ثبت فروشگاه

کابلشو مسی نمره 240

از ۴۵,۲۰۰ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

کابلشو برق (Cable lug) قطعه‌ای است که یک نوع اتصال برقی محسوب می‌شود. برای اتصال کابل‌ها به وسایلی همچون انواع تابلوها، کلید و فیوز، شینه مسی و دیگر موارد این محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تجهیزات با توجه به نوع کابل و سطح مقطعی که دارند، به کار گرفته می‌شوند. کابلشو مسی و کابلشو بی‌متال از پرکاربردترین Cable lug محسوب می‌شوند. کابلشو آلومینیومی نیز به بازار عرضه می‌شود. قیمت و سایز کابل شو مسی نسبت به کابل شو بیمتال بیشتر است. در انتهای Cable lug، برای وارد کردن سیم و یا کابل‌هایی که از قبل لخت شده‌اند، یک حفره تعبیه شده است که این سیم‌ها توسط دستگاه پرس کابلشو یا کابلشو زن دستی و هیدرولیک، داخل Cable lug محکم ‌می‌شوند.

Cable lug معمولاً هدایت الکتریکی زیادی دارد. برای مقابله با سولفات شدن و خوردگی Cable lug و جهت افزایش دوام آن، از آبکاری کروم یا روکش قلع استفاده می‌شود. جهت استعلام قیمت کابلشو با مراجعه به سایت راندنو، می‌توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش کابلشو هستید، می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید کابلشو اقدام نمایید. این وسیله نوعی اتصال الکتریکی است که به کمک آن دو یا چند کابل به یکدیگر یا تجهیزات دیگر متصل می‌شود. در گذشته سیم‌ها به صورت مستقیم به هم پیچانده می‌شدند. در نتیجه برای اتصال سیم‌های هادی از وسیله دیگری استفاده نمی‌شد. این روش اتصال کاری خطرناک و ناامن بوده است به همین دلیل امروزه از قطعه‌ای به نام Cable lug استفاده می‌شود. اتصال به واسطه این قطعه امن‌تر است و در صنعت کاربرد بیشتری دارد. گاهی در صنعت به این تجهیزات سرسیم و وایرشو نیز گفته می‌شود. اما باید بدانید که این سه محصول کاربردهای متفاوتی دارند.

سایز کابلشوها معمولاً براساس سایز کابل‌ها انتخاب می‌شود و در سایزهای پایین‌تر، معمولاً این محصولات به نام سرسیم و وایرشو که قسمت پلاستیکی نیز دارند، تولید می‌گردند. کابلشوها از نظر نوع اتصال نیز به چند دسته تقسیم می‌شوند. کابلشو لحیمی، پرسی و پیچی از انواع اتصال کابلشوها هستند.

قیمت کابلشو

کابلشو براساس عواملی مانند نوع کابلشو، سایز سوراخ پیچ، کیفیت ساخت، جنس، برند و شرکت تولیدکننده و دیگر موارد قیمت گذاری می‌شود. شما می‌توانید در سایت راندنو قیمت کابلشو از برندهای معتبر و باکیفیت را مشاهده و مقایسه کنید تا بهترین کابلشو را انتخاب نمایید.

خرید کابلشو از راندنو

برای خرید کابلشو 10 و دیگر نمره‌ها می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابلشو و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


جنس کابلشو


سایز