ثبت فروشگاه

کلاه ایمنی JSP

از ۵۵,۰۰۰ تا ۵۵,۰۰۰ تومان

کلاه ایمنی کندور

از ۱۴۵,۰۰۰ تا ۱۴۵,۰۰۰ تومان

کلاه ایمنی کپ

از ۹۹,۰۰۰ تا ۹۹,۰۰۰ تومان

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی یا کلاه کار یکی از تجهیزات ایمنی فردی است که برای محافظت از سر و گردن، استفاده می شود. کلاه ایمنی به انگلیسی با نام helmet شناخته شده است. استفاده از کلاه کار نقش مهمی در حفظ امنیت کارکنان در حوزه های مختلف، به خصوص فعالیت های ساختمانی و عمرانی ایفا می کند. جهت اطلاع از قیمت کلاه ایمنی کارگری با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این ابزار را مشاهده نمایید. راندنو امکان خرید کلاه کار را برای شما فراهم نموده است.

کلاه کارگری یکی از رایج ترین انواع این محصول است که از کارگران در برابر خطراتی مانند سوختگی، شوک الکتریکی و مواردی از این قبیل می تواند محافظت نماید. از این رو می توان گفت این ابزار ایمنی در کارگاه های صنعتی از کاربردهای به سزایی برخوردار است. همچنین با استفاده از کلاه کار مناسب می توان ریسک وارد شدن آسیب به مغز را تا حدود زیادی کاهش داد. کلاه های کار براساس رنگ نیز از یکدیگر متمایز می شوند تا کارکنان یک مجموعه را بتوان از یکدیگر تفکیک و جایگاه شغلی آنها را مشخص نمود.

بسیاری از افراد به دنبال معنی رنگ کلاه های ایمنی هستند. در ادامه به مفهوم رنگ کلاه های کار و کاربری که دارند، می پردازیم. لازم به ذکر است که برای تهیه یک کلاه کار خوب باید به جنس آن و روش سفت شدن آن بر روی سر دقت داشته باشید. همچنین اگر قصد تهیه کلاه ایمنی امریکایی را دارید، می توانید به راندنو مراجعه نموده و به صورت مستقیم با فروشندگان این تجهیزات ارتباط برقرار نمایید.

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی چیست؟

این ابزار ایمنی وظیفه حفاظت از سر، که یکی از عضوهای حیاتی بدن است را در برابر ضربات احتمالی در مشاغل گوناگون، بر عهده دارد. این تجهیزات ایمنی محافظ خوبی از سر کارکنان و مهندسان بخش های مختلف در برابر حوادث احتمالی مانند سقوط اشیاء، تماس های سهوی با برق، قرار گرفتن در برابر اشعه های مضر و موارد دیگر به شمار می آید. لازم به ذکر است که این ابزار ایمنی با توجه به کاربردهایی که دارد، در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود.در پاسخ به رنگ های کلاه ایمنی نیز با تنوع بسیار بالایی به بازار عرضه می شوند.

کلاه ایمنی فن دار یکی از نمونه های جدید این محصول است. این کالا قیمت بالاتری نسبت به مدل های دیگر دارد. همچنین ساختار آن به گونه ای است که از سوختگی و عرق کردن بیش از حد افراد جلوگیری می کند. حتماً شما هم قصد خرید آنلاین کلاه را دارید. برای مشاهده لیست مراکز فروش کلاه کار می توانید به سایت راندنو مراجعه نمایید. سپس فروشگاه مورد نظر را انتخاب نمایید و به صورت مستقیم با فروشندگان در ارتباط باشید.

فروش کلاه ایمنی

اگر در زمینه فروش انواع کلاه حفاظتی فعالیت می کنید یا فروشگاه فیزیکی دارید، می توانید در راندنو ثبت نام کنید. پس از تأیید فروشگاه شما از طرق راندنو، با قیمت گذاری محصولات می توانید فعالیت خود را ادامه دهید. با ادامه فعالیت شما، خریداران بسیاری به صورت مستقیم با شما ارتباط برقرار می کنند. نتیجه این فعالیت کمک به سزایی در افزایش فروش شما خواهد داشت.

تاریخچه حفاظت از سر

پس از بررسی مشخصات کلاه کار به تاریخچه استفاده از این ابزار ایمنی می پردازیم. جالب است بدانید که کلاه کار ایمنی پیش از میلاد مسیح، مورد استفاده سربازان طی جنگ های متعدد قرار می گرفته است. ابتدایی ترین کلاه کار حدود 900 سال پیش از میلاد توسط سربازان عاشوری استفاده می شد. جنس این کلاه ها در بیشتر مواقع از برنز ساخته می شد تا از جنگنده ها در برابر پرتاب های تیر و ضربات شمشیر محافت کند. لازم به ذکر است که در دوره ملکه ویکتوریا کارگرانی که در معادن مشغول به کار بودند، تنها از یک کلاه برزنتی استفاده می کردند. کلاه هایی از جنس برزنت هیچگونه محافظتی در برابر وارد شدن ضربات شدید نداشتند. راندنو امکات تهیه و خرید کلاه کارگاهی را برای شما کاربران عزیز فراهم نموده است.

انواع کلاه ایمنی

انواع کلاه کار مهندسی با توجه به موقعیت شغلی افراد و کاربردی که دارند، در گستره وسیعی قرار می گیرند. در ادامه به معرفی انواع کلاه های ایمنی و کاربرد هر یک از آنها می پردازیم.

کلاه ایمنی مهندسی

کلاه مهندسی معماری در انواع مختلف لبه دار و بدون لبه تولید می شود. معمولاً رنگ این کلاه سفید و گاهاً سبز است. این کلاه قابلیت خاصی ندارد و از لحاظ قیمت، جزو کم هزینه ترین انواع کلاه ها است. این محصول با استفاده از جنس ABS تولید می شود. کلاه مهندسی نقابدار یکی از پرطرفدارترین نمونه های این تجهیزات است.

کلاه آتش نشانی

کلاه آتش نشانی معمولاً در رنگ های قرمز و نارنجی تیره تولید و عرضه می شود. این کلاه نسوز است و حرارت را تا درجه ای مشخص بدون اینکه به سر آسیب بزند، کنترل می کند. این کلاه ها علاوه بر آتشنشانی در محیط هایی که افراد با حرارت در تماس هستند، مانند کوره که در آن حرارت و دما بالاست نیز استفاده می شود.

کلاه جوشکاری

این کلاه مخصوص عملیات جوشکاری است. در هنگام جوشکاری و پرت شدن جرقه ها بر روی صورت، کلاه جوشکاری از قسمت سر و موی سر مراقبت می کند. کلاه ماسک جوشکاری می تواند ساده و یا اتوماتیک باشد.

کلاه ایمنی ساختمان

کلاه ساختمانی همانطور که از نامش مشخص است، در کارگاه های ساختمانی و عمران مورد استفاده قرار می گیرد.

کلاه ایمنی کار در ارتفاع

کلاه کار در ارتفاع معمولاً از مشخصات ویژه ای برخوردار است. این کلاه از استانداردهای ویژه ای برخوردار است و بر روی سر به صورت ثابت قرار می گیرد. این کلاه های کار بدون لبه طراحی می شوند تا کاربران دید قوی نسبت به محیط اطراف داشته باشند. همچنین این محصول مجهز به بند زیر چانه است و ایمنی افراد را در ارتفاعات تأمین می کنند.

کلاه کاسکت

کلاه ایمنی موتور یکی از اصلی ترین انواع این تجهیزات ایمنی است. این وسیله مورد استفاده موتور سواران قرار می گیرد. استفاده از این کلاه موجب جلوگیری از آسیب های وارده ناشی از تصادف به سر افراد می شود. لازم به ذکر است که دوچرخه سواران نیز از انواع این محصول به نام کلاه دوچرخه استفاده می کنند. جهت خرید و اطلاع از قیمت کلاه موتور با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این تجهیزات فردی را مشاهده نمایید.

جهت تهیه کلاه ایمنی خارجی با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست فروشندگان این تجهیزات را مشاهده نمایید.

انواع کلاه ایمنی براساس نوع کارکرد

جنس کلاه ایمنی

انواع کلاه کار با استفاده از متریال های مختلفی تولید و ارائه می شوند. در این بخش شما را با انواع جنس کلاه های کار آشنا می نماییم.

کلاه ایمنی آلومینیومی

کلاهای های ایمنی که از جنس آلومینیوم ساخته می شوند، از استحکام بالایی در برابر ضربات برخوردار هستند. همچنین در برابر مواد مذاب نیز مقاومت بالایی دارند و در صنایع فولاد مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کلاه با افزایش ضخامت، مقاومتش نیز زیاد می شود.

کلاه ایمنی پلی اتیلن

کلاه هایی تحت پوشش پلی اتیلن ساخته می شوند، در برابر ضربه مقاومت مطلوبی دارند. این نوع کلاه ها با قیمت مقرون به صرفه تری تولید و عرضه می شوند.

کلاه ایمنی پلاستیکی

این نوع کلاه از جنس پلی اتیلن و پلیمر ABS تولید شده است. این نوع کلاه ها از مقاومت بالایی در برابر ضربه برخوردار هستند و انعطاف کمتری دارند. لازم به ذکر است که ABS یک ترکیب پلیمری است و معمولاً جنس آن از پلی اتیلن مقاوم تر است. 

کلاه ایمنی پلی کربنات

این کلاه علاوه بر مقاومت بالا در برابر ضربه، در مقابل حرارت نیز مقاوم است و گرمای زیاد موجب آسیب به آن نمی شود. کلاه های کار ساخته شده از جنس کربن، وزن سبکی دارند و از مقاومت بالایی برخوردار هستند. لازم به ذکر است که این نوع کلاه ها، انرژی وارده را جذب می کنند.

کلاه ایمنی فایبر گلاس

این کلاه قابلیت تحمل حرارت تا 2000 درجه سانتی گراد را دارد و به عنوان کلاه ضد حرارت شناخته می شود. از این رو این کلاه مناسب برای افرادی است که در صنایع مختلف با حرارت های بالا سروکار دارند. لازم به ذکر است که کلاه کارهایی با جنس فایبرگلاس، تهویه مناسبی ندارند. از این کالا در کارگاه های ریخته گری استفاده می شود.

انواع کلاه ایمنی براساس جنس

کاربرد اصلی کلاه ایمنی چیست؟

کلاه کار مهندسی امروزه کاربرد زیادی در میان کاربران دارد. مهندسین معدن، ساختمان سازی و عمران، برق و صنایع دیگر، هنگام کار و نظارت در پروژه های مختلف از این تجهیزات حفاظتی استفاده می کنند. همچنین ضربات احتمالی همیشه از سقوط اشیاء ناشی نمی شوند. گاهی ممکن است بر اثر کوتاهی سقف و کم بودن ارتفاع، فرد موقعیت خود را فراموش کرده و به طور ناگهانی بلند شود و موجب برخورد شدید سر با سقف یا جسم بالای سر خود شود. این خطر حتی ممکن است در اثر برخورد با یک منبع شوک الکتریکی نیز بوجود بیاید.

به طور کلی کلاه های کار از خطراتی قبیل مرگ مغزی، شکستگی جمجمه، برق گرفتگی، فراموشی و موارد خطرساز دیگر، جلوگیری می نماید. در لیست زیر به تعدادی از رایج ترین کاربردهای کلاه کار پرداخته شده است:

 • جهت جلوگیری از آسیب سر هنگام برخورد با اشیای مختلف برای کارگران ساختمانی، کارخانه ها و معادن
 • به منظور استفاده کارکنان کارخانه ها و کارگاه های شیشه و فولاد
 • جهت جلوگیری از برخوردر شوک الکتریکی برای مهندسین برق
 • جلوگیری از گیر کردن موها حین انجام کار با دستگاه های خاص
 • جلوگیری از آسیب سر در شرایط برخورد سر با لوله ها و دیواره های ساختمان و موارد مشابه

کاربرد کلاه ایمنی مهندسی

کلاس بندی کلاه ایمنی

این کلاه ها به طور کلی به سه گروه مجزا تقسیم می شوند. هر یک از انواع کلاس بندی این کلاه ها با یکدیگر تفاوت هایی دارد و از ویژگی های خاصی برخوردار هستند. در ادامه به معرفی تقسیم بندی انواع کلاه کار می پردازیم.

کلاه ایمنی کلاس A

کلاه کار نوع a در برابر ضربه و نفوذ مقاومت بالایی دارند. همچنین در برابر برق 220 ولت نیز می تواند از بدن انسان ها مقاومت نماید.

کلاه کلاس e یا نوع B

کلاه کارهای نوع B نسبت به نوع A از سطح ایمنی بالاتری برخوردار هستند. این کلاه میزان حفاظت و مقاومت بالاتری را در برابر ضربه و سوختگی ناشی از برق دارد. همچنین در برابر شوک های برقی تا 2000 ولت می تواند ایمنی شما را تضمین نماید. لازم به ذکر است که استفاده از این کلاس کلاه، امنیت و حفاظت شما را هنگام سقوط تضمین می کند.

کلاه ایمنی نوع C

این نوع کلاه از وزن سبکی برخوردار است و استفاده آسان تری را برای شما فراهم می کند. سر را در برابر ضربه حفظ می کند. به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از کلاه کلاس C، امنیت شما را در برابر آسیب های الکتریکی و برقی تضمین نخواهد کرد.

انواع رنگ کلاه ایمنی

رنگ کلاه کار در کارگاه ساختمانی نشان دهنده ویژگی های خاص این تجهیزات است. در ادامه به آشنایی با رنگ بندی کلاه ایمنی و تناسب آن با کارایی مورد نظر افراد، پرداخته شده است.

کلاه ایمنی زرد رنگ

این رنگ به منظور ایمنی و در کارگاه های عمرانی و دیگر پروژه ها برای کارگران به کار می رود. به عبارتی این رنگ نشان دهنده نماینده نیروی کار اصلی مانند کارگران است. به طور معمول در تمامی کارگاه های ساختمانی می توان کلاه کار زرد را انتخاب نمود.

کلاه ایمنی سفید

رنگ کلاه ایمنی مهندس ناظر و کارکنان سطح بالا مانند سرپرستان و مدیران سفید است. همچنین در بیشتر کارگاه های ساختمانی، استفاده از این رنگ بندی رعایت می شود.

رنگ خاکستری (طوسی)

کلاه خاکستری مورد استفاده بازدیدکنندگان، پیمانکاران و مهمانان کارگاه های بزرگ و عمرانی قرار می گیرد.

کلاه ایمنی قرمز

رنگ قرمز برای آتش نشان ها، نیروهای امداد و اطفاء حریق استفاده می شود. در برخی از کارگاه های متداول ساختمانی نیز می توان از کلاه قرمز رنگ استفاده نمود.

رنگ قهوه ای

این رنگ برای کارکنان و کارگرانی که در معرض دمای و حرارت بالا قرار دارند، استفاده می شود. همچنین جوشکارها می توانند از این نوع کلاه کار استفاده نمایند.

کلاه ایمنی آبی

معمولاً کلاه آبی توسط نیروهای فنی و تعمیرات استفاده می شود. لازم به ذکر است رنگ کلاه ایمنی برقکاران نیز به رنگ آبی است. درنتیجه اگر به یک کلاه ایمنی برق نیاز دارید، می توانید رنگ آبی این محصول را انتخاب نمایید.

کلاه ایمنی سبز

کلاه کار سبز رنگ برای نماینده کارکنان خدمات فنی و مهندسین بهداشت و ایمنی کاربرد دارد.

کلاه ایمنی نارنجی

این رنگ کلاه کار در بیشتر موارد، در کارگاه های ساختمانی مورد استفاده کارگران قرار می گیرد.

رنگ کلاه ایمنی

ویژگی های کلاه ایمنی استاندارد

در این بخش به عواملی که نشان دهنده ویژگی های یک کلاه کار خوب هستند، می پردازیم.

 • مقاوم در برابر آب
 • مقاوم در برابر نفوذ اجسام و جذب شوک ضربه واردشده
 • برخورداری از پوسته خارجی محکم
 • برخورداری از لایه آستر جذب کننده ضربه
 • برخورداری از تهویه مناسب به منظور جلوگیری از عرق کردن سر
 • برخورداری از تسمه یا نوار دور سر به منظور معلق نگه داشتن پوسته خارجی کلاه از سر

اجزای کلاه ایمنی

کلاه های کار نیز مانند دیگر انواع ابزارآلات ایمنی از بخش های گوناگونی تشکیل شده اند. در ادامه به معرفی اجزای تشکیل دهنده کلاه کار می پردازیم.

قسمت خارجی کلاه

بخش خارجی این محصول وظیفه محافظت از سر را در برابر خطرات و ضربات خارجی بر عهده دارد. 

لبه های کلاه

این قسمت از کلاه، وظیفه حفاظت از سر و گردن را بر عهده دارد.

بند چانه

این بخش از کلاه کار همانطور که از نامش مشخص است، وظیفه ثابت نگه داشتن کلاه بر روی سر را عهده دار است. 

نوار عرق گیر

این نوار بر روی پیشانی قرار می گیرد و موجب جذب عرق روی پیشانی می شود.

نوار پشت گردن

این قسمت از هلمت موجب ثابت شدن و فیکس شدن آن بر روی سر می شود. 

بند و تسمه داخلی

بندها و تسمه ها کلاه را بدون تماس بر روی سر کاربر نگه می دارند. همچنین ضربه های وارد شده را جذب می کنند و مانع از انتقال ضربه به سر می شوند.

اجزای تشکیل دهنده کلاه ایمنی

آسیب های وارده به سر

در بسیاری از مشاغل، افراد با خطرات احتمالی بسیاری روبه رو می شوند که می تواند ایمنی آنها را از بین ببرد. همچنین صدمات وارده به سر، می تواند اثرات کوتاه مدت و بلند مدت داشته باشد. در این بخش شما را با عوامل و حوادث احتمالی که در مشاغل گوناگون اتفاق می افتد، آشنا می نماییم.

 • برخورد سر با منابع ایجادکننده شوک الکتریکی
 • برخورد و سقوط اجسام بر روی سر
 • برخوردر اجسام تیز و پرخطر با سر
 • برخورد اجسام ثابت مانند لوله ها و تیرک ها به سر افراد
 • کشیده شدن و یا گیر کردن موها توسط دستگاه های متحرک و عوامل دیگر

مراحل کنترل کیفیت کلاه ایمنی

همانطور که به طور کامل با کلاه کار و انواع آن آشنا شدید، می دانید که این ابزار از کاربردهای مهم و بسیار حساسی برخوردار است. درنتیجه هنگام خرید آن باید از کیفیت تولید آن اطمینان کافی را حاصل نمایید. زیرا در صورت وجود حداقل ترین مشکل در ساخت این ابزار ایمنی، آسیب های جبران ناپذیری برای مصرف کنندگان به بار می آید. از این رو تولید کلاه ایمنی باید مطابق با آزمون های خاص و با به کارگیری از استانداردهای لازم انجام پذیرد. در ادامه شما را با آزمون های کنترل کیفیت کلاه کار آشنا خواهیم نمود.

آزمون جذب ضربه

طی این آزمون یک جسم با وزن 5 کیلوگرم، با در نظر گرفتن ارتفاع مشخصی بر روی کلاه رها می شود. درنتیجه این آزمایش، بیشترین نیروی واردشده به سر نباید از 500 نیوتون بیشتر شود. لازم به ذکر است که انجام این تست در دمای 10- تا 50+ درجه سانتی گراد و در هوای مرطوب صورت می گیرد.

آزمون نفوذ

طی انجام این تست با استفاده از یک میله 3 کیلوگرمی با قطر 100 میلی متر و با زاویه 60 درجه، به کلاه ضربه وارد می شود. برای تأیید این آزمون، نباید نوک میله کلاه را سوراخ کند و وارد آن شود.

آزمون گدازه فلزی

این آزمون بر روی کلاه هایی که در صنایع فولاد و آهن مورد استفاده قرار می گیرند، انجام می شود. طی این تست یک فلز مذاب با وزن 300 گرم و با درجه حرارت 1400، بر روی پوسته کلاه ریخته می شود. طی این آزمایش پوسته بیرونی آن نباید بیش از مقدار معینی از بین برود.

آزمون اشتعال

هنگام انجام این تست کلاه کار مورد نظر را به مدت 10 ثانیه در معرض شعله پروپان قرار می دهند. پس از خارج کردن کلاه، سوختن پوسته آن نباید بیشتر از 5 ثانیه زمان بر باشد.

آزمون عایق بودن در برابر جریان برق

طی این آزمون کلاه را از محلول NaCl عبور می دهند و و میزان نشت الکتریکی را در ولتاژ 12000 ولت و 50 هرتز اندازه گیری می کنند. درنتیجه طی این آزمون جریان نشتی نباید بیشتر از 2.1 میلی آمپر باشد.

عمر کلاه ایمنی

عواملی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید، باعث خشک و شکننده شدن کلاه می شود. نکته دیگری که هنگام نگهداری از این ابزار ایمنی حائز اهمیت است، تطابق استاندارد این محصول با محیط کاری است. به طور معمول طول عمر کلاه های کار، 5 سال پس از تاریخ اولین استفاده از آن است. لازم به ذکر است که کارفرمایان هر مشاغل، با توجه به نوع فعالیت و پروژه های مختلف، باید عمر کلاه را تعیین کنند. به این نکته باید توجه داشته باشید که در صورت پرتاب کلاه از ارتفاع، باید کلاه را تعویض نمایید. زیرا ضربه های وارده به این وسیله، پوسته های آن ضعیف شده است و میزان ایمنی کاهش می یابد.

نکات مهم در خرید کلاه ایمنی

همانطور که در ابتدا به این موضوع پرداخته شد، یک کلاه کار ایمنی استاندارد و مناسب باید از دو بخش پوسته خارجی محکم و یک لایه آستر جذب کننده ضربه برخوردار باشد. همچنین داخل کلاه باید یک تسمه یا یک نوار جهت معلق نگهداشتن پوسته خارجی کلاه نیز وجود داشته باشد. در ادامه به موارد مهم در راهنمای خرید کلاه کار پرداخته شده است:

 • جنس پوسته خارجی یکی از مهم ترین پارمترها در خرید آن است. جنس پوسته خارجی این کلاه ها معمولاً از پلاستیک، فلیبرگلاس و کربن تولید می شود. جنس کلاه کار ارتباط زیادی با نوع کار شما دارد اما باید علاوه بر مقاومت و استحکام بالا در برابر ضربه در برابر تغییرات آب و هوایی نیز مقاوم باشد. 
 • جنس پوسته داخلی کلاه از نکات مهم دیگر در خرید این ابزار ایمنی است. جنس داخلی کلاه باید نرم باشد و در عین حال ضربه را جذب کند. این پوسته باید تنفس پذیری بالا داشته باشد و مانع از تعریق سر کاربر شود. 
 • نوع کلاه کار برای مشاغل مختلف متفاوت است و باید متناسب با نوع فعالیت خود آن را انتخاب کنید. 
 • قابلیت تنظیم و رگلاژ برای استفاده اشخاص مختلف و سهولت تنظیم و تعویض نوار معلق دور سر از دیگر پارامترهای حائز اهمیت در انتخاب این تجهیزات ایمنی است.
 • حداکثر وزن کلاه ایمنی باید به گونه ای باشد که کاربر را خسته نکند و یا باعث ایجاد فشار به سر افراد نشود.
 • کلاه کار باید سوراخ هایی جهت تهویه هوا داشته باشد تا مانع از تعریق سر کاربر در حین کار شود. 
 • طراحی مناسب و مطابق با استانداردها و اصول ارگونومیکی 
 • شرکت تولیدکننده، گارانتی و خدمات پس از فروش
 • مقاوم در برابر آب و نفوذ اجسام
 • جذب شوک ضربات وارد شده
 • قابلیت سوختن آرام

چه زمانی باید کلاه ایمنی را تعویض کنیم؟

یکی از موارد تعویض کلاه کار تاریخ انقضای آن است معمولاً 5 تا 7 سال پس از تولید، قابلیت استفاده دارند. البته در صورتی که کلاه شما در حادثه ای دچار خرابی، سوختگی، شکستگی و موارد دیگر شد باید اقدام به تعویض آن نمایید. به طور کلی نمی توان تاریخ انقضاء کلاه ایمنی jsp و دیگر کلاه های کار را مشخص کرد.

بهترین مارک کلاه ایمنی مهندسی

در حال حاضر شرکت های داخلی و خارجی بسیاری به تولید این محصول پرداخته اند. در ادامه به معرفی بهترین کلاه کار مهندسی می پردازیم.

