناسب است. 

کمپرسور هوا بی صدا

کمپرسور باد دیزلی 

نمونه های دیزلی از انواع کمپرسور باد صنعتی به شمار می آیند. تأمین انرژی این پمپ های باد، توسط گازوئیل انجام می شود و به علت مناسب نبودن شرایط آن با محیط زیست، این دستگاه امروزه کاربرد کمتری دارد. البته در کارخانه های بزرگ که مشکلات برقی دارند، از این ابزار بادی استفاده می شود. همچنین در بسیاری از صنایع از این پمپ باد صنعتی استفاده می شود. جهت اطلاع از قیمت کمپرسور باد دیزلی با  مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید.

کمپرسور باد دیزلی

کمپرسور دیافراگمی

این وسیله همانطور که از نامش مشخص است، در ساختار خود دیافراگم دارد. وجود دیافراگم ها در این محصول، توسط هوای فشرده و به صورت رفت و برگشتی عمل می کند و فشرده سازی هوا انجام می شود. به عبارتی دیافراگم در این کمپرسور، وظیفه جابه جایی و ذخیره سازی هوا را بر عهده دارد. این نوع از کمپرسورها در دو نوع هیدرولیکی و مکانیکی در بازار موجود است. یکی از اصلی ترین موارد قابل مشاهده در این وسیله، خود مکش بودن و ضد انفجار بودن آن است.

کاربرد کمپرسور باد

استفاده از این محصول در صنایع و کارخانه ها از کاربردهای به سزایی برخوردار است. در این بخش شما را با اصلی ترین کاربردهای کمپرسور هوا صنعتی آشنا می نماییم.

 1. جابجایی مکانیکی اجسام، همچون باز و بسته کردن درب اتوبوس های بزرگ
 2. انواع پمپ باد خانگی نیز برای باد کردن چرخ، تویوپ، یخچال، جاروبرقی و موارد مشابه استفاده می شوند.
 3. استفاده از آن به عنوان منبع تغذیه برای بسیاری از ابزارآلات بادی از جمله میخکوب، منگنه کوب، دریل بادی، فرز بادی و دیگر تجهیزات
 4. صنعت حمل و نقل همچون حمل و نقل ریلی، دریایی و سازه های متحرک صنعتی
 5. صنایع معدن، غذایی، نساجی، شیمیایی و کاغذسازی
 6. استفاده در صنایع تأسیساتی همچون صنعت گاز
 7. انجام کارهای پزشکی و دندان پزشکی
 8. نیروگاه های نفت، گاز و پتروشیمی
 9. تهویه هوای غواصان داخل آب
 10. ساخت برف در پیست اسکی
 11. تجهیزات برودتی و حرارتی 
 12. صنعت دفاعی و دیگر موارد

کاربرد انواع پمپ باد

طریقه نصب کمپرسور باد

همانطور که می دانید نصب هر ابزار طبق اصول خاص و توسط افراد متخصص انجام می شود. در این بخش قصد داریم تعدادی از نکات حائز اهمیت که هنگام نصب پمپ باد باید به آنها توجه داشته باشید را بررسی کنیم.

 1. در ابتدا باید از تراز بودن محل نصب کمپرسور اطمینان حاصل نمایید.
 2. تهویه مناسب محیط از دیگر موارد مهمی است که پیش از هر پیز باید به آن توجه داشته باشید. اگر هوای مناسبی حین کار با این وسیله فراهم شود، دما کنترل می شود و از افزایش بیش از حد دما جلوگیری می شود.
 3. توجه داشته باشید که هرگز نباید کمپرسور را در محیط های باز قرار دهید. زیرا عوامل طبیعی مانند تابش نور خورشید، باران، گرد و غبار و دیگر موارد موجب آسیب به دستگاه می شوند.
 4. اگر دستگاه کمپرسور شما انرژی مورد نیاز خود را از طریق برق شهری تأمین می  کند، باید به نوع اتصال آن توجه داشته باشید. اگر دسترسی به برق دو فاز دارید، آن را به صورت مستقیم به پریز برق متصل نمایید. اما اگر برق سه فاز در دسترس دارید، با اتصال کابل سه رشته به کلید اتومات کمپرسور می توانید آن را راه اندازی کنید.
 5. برای جلوگیری از افت فشار هوا، باید دستگاه را در فاصله ای نزدیک از محل مصرف هوای فشرده قرار دهید.

نکات مهم در خرید کمپرسور باد

هنگام تهیه و خرید این تجهیزات باید به نکات خاصی توجه داشته  باشید. در این بخش شما را با راهنمای خرید پمپ باد آشنا می نماییم.

