ثبت فروشگاه

شیلد محافظ صورت چیست و در چه مواردی استفاده می‌شود؟ شیلد صورت نوعی محصول پزشکی و محافظتی است.  انواع شید ایمنی صورت را به طور کامل از آلودگی‌ها، ویروس‌ها و میکروب‌ها مصون نگه می‌دارند. شیلد ایمنی از یک لایه پلاستیک شفاف که توسط یک بند بر روی صورت قرار می‌گیرد، ساخته شده است. طلق اغلب شیلد‌ها به صورت شفاف و از جنس پلی‌کربنات ساخته می‌شود. همچنین به صورت ضد بخار تولید می‌شوند و در محیط‌های شرجی نیز قابل استفاده هستند. همچنین شیلد محافظ به یک نوع ابر مخصوص مجهز شده است و استفاده برای کاربران را آسان‌تر کرده است.

ابر و کش به کار رفته در قسمت بالایی این محصول، طبی و ضد حساسیت تولید می‌شود. امروزه با توجه به شیوع بیماری کرونا، استفاده از شیلد محافظ صورت به شدت رو به افزایش است. البته باید بدانید که کاربرد این محصول، تنها در موارد پزشکی نیست. از انواع شیلد محافظ صورت در بسیاری از مشاغل مانند تراشکاری، برشکاری، آهنگری، کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و نجاری که امکان پرتاب براده و پلیسه وجود دارد نیز استفاده می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت شیلد محافظ صورت ضد بخار با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان این تجهیزات ایمنی را مشاهده نمایید. راندنو امکان خرید شیلد محافظ صورت کرونا را به صورت مستقیم از فروشندگان برای شما کاربران عزیز فراهم نموده است.

امروزه با توجه به شرایط مختلف و افزایش انواع بیماری‌ها، نوع پزشکی این محصول مورد توجه افراد قرار زیادی قرار گرفته است. این محصول از ساختاری برخوردار است که در برابر بیماری و عوامل بیماری‌زا مانند ویروس‌ها، گرد و غبار، انتقال آلودگی، باکتری، ذرات محیطی و مواردی از این قبیل از افراد محفاظت می‌کند. تولیدکنندگان شیلد محافظ صورت این محصول را با توجه به جنس و نوع کاربردشان تقسیم‌بندی کرده‌اند. انواع شیلد‌های محافظتی استحکام بالایی دارند و برخی از آن‌ها به کلاه ایمنی نیز مجهز شده‌اند. این وسیله حفاظتی از کارآمدترین تجهیزات برای حفاظت از سر، چشم و صورت افراد در برابر عوامل محیطی به شمار می‌آید.

اکثر شیلد‌ها و محافظ‌های صورت قابل شست و شوی هستند و چندین بار می‌توان از آن‌ها استفاده نمود. همچنین این محصول براساس کاربرد در دو نوع پزشکی و صنعتی و در دو نوع متحرک و ثابت در بازار موجود است. نوع صنعتی این محصول جهت حفاظت افراد در برابر حرارت‌های بالا در صنایع ریخته‌گری شیشه، فلز و موارد مشابه کاربرد دارد. این محصول در صنایع تراشکاری و معرق کاری نیز از کاربرد به سزایی برخوردار است. همچنین حفاظت از کاربر جهت آلودگی‌های صنعتی در صنایع نساجی، خودروسازی و صنایع شیمیایی، رنگ‌سازی، حفاظت در برابر اشعه‌ها و نور‌های مضر که به چشم آسیب وارد می‌کنند نیز کاربرد دارد.

نوع پزشکی این محصول برای جلوگیری از ورود خون و ترشحات عفونی به چشم و صورت پزشکان، دندان پزشکان و جراحان نیز استفاده می‌شود. لازم به ذکر است عموم مردم نیز می‌توانند برای مقابله با گرد و غبار، آلودگی و ویروس در مکان‌های پر تردد نیز از این محصول استفاده کنند. شیلد محافظ صورت دندانپزشکی از انواع  شیلد پزشکی به شمار می‌آید. همچنین شیلد محافظ صورت جوشکاری و شیلد محافظ صورت برشکاری از انواع شیلدهای صنعتی هستند.

قیمت شیلد محافظ صورت

قیمت شیلد صورت باتوجه به عوامل مختلفی مانند برند تولیدکننده شیلد، نوع شیلد و مواد اولیه به کار رفته در ساختار محصول بستگی دارد. جهت تهیه شیلد محافظ صورت دودی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان این محصول، با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید خرید خود را به آسانی انجام دهید.

شیلد محافظ صورت اخوان، تک پلاست، سلامت، کاناسیف، ماتریکس، ولکان و پرشین سیفتی از بهترین تولیدکنندگان این محصول ایمنی هستند.

خرید شیلد محافظ صورت از راندنو

برای خرید شیلد محافظ صورت حرفه ای می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت شیلد محافظ صورت پزشکی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند