ثبت فروشگاه

باد پاش

باد پاش دستگاهی است که جهت انتقال باد از کمپرسور، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ابزار ظاهری شبیه به تفنگ دارد که در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود. تفنگ باد پاش به منظور باد‌گیری قطعات نیز کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عبارتی می‌توان گفت این دستگاه کار کمپرسور و مخزن پمپ باد را تکمیل می‌کند. انواع تفنگی باد نیز باتوجه به جنس و اندازه خازن، در دسته‌های گوناگونی قرار می‌گیرند. جهت اطلاع از قیمت باد پاش و خرید بادپاش با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت بادپاش را برای شما فراهم نموده است.

کارکرد بادپاش به گونه‌ای است که با استفاده از دستگاه کمپرسور باد، ورودی این ابزار با استفاده از شلنگ به کمپرسور متصل می‌شود. درنتیجه این عملیات، باد با فشار بالایی تولید می‌شود و برای انجام فعالیت مورد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که نازل باد پاش از دیگر وسایل جانبی این ابزار است که در شدت جریان باد، تأثیر‌گذار است. همانطور که در ابتدا گفته شد، این دستگاه ظاهری مانند تفنگ دارد. همچنین از نازل، شلنگ و دسته‌ای که برای ثبات دستگاه در قسمت بالای آن تعبیه شده است، تشکیل شده است.

لازم به ذکر است که در این ابزار، هوا با فشار بالا تولید می‌شود و استفاده از آن بسیار آسان است. کنترل فشار باد این محصول برعهده ماشه است و باد را به صورت تفنگی و متمرکز هدایت می‌کند. بدنه این دستگاه نیز می‌تواند از جنس پلاستیک پلیمری و آلومینیوم ساخته شده باشد. لازم به ذکر است که سری این ابزار یا نازل آن، در اندازه‌های متنوع 5.2 الی 15 سانتی‌متر تولید می‌شود. از تفنگی باد در صنعت چوب و نجاری، تعمیرگاه‌ها به منظور تعویض روغنی و باد کردن تایر، کارخانه‌ها و کار‌های بسته‌بندی جهت زدودن مواد‌های خرد، جهت پاک کردن گرد و خاک و خرده مواد کارگاهی از روی قطعات، زدودن گرد و غبار از داخل اتومبیل و پاک کردن سطح میز کار تعمیرات، خدمات کامپیوتر، ماشین‌های اداری و موارد مشابه استفاده می‌شود. تفنگی‌های باد باتوجه به کاربردی که دارند در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند. در ادامه به معرفی انواع تفنگی باد می‌پردازیم.

  • تفنگی باد پنوماتیک: تفنگی باد پنوماتیک زمانی کاربرد دارد که به هوای فشرده نیاز دارید. از نوع پنوماتیکی این ابزار به منظور خشک کردن وسایل و زدودن زباله‌های خشک، بدون هیچگونه تماس استفاده می‌شود.
  • تفنگی باد گیج دار: این نوع باد پاش همانطور که از نامش مشخص است، یک گیج بر روی بدنه آن نصب شده است که میزان فشار را اندازه‌گیری و کنترل می‌کند. استفاده از این نوع تفنگی در مواردی مانند باد کردن تایر و موارد مشابه، استفاده می‌شود.
  • پیستوله باد پاش: پیستوله بادپاش نوعی تفنگی باد است که یک مخزن بر روی آن قرار می‌گیرد. با استفاده از این پیستوله می‌توان فعالیت‌های مختلفی مانند رنگ پاشی و مواردی از این قبیل را انجام داد.

این تجهیزات براساس مواد استفاده شده در ساختار خود در مدل‌های باد پاش فلزی و باد پاش پلاستیکی تولید می‌شود. همانطور که پیش از این به این موضوع اشاره نمودیم، بادپاش تفنگی از نازل برخوردار است. همچنین این نازل نقش مهمی در انتقال فشار باد ایفا می‌کند. نازل این ابزار نیز باتوجه به اندازه، در سه نوع کلی بادپاش نازل بلند، نازل متوسط و نازل کوتاه ارائه می‌شود.

قیمت باد پاش

قیمت بادپاش باتوجه به عواملی مانند نوع این محصول، برند تولیدکننده و موارد دیگر متغیر است.

خرید باد پاش از راندنو

هنگام خرید و تهیه این محصول باید به نکات خاصی توجه داشته باشید. در این بخش شما را با راهنمای خرید این ابزار آشنا خواهیم نمود.

  • در ابتدا به جنس بدنه این محصول توجه داشته باشید.
  • نکته دیگر در انتخاب و خرید تفنگی باد، اندازه نازل آن است.
  • گیج دار یا پنوماتیک بودن این ابزار از دیگر نکات مهمی است که حین خرید باید به آن توجه داشته باشید.

برای خرید باد پاش رونیکس می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت بادپاش پلاستیکی و تفنگی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

لیست مقایسه

برند