 • توجه داشته باشید که براساس نوع فعالیت خود، کمپرسور هوا را انتخاب کنید. در غیر این صورت، به موتور کمپرسور باد فشار وارد می شود و دستگاه دچار استهلاک خواهد شد. علاوه بر این، دستگاه کارآمد نخواهد بود و از طول عمر آن کاسته می شود.
 • یکی از فاکتورهای مهم که هنگام انتخاب این دستگاه لازم است مورد توجه قرار بگیرد، حجم مخزن کمپرسور است. زیرا براساس حجم مخزن این ابزار، کمپرسورها طبقه بندی می شوند. توجه نمایید پمپ باد بزرگ مخزن بزرگتری دارد. هرچه سایز مخزن بزرگتر باشد، حجم بادی که از آن خارج می شود بیشتر شده و به دنبال آن، نیروی بیشتری نیز تولید می شود. کمپرسورهای سبک قابل حمل هستند و به آسانی جابه جا می شوند. اما کمپرسورهای سنگین، حمل سخت تری دارند و معمولا برای جابه جایی به چرخ مجهز هستند. از رایج ترین کمپرسورها می توان به کمپرسور باد 250 لیتری و پمپ باد 50 لیتری اشاره کرد.
 • اگر سیستم روانکاری پمپ باد، از نوع روانکاری با روغن باشد، باید طی دوره های مشخصی تمام قطعات مکانیکی را روغن کاری کنید تا دستگاه صدا تولید نکند و طول عمر بالایی داشته باشد. کمپرسورهایی که سیستم روانکاری آنها نیاز به روغن کاری ندارد، به هیچ روان کننده ای احتیاج ندارند و در ابتدا، از روان کننده های دائمی برای آنها استفاده می شود. همچنین این نوع دستگاه ها باید به طور مداوم سرویس شوند. وزن کمپرسورهای بدون روغن کمتر است و این نوع دستگاه ها غالباً قابلیت کنترل سرعت ندارند.
 • توجه به میزان هوای خروجی یا دبی هوا از اهمیت ویژه ای در خرید این محصول برخوردار است. 
 • سایز شلنگ ورودی نیز از دیگر نکاتی است که در حین خرید باید به آن توجه داشته باشید.
 • پیش از خرید، از سالم بودن و خدمات پس از فروش دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

بهترین مارک کمپرسور باد

در حال حاضر شرکت ها و برندهای داخلی و خارجی متعددی به تولید این محصول پرداخته اند. در این بخش به معرفی بهترین مارک کمپرسور هوا می پردازیم.

کمپرسور باد رونیکس

برند رونیکس یکی از تولیدکنندگان برتر و محبوب در زمینه تولید انواع ابزارآلات است که در طی سالیان مختلف توانسته با ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب، جایگاه خود را در بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی ابزارآلات تثبیت کند. شرکت بازرگانی رونیکس اکنون بیش از 500 تولیدکننده در 11 کشور جهان دارد و نظارت و کنترل فنی دستگاه های خود را توسط متخصصین در داخل و خارج از کشور اعمال می کند. کمپرسور هوا رونیکس مدل rh-4260b یکی از پرطرفدارترین پمپ بادهایی است که توسط این برند به بازار ارائه شده است.

کمپرسور هواسازان

شرکت هواسازان تبریز در سال 1374 فعالیت خود را در زمینه صنعت هوای فشرده آغاز نمود. محصولات این برند از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و خدمات پس از فروش در اختیار کاربران قرار می دهند. گستره تنوع کمپرسورهای این شرکت بسیار متنوع است. از انواع کمپرسورهای این برند در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، کشاورزی، دارویی و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

کمپرسور باد ماکیتا

ماکیتا از برترین تولیدکنندگان ابزارآلات مختلف در جهان است و جزو 5 برند برتر در این زمینه به شمار می رود. شرکت ماکیتا یک شرکت ژاپنی است که در سال 1915 تأسیس شد. ابزارآلات ماکیتا در کشور چین و ژاپن تولید می شود. این برند محصولاتی را تحت عنوان ssp برای کشورهای فقیر و افرادی که توانایی خرید محصولات ماکیتا را ندارند، به بازار عرضه کرده است.

کمپرسور باد مفید

مفید یکی دیگر از بهترین مارک های کمپرسور باد است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1354 در زمینه هوا صنعت آغاز نمود. این شرکت با برخورداری از خط تولید پیشرفته توانسته است جایگاه ویژه ای در بازار تولیدات کمپرسور باد صنعتی به دست آورد. جهت مشاهده لیست قیمت کمپرسور باد مفیدی با مراجعه به راندنو می توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این ابزار ارتباط برقرار نمایید.

کمپرسور باد هیوندای

یکی دیگر از تولیدکنندگان ابزار در جهان هیوندای است. این شرکت علاوه بر ابزار، به تولید محصولات خودرو، محصولات برقی و بسیاری از محصولات دیگر می پردازد. این شرکت انواع کمپسور فندکی، بی صدا، خانگی، صنعتی و دیگر مدل های این ابزار را نیز تولید کرده است. از محبوب ترین کمپرسورهای تولیدشده توسط این برند می توان به کمپرسور هوای هیوندای مدل AC-1010 ،AC-8025  و AC2425 اشاره کرد.

کمپرسور باد شیائومی

شیائومی از دیگر تولیدکنندگانی است که در زمینه طراحی و تولید محصولات الکترونیکی فعالیت می کند. این شرکت علاوه بر ارائه تجهیزات الکترونیکی، به تولید برخی از ابزارآلات نیز پرداخته است. کمپرسور باد شیائومی 70mai midrive tp03 و 04 از برترین پمپ هوایی هستند که توسط این برند به بازار عرضه شده است.

شرکت های دیگری نیز به تولید این محصول پرداخته اند. از دیگر شرکت های سازنده محبوب کمپرسور می توان از آیرون مکس، ادون، کرون، کنزاکس، اکتیو، شیلدر، متابو، توسن و کدخدایی نام برد.

قیمت کمپرسور باد

با توجه به انواع کمپرسورهای باد و هوا، قیمت های متنوعی نیز برای این کالا تعیین می شود. خریداران با مراجعه به سایت راندنو می توانند قیمت کمپرسور باد را مشاهده کنند و برای خرید این محصول، با فروشنده و نماینده آن به صورت مستقیم تماس حاصل نمایند. معمولاً نوع دستگاه، حجم دستگاه و ایرانی یا وارداتی بودن آن در قیمت کالا تأثیرگذار است. اگر قصد تهیه کمپرسور باد ارزان قیمت را دارید می توانید به راندنو مراجعه نموده و لیست قیمت محصول مورد نظر را مشاهده نمایید.

خرید کمپرسور باد

برای خرید کمپرسور باد صنعتی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کمپرسور هوا و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


بازه توان