ثبت فروشگاه

تابلو ایست مدل STOP

از ۱۵۰,۰۰۰ تا ۱۶۰,۰۰۰ تومان

ابزار ایمنی

ابزار ایمنی یا تجهیزات ایمنی فردی (Personal Protective Equipment) مجموعه تجهیزاتی هستند که برای حفاظت از افراد در محیط‌های شغلی گوناگون، استفاده می‌شوند. مشاغل مختلفی وجود دارند که فعالیت در آن‌ها خطرات جبران‌ناپذیری به دنبال دارد و سلامت کارکنان را تهدید می‌کند. ابزار ایمنی کار نقش مهمی در حفظ جان افراد ایفا می‌کنند. مجموعه ابزار حفاظتی معمولاً جهت استفاده در اماکن آلوده، پرخطر، انجام عملیات‌های فنی، صنعتی و عمرانی استفاده می‌شوند.

همچنین استفاده از انواع تجهیزات ایمنی علاوه بر محافظت از اعضای بدن افراد، موجب افزایش دقت و عملکرد کارکنان در بخش‌های مختلف نیز می شود. ماسک و فیلتر ماسک، کلاه ایمنی، کفش ایمنی، لباس کار، دستکش کار، عینک ایمنی کار و گوش گیر ایمنی از کاربردی‌ترین وسایل حفاظتی هستند که در لیست تجهیزات ایمنی قرار می‌گیرند. از ابزار ایمنی کار در ارتفاع نیز می‌توان از کمربند ایمنی کار نام برد.

امروزه به علت مشکلات و وجود حادثه‌های فراوان، تمایل به خرید ابزار ایمنی در میان پیمان‌کاران اهمیت زیادی پیدا کرده است. به همین جهت، جهت اطلاع از قیمت تجهیزات ایمنی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر را مشاهده نمایید. همچنین می‌توانید لیست فروشندگان لوازم ایمنی مورد نظر را مشاهده کرده و به صورت مستقیم با آن‌ها در ارتباط باشید. راندنو امکان خرید تجهیزات ایمنی فردی برای شما را بدون هیچ واسطه‌ای فراهم کرده است.

ابزار ایمنی

قیمت ابزار ایمنی

معقول‌ترین راه برای افزایش ایمنی و مقابله با حوادث محیطی، استفاده از تجهیزات حفاظتی متناسب با کاربرد شما است. متأسفانه اغلب کارکنان و کارگران به دلیل عدم آموزش، شناخت ناکافی و عدم توجه به مسائل ایمنی، در استفاده از تجهیزات حفاظتی سهل‌انگاری می‌کنند. البته ممکن است استفاده از وسایل ایمنی، سرعت روند کار را کاهش دهد. اما استفاده از ملزومات ایمنی در حوزه‌های مختلف برق‌کاری، فعالیت‌های ساختمانی، تراش‌کاری، جوش‌کاری، رنگ‌کاری یا نقاشی، شیشه‌بری، حفاری یا چاه‌کنی، نجاری، ریخته‌گری، آهنگری و کار در معدن امری ضروری است.

جهت خرید تجهیزات ایمنی فردی و خرید مجموعه ابزار ایمنی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست فروشندگان لوازم ایمنی را مشاهده نمایید. سپس می‌توانید به صورت مستقیم از فروشندگان و تولیدکنندگان، استعلام قیمت تجهیزات ایمنی را دریافت نمایید.

خرید ابزار ایمنی از راندنو

برای خرید وسایل ایمنی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوازم ایمنی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند