ثبت فروشگاه

چشمی الکترونیک

چشمی الکترونیک یا کلید هوشمند دیواری و یا سنسور دیواری توکار کلیدی است که برای کنترل روشنایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. چشمی الکترونیک باعث کاهش مصرف انرژی برق می‌شود. در این کلید از حسگر امواج فروسرخ (PIR) به عنوان آشکارساز اجسام متحرک به همراه یک سنسور نوری استفاده شده است. این کلید با تشخیص حرکت یک فرد لامپ‌ها را روشن می‌کند و بعد از طی مدت زمان تعیین شده، لامپ‌ها را خاموش می‌کند. 

چشمی‌های الکترونیک در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. سنسور حرکتی 140 درجه توکار یکی از انواع آن‌ها است. محدوده دید این محصول 140 درجه است و برد آن 2.5 تا 10 متر است. علاوه‌بر کلید 140 درجه کلیدهای 160 درجه و 360 درجه نیز به بازار عرضه می‌شوند. اساس کار این کلید به این صورت است که وقتی منبع انتشار امواج فروسرخ مانند انسان از جلوی دیوار عبور می‌کند، آشکارسازی با دریافت دما توسط حسگر، انجام می‌شود. تا زمانی که انسان یا اجسام در حال حرکت در محدوده کلید باشند، مدار بسته می‌ماند و بعد از دریافت آخرین حرکت، مدار باز می‌شود. این کلید می‌تواند شب و روز را تشخیص دهد.

قیمت چشمی الکترونیک

چشمی الکترونیک با توجه به مواردی نظیر متراژ مکان، جنس و کیفیت چشمی الکترونیک، ابعاد کلید، برند و شرکت تولید کننده، وزن، ولتاژ، حداکثر توان پشتیبانی، بازه تنظیم زمان، ارتفاع نصب، کلاس حفاظتی و دیگر موارد قیمت‌گذاری می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند جهت اطلاع از قیمت چشمی الکترونیک و یا آشنایی با نحوه خرید چشمی الکترونیک به سایت راندنو مراجعه کنند و کالاهای خود را به صورت مستقیم از فروشندگان خریداری نمایند.

خرید چشمی الکترونیک از راندنو

برای خرید چشمی الکترونیک ارزان می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لسیت قیمت چشمی الکترونیک خارجی و ایرانی و همچنین برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد