ثبت فروشگاه

تابلو ایست مدل STOP

از ۱۵۰,۰۰۰ تا ۱۶۵,۰۰۰ تومان

ابزار ایمنی یا تجهیزات ایمنی فردی (Personal Protective Equipment) مجموعه تجهیزاتی هستند که برای حفاظت از افراد در محیط‌های شغلی گوناگون، استفاده می‌شوند. مشاغل مختلفی وجود دارند که فعالیت در آن‌ها خطرات جبران‌ناپذیری به دنبال دارد و سلامت کارکنان را تهدید می‌کند. در نتیجه تمامی کارکنان مشاغل صنعتی و کارگاهی، مستلزم استفاده از تجهیزات ایمنی هستند. همچنین استفاده از ابزار ایمنی کار نقش مهمی در حفظ جان افراد ایفا می‌کنند. مجموعه ابزار حفاظتی معمولاً جهت استفاده در اماکن آلوده، پرخطر، انجام عملیات‌های فنی، صنعتی و عمرانی استفاده می‌شوند.

همچنین استفاده از انواع تجهیزات ایمنی علاوه بر محافظت از اعضای بدن افراد، موجب افزایش دقت و عملکرد کارکنان در بخش‌های مختلف نیز می‌شود. ماسک و فیلتر ماسک، کلاه ایمنی، کفش ایمنی، لباس کار، دستکش کار، عینک ایمنی، گوش گیر ایمنی و جلیقه ایمنی از کاربردی‌ترین وسایل حفاظتی هستند که در لیست تجهیزات ایمنی قرار می‌گیرند. از ابزار ایمنی کار در ارتفاع نیز می‌توان از کمربند ایمنی کار نام برد. لازم به ذکر است امروزه به علت وجود مشکلات و حادثه‌های فراوان، تمایل به خرید ابزار ایمنی در میان پیمان‌کاران اهمیت زیادی پیدا کرده است.

معقول‌ترین راه برای افزایش ایمنی و مقابله با حوادث محیطی، استفاده از تجهیزات حفاظتی متناسب با شغل افراد است. متأسفانه اغلب کارکنان و کارگران به دلیل عدم آموزش، شناخت ناکافی و عدم توجه به مسائل ایمنی، در استفاده از تجهیزات حفاظتی سهل‌انگاری می‌کنند. همچنین استفاده از ملزومات ایمنی در حوزه‌های مختلف برق‌کاری، فعالیت‌های ساختمانی، تراش‌کاری، جوشکاری، رنگ‌کاری یا نقاشی، شیشه‌بری، حفاری یا چاه‌کنی، نجاری، ریخته‌گری، آهنگری و کار در معدن امری ضروری به شمار می‌آید.

از بهترین تولیدکنندگان ابزار ایمنی صنعتی می‌توان از تجهیزات ایمنی ارک، آراد، ابزار ایمنی آتشگران، شهپر، اخوان، تری‌ام، زیگورات، پاتن، کاترپیلار، کاناسیف، یووکس و توتاص نام برد. شما کاربران گرامی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان لوازم ایمنی اصفهان، تهران و دیگر شهرهای سراسر کشور را مشاهده نمایید. سپس می‌توانید به صورت مستقیم استعلام قیمت لوازم ایمنی مورد نظر را از فروشندگان و تولید کننده تجهیزات ایمنی دریافت نمایید. 

انواع تجهیزات ایمنی با توجه به حوزه کاری و نوع فعالیت افراد، از یکدیگر متمایز می‌شوند. به عنوان مثال تجهیزات ایمنی کارگاهی شامل لباس کار، کفش کار، کلاه کار، ماسک ایمنی، دستکش مناسب، عینک محافظ و جعبه کمک‌های اولیه می‌شود. همچنین وسایل ایمنی برق نیز تمامی این موارد را دربر می‌گیرد با این تفاوت که هریک از آن‌ها ویژگی‌های خاصی دارند. به عبارت دیگر، تجهیزات ایمنی در برق از قابلیت‌هایی برخوردار هستند که در برابر جریان الکتریسیته از آسیب به افراد جلوگیری می‌کنند.

قیمت ابزار ایمنی

قیمت تجهیزات ایمنی با توجه به عوامل مختلفی همچون نوع محصول، میزان مقاومت لوازم، مواد اولیه، کیفیت تجهیزات، استاندارد تجهیزات و برند تولیدکننده بستگی دارد. برخی از تجهیزات حفاظتی در برابر برش، حرارت، اشعه، جریان الکتریسیته و خطرات دیگر مقاومت دارند. به طور کلی برای تهیه وسایل ایمنی کار مناسب، در ابتدا باید به نوع فعالیت و محل کار خود توجه نمایید. همچنین باید به طور کامل شرایط را بررسی کنید و خطرات احتمالی که ممکن است در محیط کار با آن‌ها روبه‌رو شوید را در نظر بگیرید.

خرید ابزار ایمنی از راندنو

برای خرید تجهیزات ایمنی کار می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت تجهیزات ایمنی و آتش نشانی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با مراکز فروش وسایل ایمنی را برای شما فراهم می‌سازد. همچنین در سایت راندنو می‌توانید مراکز پخش عمده لوازم ایمنی را مشاهده نمایید و محصول مورد نظر را خریداری نمایید.

لیست مقایسه

برند