کلاه ایمنی کاترپیلار

کلاه کاتر پیلار ساخت کشور آمریکا و انگلستان است. اگر قصد تهیه تجهیزات اصلی این برند را دارید، باید از فروشنده محصول گارانتی اصلی آن را دریافت نمایید. تجهیزات ایمنی کاترپیلار یکی از معتبرترین تولیدکنندگان در این حوزه است. این شرکت  به تولید انواع عینک، کفش ایمنی و دیگر تجهیزات می پردازد. کلاه کاترپیلار مدل 019621 و 019670 دو مدل از پرطرفدارترین کلاه های این کمپانی به شمار می آیند.

کلاه ایمنی مهندسی JSP

یکی از تولیدکنندگان معتبر در زمینه تولید تجهیزات ایمنی فردی و لوازم ایمنی است. این شرکت، یک شرکت انگلیسی است که محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است. کلاه های این شرکت از جنس پلیمر سخت یا HDPE و جنس پوسته داخلی آن از Terylene ساخته شده می شود. کلاه سفید مهندسی JSP EVO3 از مدل های کاربردی است که جی اس پی به بازار عرضه کرده است.

کلاه ایمنی پرشین

کلاه ایمنی persian safety از دیگر تولیدکنندگان محبوب این تجهیزات ایمنی است. این برند از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید تجهیزات ایمنی آغاز نمود. محصولات این برند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و با توجه به استانداردهای ANSI و CE تولید و عرضه می شوند. کلاه کار پرشین مدل dwarf 7 و کد x90 از پرطرفدارترین کلاه های کار ارائه شده  توسط این برند هستند.

کلاه ایمنی تک پلاست

تک پلاست از دیگر برندهای محبوب و معتبر تولیدکننده انواع تجهیزات ایمنی است. انواع لوازم ایمنی این برند از کیفیت بالایی برخوردار هستند و براساس استانداردهای جهانی تولید می شوند. ماسک جوشکاری، عینک ایمنی و دیگر وسایل از دیگر تجهیزاتی هستند که پک پلاست به بازار ارائه کرده است. کلاه تک پلاست مدل ClassG 0086 از محبوب ترین کلاه ههایی است که این برند تولید کرده است.

کلاه ایمنی راپیدو

راپیدو برند دیگری است که در زمینه تولید لوازم حفاظتی فعالیت می کند. راپیدو یکی از شناخته شده ترین تولیدکنندگان انواع کلاه موتور سیکلت است. محصولات این برند کیفیت مطلوبی دارند که یکی از مهم ترین ویژگی های محصول ایمنی به شمار می آید. کلاه کاسکت راپیدو مدل 950، L863 و shiny-bk-869 از محبوب ترین کلاه هایی هستند که راپیدو عرضه کرده است.

کلاه ایمنی رادین

رادین ایمنی یکی از برترین و محبوب ترین برندهای تولیدکننده انواع تجهیزات ایمنی فردی در ایران است. این شرکت با ارائه محصولات باکیفیت و مقرون به صرفه توانسته است جایگاه خود را میان دیگر تولیدکنندگان تثبیت نماید. کلاه کاسکت رادین مدل 305، 105، blk-405 و دیگر موارد، از پرمصرف ترین انواع کلاه کار تولیدشده توسط این برند به شمار می آیند.

کلاه ایمنی هترمن 

شرکت هترمن یکی از تولیدکنندگان داخلی تجهیزات ایمنی فردی یا HSE است که انواع کلاه کار را در مدل های مختف به بازار عرضه کرده است. این شرکت از سال 1382 فعالیت خود را آغاز کرده است. کلاه کار هترمن مدل mk7 ،mk8 و mk3 از برترین کلاه های کار تولیدشده توسط این برند هستند.

از دیگر تولیدکنندگان این محصول می توان به ماتریکس، کاناسیف، هامر، یووکس، صامو پرشین و دیگر شرکت ها اشاره نمود.

قیمت کلاه ایمنی

قیمت کلاه ایمنی کار با توجه به عواملی مانند نوع و جنس آن متغیر است. کلاه فایبر گلاس و کلاه کار نوع A معمولاً قیمت بالاتری دارند. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت کلاه ایمنی مهندسی و مشاهده کلاه کار به سایت راندنو مراجعه نمایید و با فروشندگان این ابزار ایمنی در ارتباط باشید.

خرید کلاه ایمنی

برای خرید کلاه ایمنی مهندسی می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کلاه ایمنی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کاربرد