ثبت فروشگاه

مخزن 1000 گالنی گاز مایع LPG

از ۸۸,۰۰۰,۰۰۰ تا ۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 500 گالنی گاز مایع LPG

از ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 1500 گالنی گاز مایع LPG

از ۱۰۳,۹۵۰,۰۰۰ تا ۱,۶۸۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 3000 گالنی گاز مایع LPG

از ۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۳۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 6000 گالنی گاز مایع LPG

از ۴۲۵,۷۰۰,۰۰۰ تا ۸۴۵,۷۵۰,۰۰۰ تومان

مخزن 2000 گالنی گاز مایع LPG

از ۱۴۹,۲۵۰,۰۰۰ تا ۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 12 تنی گاز کربنیک CO2

از ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 20000 گالنی گاز مایع LPG

از ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۸۶۰,۶۷۵,۰۰۰ تومان

مخزن 5 تنی آمونیاک

از ۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تا ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن 6 تنی گاز کربنیک CO2

از ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۸۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مخزن گاز

مخزن گاز محفظه‌ای است که به منظور ذخیره‌سازی و فشرده‌سازی انواع گاز طبیعی و گاز مایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از این محصول می‌توان حجم فشرده‌ای از انواع گاز را ذخیره و در صورت لزوم از آن استفاده کرد. از مخازن گاز برای ویلا و باغ، جهت سوخت‌رسانی استفاده می‌شود. همچنین انواع مخازن در صنایع گوناگون، کاربردهای زیادی دارند.

جهت اطلاع از قیمت مخزن گاز مایع برای ویلا دست دوم و خرید مخزن گاز با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این محصول را مشاهده نمایید. راندنو امکان مشاهده محصولاتی مانند مخزن 1000 لیتری و دیگر ظرفیت‌های این محصول را برای شما فراهم نموده است.

مخزن گاز ال پی جی و مخزن گاز CNG از رایج‌ترین انواع این محصول به شمار می‌آیند. در ساختار این مخازن از متریال‌های فولادی، چدنی و آلومینیومی استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که این مخازن گاز از فشار بیش از PSI 15 برخوردار هستند. همچنین در طراحی مخازن از استاندارد ASME Section استفاده می‌شود. مخازنی که با استفاده از این استاندارد طراحی می‌شوند، هر 4 سال یک بار توسط انجمن مهندسان مکانیک مورد بازنگری قرار می‌گیرند.

مخازن در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، صنایع غذایی و دارویی کاربردهای ویژه‌ای دارند. به عبارتی، در تمامی پالایشگاه‌ها و صنایعی که عملکردی وابسته به گاز دارند، از مخازن گاز استفاده می‌شود.

مخزن گاز

مخزن گاز چیست

مخزن ذخیره سوخت وسیله‌ای است که برای نگهداری انواع سیالات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محفظه نگهدارنده مناسبی برای انواع گاز و سوخت‌های قابل اشتعال است. این مخازن براساس شکل ظاهری و متریال به کار رفته در ساختارشان، به چند دسته تقسیم می‌شوند. همچنین با ظرفیت‌های مختلف از حجم بسیار پایین که برای مصارف خانگی مناسب است تا بیشترین ظرفیت‌های گالنی که برای استفاده در محیط‌های صنعتی به کار می‌رود، تولید می‌شوند.

قیمت گاز ال پی جی

جایگاه گاز ال پی جی در کشور به صورت سوخت‌گیری رسمی وجود ندارد. میزان احتراق این گاز نسبت به بنزین و گاز بیشتر است و به صورت مایع عرضه می‌شود. این گاز به طور معمول دیر خشک می‌شود و در صورت کوچکترین سهل‌انگاری، موجب به وجود آمدن اتفاقات غیر قابل جبران می‌شود. البته لازم به ذکر است استفاده از کپسول گاز ال پی جی می‌تواند خطرات احتمالی را تاحد زیادی کاهش دهد.

با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید قیمت هر لیتر گاز ال پی جی LPG را از فروشندگان دریافت نمایید. همچنین اگر فروشنده و تأمین‌کننده سوخت مخازن هستید، در صورت فروش گاز lpg می‌توانید با ثبت نام در راندنو فروش خود را افزایش دهید. برای اطلاع از بهترین مارک گاز ال پی جی می‌توانید با فروشندگان این محصول در راندنو ارتباط برقرار نمایید.

قیمت مخزن گاز برای باغ و ویلا

چنانچه برای باغ خود در کرج، اصفهان و دیگر شهرهای سراسر ایران به دنبال مخزن هستید، باید به این نکته توجه داشته باشید که انواع متنوعی از مخازن استاندارد با ظرفیت‌های مختلف برای باغ وجود دارد که توسط برندهای متنوعی به بازار عرضه شده است. شما می‌توانید پیش از خرید، ظرفیت و مدل‌های آن را بررسی کنید و با توجه به میزان بودجه خود، نسبت به خرید اقدام نمایید.

قیمت مخزن گاز مایع خانگی

منبع گاز مایع که برای مصارف خانگی و مسکونی استفاده می‌شود، غالباً در سیستم‌های گرمایشی منازل کاربرد دارد و با توجه به ظرفیت، نوع مواد بکاررفته، برند سازنده و جنس آن از قیمت‌های متنوعی برخوردار است که شما براساس نوع نیاز، می‌توانید بهترین منبع گاز استاندارد را برای منزل خود خریداری نمایید.

قیمت مخزن گاز

قیمت مخزن گاز با توجه به عواملی همچون ظرفیت مخزن، نوع مخزن، متریال استفاده شده در تولید مخزن و برند سازنده متغیر است. لازم به ذکر است قیمت کپسول ال پی جی نیز براساس پارامترهایی همچون ظرفیت، جنس کپسول و نوع گاز مصرفی تعیین می‌شود.

خرید مخزن گاز از راندنو

برای خرید مخزن گاز ال پی جی و CNG می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت مخزن گاز و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع گاز