ثبت فروشگاه

شیلد محافظ صورت

شیلد محافظ صورت یک محصول پزشکی و محافظتی بوده که صورت را به طور کامل در برابر آلودگی ها، ویروس ها و میکروب ها می پوشاند. شیلد یک کلمه لاتین و به معنای حائل است. این ابزار از یک لایه پلاستیک شفاف که توسط یک بند بر روی صورت قرار می گیرد، تولید می شوند. لازم به ذکر است که اغلب شیلدها، از یک نوع طلق طبی و شفاف از جنس پلی کربنات ساخته می شوند. امروزه با توجه به شرایط مختلف و افزایش انواع بیماری ها، نوع پزشکی آن مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این محصول از ساختاری برخوردار است که در برابر بیماری و عوامل بیماری زا مانند ویروس ها، گرد و غبار، انتقال آلودگی، باکتری، ذرات محیطی و ... از انسان حفاظت می کند.

تولیدکنندگان شیلد محافظ صورت، این محصولات را با توجه به جنس و نوع کاربردشان تقسیم بندی کرده و با بازار عرضه می کنند. شیلد محافظ به یک نوع ابر مخصوص مجهز شده است البته لازم به ذکر است برخی از این محصولات به کمک یک نوع کش قابل تنظیم به سر متصل می شوند. اکثر شیلدها و محافظ های صورت قابل شستشو بوده و از این رو می توان بارها از این محصول استفاده کرد. این محصول باید به گونه ای طراحی شده باشند که دارای خاصیت ضد بخار باشند. ابر و کش به کار رفته شده در قسمت بالایی آن ها نیز باید طبی و ضد حساسیت بوده و دارای قابلیت تنظیم باشد تا به اندازه دلخواه مصرف کننده تنظیم شود.

با توجه به شیوع بیماری کرونا استفاده از شیلد محافظ صورت به شدت رو به افزایش است. البته لازم به ذکر است که کاربرد این محصول تنها در موارد پزشکی نیست. از انواع شیلد محافظ صورت در بسیاری از مشاغل مانند تراشکاری، برشکاری، آهنگری، کارگاه ها، کارخانه ها، نجاری و... که امکان پرتاب براده و پلیسه وجود دارد نیز استفاده می شود. انواع شیلدهای محافظتی استحکام بالایی دارند و برخی از آنها از کلاه ایمنی سرهم برخوردار هستند. این محصول صنعتی ابزار مناسبی جهت حفاظت از سر، چشم و صورت در برابر عوامل محیطی به شمار می آید.

شیلد محافظ صورت

انواع شیلد محافظ صورت براساس کاربرد

این محصول براساس کاربرد در دو نوع پزشکی و صنعتی تولید و به بازار عرضه می شود.

شیلد پزشکی

شیلد محافظ صورت پزشکی از صورت پزشک و بیمار در برابر انتقال ترشحات آلوده به میکروب های ویروسی و عفونی محافظت کرده و کاربرد دارد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم استفاده از این شیلدها با همه گیری ویروس کرونا بسیار رایج شده است. لازم به ذکر است که استفاده از شیلد پزشکی در کنار ماسک تنفسی و عینک محافظ چشم، راهکاری مطمئن جهت مقابله با ویروس های کشنده مانند آنفولانزا و کرونا هستند. این محصول یکبار مصرف نبوده و قابل شستشو است. همچنین استفاده از آن راحت بوده و در طولانی مدت می توان از آن به کارگیری کرد.

شیلد صنعتی

شیلد صنعتی نیز همانند شیلد پزشکی بوده و اطراف صورت را به طور کامل پوشش می دهد. برخی از انواع این ابزار همراه با کلاه ایمنی تولید و به بازار ارائه می شوند. این محصول همانطور که از نامش پیداست جهت حفاظت کاربر در برابر شرایط محیطی و کاری مانند حرارت بالا، آلودگی های صنعتی، آلودگی های شیمیایی و ... کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرد. این شیلدها استفاده آسانی دارند و از استحکام بالایی برخوردار هستند.

انواع شیلد محافظ صورت براساس کارکرد

لازم به ذکر است که شیلدها براساس کارکرد به دو صورت متحرک و ثابت به بازار عرضه می شوند.

شیلد متحرک

شیلد محافظ صورت متحرک، از قابلیت تنظیم در زاویه دلخواه برخوردار است. در نتیجه نیازی به کنار گذاشتن شیلد نبوده و کاربر تنها در مواقع مورد نیاز می تواند زاویه آن را تغییر دهد. این نوع از شیلدها بسیار کارآمد و حرفه ای بوده و از طلق متحرک برخوردار است. با استفاد هاز این شیلد می توان طلق این محصول را در مواقع مورد نیاز بالا و پایین داد. این نوع شیلدها در دو نوع فریم دار و بی فریم تولید می شوند.

شیلد ثابت

این نوع از انواع شیلد مورد استفاده عموم مردم قرار گرفته است. این وسیله توسط یک کش که بر روی آن به کارگیری شده است، بر پشت گوش های کاربر قرار گرفته و قابلیت استفاده را فراهم می کند. این محصول همانطور که از نامش پیداست برخلاف نوع متحرک آن، ثابت بوده و هنگام عدم استفاده از آن باید از صورت برداشته شود.

انواع شیلد محافظ صورت

مزایای استفاده از شیلد محافظ صورت

این محصول با پوشش کاملی که دارد، ایمنی بسیار خوبی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند. در ادامه به ویژگی های استفاده از این محصول اشاره خواهیم کرد.

  1. استفاده از شیلد، میزان نیاز به ماسک و عینک ایمنی را کاهش داده و به  همین دلیل یک محصول مقرون به صرفه محسوب می شود.
  2.  استفاده از تجهیزات بیشتر جهت افزایش سطح ایمنی، موجب خستگی افراد می شود. از این رو شیلد یک محصول بهینه است که می تواند نیاز به سایر تجهیزات را کاهش دهد.
  3. معمولا این محصولات قابل شستشو و چند بار مصرف هستند و به دفعات می توان از آن استفاده کرد.

مزایای استفاده از شیلد محافظ صورت

کاربرد شیلد محافظ صورت

همانطور که قبلاً اشاره کردیم این محصول در انواع صنایع و کاربردهای پزشکی کاربردهای گسترده ای داشته و مورد استفاده قرار می گیرد.

  • نوع صنعتی این محصول جهت حفاظت کاربر در برابر حرارت های بالا در صنایع ریخته گری شیشه، فلز و ... کاربرد داشته و مورد استفاده قرارمی گیرد. این محصول در صنایع تراشکاری و معرق کاری نیز کاربرد به سزایی دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین حفاظت از کاربر جهت آلودگی های صنعتی صنایع نساجی، خودروسازی و صنایع شیمیایی، رنگ سازی، حفاظت در برابر اشعه ها و نورهای مضر که به چشم آسیب وارد می کنند مانند صنایع جوشکاری و ... کاربرد داشته و مورد استفاده افراد در حیطه های شغلی گوناگون قرار می گیرد.
  • نوع پزشکی این محصول جهت جلوگیری از ورود خون و ترشحات عفونی به چشم و صورت، مورد استفاده پزشکان، دندان پزشکان و جراحان قرار گرفته و کاربرد دارد.
  • عموم مردم نیز با استفاده از این محصول می توانند جهت جلوگیری از گرد و غبار، آلودگی و ... در مکان های پر تردد از آن استفاده نمایند.

کاربرد شیلد محافظ صورت

بهترین شیلد محافظ صورت

این محصول از پرکاربرد ترین ابزارهای محافظتی در جامعه است. این کالا به دلیل برخورداری از پوشش کامل صورت، از محبوب ترین انواع لوازم محافظتی به شمار می آیند. امروزه با گسترش بیماری کرونا شرکت های زیادی به تولید شیلدهای محافظ صورت در جهان می پردازند. از بهترین برند شیلدهای تولید شده می توان به شیلد محافظ صورت اخوان، کاناسیف، تک پلاست، ولکان، پرشین سیفتی، سلامت، پرشیا و ... اشاره کرد.

قیمت شیلد محافظ صورت

قیمت شیلد محافظ صورت باتوجه به عواملی مانند برند تولیدکننده شیلد، نوع شیلد و متریال های استفاده شده در ساختار این محصولات بستگی دارد. جهت اطلاع از قیمت شیلد محافظ صورت پزشکی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان این محصول، با مراجعه به سایت راندنو می توانید خرید خود را به آسانی انجام دهید.

خرید شیلد محافظ صورت

برای خرید شیلد محافظ صورت می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت شیلد محافظ صورت و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند