ثبت فروشگاه

چک پارکینگ یا جک درب برقی و جک درب کنترل وسیله‌ای است که جهت باز و بسته کردن درب پارکینگ، مجتمع‌های مسکونی، متجمع‌های اداری و دیگر موارد به کار گرفته می‌شود. جک درب برقی سال‌ها است که تولید می‌شود. اما امروزه این دستگاه‌ها با امکانات پیشرفته‌تر و باکیفیت بیشتر تولید می‌شوند. جک‌ها با اهرم‌های معمولی به درب‌های پارک، مجتمع‌های مسکونی و موارد دیگر متصل می‌شوند. به کمک یک ریموت کنترل مخصوص و با فشار دادن یک دکمه این جک ها باز و بسته می‌شوند. بسیاری از کاسبان، مدیران مجتمع‌ها و دیگر افراد برای امنیت و راحتی افراد مجموعه اقدام به خرید جک پارکینگ می‌کنند. با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست قیمت جک پارکینگ را مشاهده کنید. در جواب پاسخ به سوال جک پارکینگ چیست می‌توان گفت جک درب پارکینگ یک سیستم کنترل از راه دور است که به درب‌های لولایی پارکینگ متصل می‌شود و با ریموت کنترل درب را می‌توان باز و بسته کرد. این مکانیزم به شما این امکان را می‌دهد که بدون پیاده شدن از خودرو تنها با فشار دادن یک دکمه درب پارکینگ را باز کنید. جک‌های پارکینگ به دو دسته جک الکترومکانیکی و جک هیدرولیکی تقسیم می‌شوند.

  • جک الکترومکانیکی پارکینگ: در درب‌های سبک از جک الکترومکانیکی استفاده می‌شود. این جک بیشتر در، درب ساختمان‌های مسکونی استفاده می‌شوند. این محصول نسبت به درب‌های هیدرولیکی قیمت کمتری دارند و بسیار در بین متقاضیان پرطرفدار هستند. طول عمر این جک‌های بین 8 تا 10 سال است.
  • جک هیدرولیکی پارکینگ: برای درب‌های سنگین مانند پارکینگ‌های عمومی و ادارات از این جک‌ها استفاده می‌شود. برای امنیت، اتصال درب‌ها و لولاهای هیدرولیک از قفل برقی استفاده می‌کنند. جک هیدورلیکی بسیار گران‌تر از درب الکترومانیکی هستند. طول عمر این محصول بین 10 تا 15 سال است. جک هیدرولیکی به سه دسته جک RAIL (ریلی)، SCTIONAL (سقفی) و ARM (بازویی) تقسیم می‌شوند.

اجزای تشکیل دهنده جک پارکینگ با هماهنگی بین تمام قطعات به باز و بسته شدن درب کمک می‌کنند. اجزای تشکیل دهنده جک پارکینگ شامل موارد زیر است:

  •  جک بازویی: برای انتقال نیروی الکتریکی به صورت مکانیکی یا هیدرولیکی است. 
  • کنتزل از راه دور: برای ارتباط میان کاربر با مرکز فرمان (ریموت) است. 
  • چشمی: چشمی دارای سیستم مادون قرمز است. چشمی اگر عابری، وسیله نقلیه یا مانعی را جلوی چشم خود تشخیص دهد، از باز و بسته شدن درب جلوگیری می‌کند.
  •  مرکز فرمان: عملکرد روشن و خاموش کردن جک برعهده این بخش است. مرکز فرمان رابط بین کنترل از راه دور و جک درب برقی است. 
  • فلاشر: فلاشر پیام مرکز فرمان را با آلارم‌های مختلف مانند چشمک زدن به صورت بصری نشان می‌دهد.

قیمت جک پارکینگ

قیمت جک درب پارکینگ به عوامل مختلفی همچون برند، کارایی آن، نوع جک و دیگر موارد بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت جک پارکینگ الکترومکانیکی از جک درب پارکینگ هیدرولیکی کمتر است. از بهترین جک درب پارکینگ می‌توان به برندهایی همچون سیماران، سوزوکی و محک اشاره کرد.

خرید جک پارکینگ از راندنو

برای جک پارکینگ می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات جک پارکینگ را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت جک پارکینگ و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی و مراکز فروش آن را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


طول