ثبت فروشگاه
لیست مقایسه

شیلد محافظ صورت

شیلد محافظ صورت یک محصول بهداشتی و محافظتی است که امروزه با توجه به شرایط مختلف و افزایش انواع بیماری ها، نوع پزشکی آن مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. شیلد یک کلمه لاتین و به معنای حائل است. شیلد دارای ساختاری است که در برابر بیماری و عوامل بیماری زا مانند ویروس ها، گرد و غبار، انتقال آلودگی، باکتری، ذرات محیطی و ... از انسان حفاظت می کند. با توجه به شیوع بیماری کرونا استفاده از شیلد محافظ صورت به شدت رو به افزایش است. البته لازم به ذکر است که کاربرد این محصول تنها در موارد پزشکی نیست. از انواع شیلد محافظ صورت در بسیاری از مشاغل مانند تراشکاری، برشکاری، آهنگری، کارگاه ها، کارخانه ها، نجاری و... که امکان پرتاب براده و پلیسه وجود دارد نیز استفاده می شود.

انواع شیلد

شیلد محافظ می تواند به شکل کامل (تمام صورت و سر)  و یا نیمه (تنها قسمتی از صورت) باشد. شیلدهای تمام صورت، پوشش و محافظت کاملی را فراهم می کنند و شیلدهای نیمه نیز دارای پوشش نسبی می باشند به عنوان مثال برخی از آن ها تنها چشم مصرف کنندگان را پوشش می دهند. لازم به ذکر است که انتخاب آن ها بسته به نیاز مصرف کنندگان و نوع کاربردشان متفاوت است.

چه شیلد محافظی بخریم؟

تولیدکنندگان شیلد محافظ صورت، این محصولات را با توجه به جنس و نوع کاربردشان تقسیم بندی می کنند. اغلب شیلدها، از یک نوع طلق طبی و شفاف از جنس پلی کربنات تشکیل شده است. شیلد محافظ به یک نوع ابر مخصوص مجهز شده است البته لازم به ذکر است برخی از این محصولات نیز به کمک یک نوع کش قابل تنظیم به سر متصل می شوند. اکثر شیلدها و محافظ های صورت خاصیت ضد آب داشته و قابل شستشو می باشند به همین دلیل می توان بارها از این محصولات استفاده کرد. این محصولات باید به گونه ای طراحی شده باشند که دارای خاصیت ضد بخار باشند. طراحی و ساخت شیلدها یک امر بسیار مهم است. به عنوان مثال اندازه و وزن آن باید به گونه ای باشد که موجب خستگی مصرف کننده نشود. ابر و کش به کار رفته شده در قسمت بالایی آن ها نیز باید طبی و ضد حساسیت بوده و دارای قابلیت تنظیم باشد تا به اندازه دل خواه مصرف کنندگان تنظیم شود. شیلدها به دو صورت متحرک و ثابت به بازار عرضه می شوند. شیلد محافظ صورت متحرک قابلیت تنظیم در زاویه دلخواه را دارد در نتیجه نیازی به کنار گذاشتن شیلد نیست و فرد تنها در مواقع مورد نیاز می تواند زاویه آن را تغییر دهد. در هنگام خرید شیلد محافظ صورت می بایست به جنس شیلد و طراحی آن توجه ویژه ای داشت زیرا در برخی از جنس های نا مرغوب، استفاده از آن باعث کم کردن دید و حتی فشار به سر و افزایش خستگی می شود.

مزایای استفاده از شیلد محافظ صورت پزشکی

  1.  شیلد محافظ صورت با پوشش کامل، ایمنی بسیار خوبی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند.
  2. استفاده از شیلد، میزان نیاز به ماسک و عینک ایمنی را کاهش می دهد به  همین دلیل یک محصول مقرون به صرفه است.
  3.  استفاده از تجهیزات بیشتر جهت افزایش سطح ایمنی، موجب خستگی افراد می شود شیلد یک محصول بهینه است که می تواند نیاز به سایر تجهیزات را کاهش دهد.
  4. معمولا این محصولات قابل شستشو و چند بار مصرف می باشند و به دفعات می توان از آن استفاده کرد.

شیلد محافظ صورت از کجا بخرم

برای مشاهده فروشندگان، تولیدکنندگان و لیست قیمت شیلد محافظ صورت، می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید. برند، جنس، نوع، میزان پوشش، نوع طلق، متحرک و ثابت بودن شیلد از نکات مهمی است که در هنگام خرید شیلد محافظ صورت باید به آن توجه شود.

پرشین سیفتی، ولکان، اخوان، تک پلاست، کاناسیف، سلامت و ... از بهترین برندهای شیلد و انواع محافظ صورت می باشند و می توان برای خرید آن اقدام کرد.

برند