ثبت فروشگاه

جک پارکینگ

چک پارکینگ یا جک درب برقی و جک درب کنترل وسیله ای است که جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ، مجتمع های مسکونی، متجمع های اداری و دیگر موارد به کار گرفته می شود. جک درب برقی سال ها است که تولید می شود. اما امروزه این دستگاه ها با امکانات پیشرفته تر و باکیفیت بیشتر تولید می شوند. جک ها با اهرم های معمولی به درب های پارک، مجتمع های مسکونی و موارد دیگر متصل می شوند. به کمک یک ریموت کنترل مخصوص و با فشار دادن یک دکمه این جک ها باز و بسته می شوند. بسیاری از کاسبان، مدیران مجتمع ها و دیگر افراد برای امنیت و راحتی افراد مجموعه اقدام به خرید جک پارکینگ می کنند. با مراجعه به سایت راندنو می توانید لیست قیمت جک پارکینگ را مشاهده کنید.

جک پارکینگ

جک پارکینگ چیست؟

جک درب پارکینگ یک سیستم کنترل از راه دور است که به درب های لولایی پارکینگ متصل می شود و با ریموت کنترل درب را می توان باز و بسته کرد. این مکانیزم به شما این امکان را می دهد که بدون پیاده شدن از خودرو تنها با فشار دادن یک دکمه درب پارکینگ را باز کنید. 

تاریخچه درب اتوماتیک پارکینگ در ایران 

جک درب پارکینگ تقریباً حدود 20 سال است وارد بازار ایران شده است. این محصول در گذشته در مجتمع های لوکس نصب می شد. اما امروزه این مکانیزم برای تمام ساختمان ها به موضوعی ضروری تبدیل شده است. هر ساختمان نوساز امروزی باید یک درب کنترل از راه دور داشته باشد. این درب ها می توانند به صورت کرکره برقی و یا جک برقی باشند.

مزایای جک درب برقی

 • با داشتن این مکانیزیم به روی درب پرکینگ خود دیگر مجبور نیستید به صورت دستی برای باز و بسته کردن درب اقدام کنید این کار به صورت خودکار انجام می شود.
 • با تنظیم درب در حالت بسته شدن خودکار از باز ماندن درب جلوگیری می شود.
 • درب اتوماتیک قیمت به صرفه ای دارد.

مزایای جک پارکینگ

اجزای جک پارکینگ

 • جک بازویی: ابزاری برای انتقال نیروی الکتریکی به صورت مکانیکی یا هیدرولیکی 
 • کنتزل از راه دور: ابزاری برای ارتباط میان کاربر با مرکز فرمان (ریموت)
 • چشمی: این جک ها سیستم مادون قرمز دارند. چشمی اگر عابری، وسیله نقلیه یا مانعی را جلوی چشم خود تشخیص دهد، از باز و بسته شدن درب جلوگیری می کند.
 • مرکز فرمان: عملکرد روشن و خاموش کردن جک برعهده این بخش است. مرکز فرمان رابط بین کنترل از راه دور و جک درب برقی است.
 • فلاشر: فلاشر پیام مرکز فرمان را با آلارم های مختلف مانند چشمک زدن به صورت بصری نشان می دهد.

انواع جک پارکینگ

جک های پارکینگ به دو دسته جک الکترومکانیکی و جک هیدرولیکی تقسیم می شوند.

جک الکترومکانیکی پارکینگ

در درب های سبک از جک الکترومکانیکی استفاده می شود. این جک بیشتر در، درب ساختمان های مسکونی استفاده می شوند. این محصول نسبت به درب های هیدرولیکی قیمت کمتری دارند و بسیار در بین متقاضیان پرطرفدار هستند. طول عمر این جک های بین 8 تا 10 سال است.

جک هیدرولیکی پارکینگ

برای درب های سنگین مانند پارکینگ های عمومی و ادارات از این جک ها استفاده می شود. برای امنیت، اتصال درب ها و لولاهای هیدرولیک از قفل برقی استفاده می کنند. جک هیدورلیکی بسیار گران تر از درب الکترومانیکی هستند. طول عمر این محصول بین 10 تا 15 سال است. جک هیدرولیکی به سه دسته جک RAIL (ریلی)، SCTIONAL (سقفی) و ARM (بازویی) تقسیم می شوند.

نحوه مراقبت از جک درب پارکینگ

 • هر چند وقت یکبار چشمی را تمیز کنید.
 • باتری کنترل از راه دور را به موقع تعویض کنید.
 • در تابستان از تابش نور مستقیم خورشید به چشمی جلوگیری کنید.
 • در زمستان چشمی را با فایبر گلاس بپوشایند تا موتور جک یخ نزند.
 • در زمستان قطعات مانند ریل، غلطک، جک و فنر را با روغن مخصوص چرب کنید.

نحوه مراقبت از جک پارکینگ

بهترین برند جک درب کنترل

جک اتوماتیک درب پارکینگ برای راحت باز و بسته شدن درب ها و امنیت بالاتر طراحی شده اند به همین منظور شرکت های متعددی به تولید جک برقی پارکینگ پرداخته اند.

جک پارکینگ کسری

برند کسری به دلیل ساخت بی نظیر و کیفیت بالای  قطعات در بازار جک درب برقی بسیار شناخته شده است. این کمپانی با رعایت استاندارد جهانی IP44 در محصولات خود نشان از مقاوم بدون محصولات در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون است.

چک پارکینگ ویرا

شرکت ویرا با هدف تولید و طراحی محصولاتی با کیفیت در سطح بالایی قرار دارد. مهم ترین هدف این کمپانی به روز بودن و با کیفیت بودن محصولاتش است تا همیشه رضایت مشتریان خود جلب نمایید. 

قیمت جک پارکینگ

قیمت جک درب پارکینگ به عوامل مختلفی همچون برند، کارایی آن، نوع جک و دیگر موارد بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت جک پارکینگ الکترومکانیکی از جک درب پارکینگ هیدرولیکی کمتر است. 

خرید جک پارکینگ

برای جک پارکینگ آهن می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات جک پارکینگ را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت جک پارکینگ و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


طول