ثبت فروشگاه

کابلشو بی متال

کابلشو بی متال قطعه ای است که در دسته اتصالات برقی قرار می گیرد و به واسطه آن می توان کابل ها را به وسایلی همچون تابلو، شینه مسی، کلید و فیوز مینیاتوری و ... متصل کرد. کابلشوها دارای هدایت الکتریکی بالایی هستند. این نوع از کابلشو، از پرکاربردترین کابلشوهای موجود در بازار است. کابلشو بی متال مطابق با ابعاد، سایز و جنس کابل به کار برده می‌شود. در انتهای این تجهیزات حفره‌ای وجود دارد که سیم و کابل‌های از پیش لخت شده وارد آن‌ها می‌شوند. سیم و کابل در این کابلشوها پس از ورود به حفره توسط دستگاه پرس کابلشو در جای خود محکم می شوند. جهت استعلام قیمت کابلشو بی متال با مراجعه به سایت راندنو، می‌توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش کابلشو بی متال هستید، می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید انواع کابلشو بی متال اقدام نمایید.

یکی از بهترین روش‌ها برای انتقال جریان از سیم و کابل آلومینیومی، استفاده از کابلشو بی متال است؛ زیرا از ایمنی مناسبی برای برقراری اتصال به کلید فیوز و اتوماتیک برخوردار است. این وسیله به گونه‌ای طراحی شده است که کابل گیر از جنس آلومینیوم و قسمت بالای آن که شامل یک سوراخ برای بستن آن بر روی شینه است، از جنس مس ساخته شده است. در ساختار این کابلشوها از 99.5 درصد مس و آلومینیوم خالص بهره گیری می‌شود. همچنین برای سطوحی که از مقطع دایره و نیم دایره در شبکه‌های انتقال برخودار هستند، می‌توان از این کابلشوها استفاده کرد. گفتنی است که کابلشو بی متال از جنس آلومینیوم ساخته می‌شود. اما پس از تکمیل پروسه ساخت، با فلز قلع آبکاری می‌شود. در تولید و ساخت این کابلشوها برای اتصال مفتول آلومینیوم و مس از روش جوش اصطکاکی استفاده می‌شود. کابلشو فول بیمتال نیز نوعی کابلشو است برای اتصال کابل با هادی مسی یا آلومینیومی به شینه یا تجهیزات مسی یا آلومینیومی کاربرد دارد.

کابلشوها در دو نوع به بازار عرضه می‌شوند. تنها تفاوت این دو نوع در مقدار مس به کار رفته در آن‌ها است که در ادامه به معرفی هر یک از آنها پرداخته شده است:

  • کابلشو بیمتال DTL1: در این مدل کابلشو ساق کابلشو تا پیش از اتصال پیچ به شینه، از جنس آلومینیوم است و قسمت اتصال کابلشو به شینه مسی، نیمه مسی و نیمه آلومینیومی ساخته شده است. 
  • کابلشو بیمتال DTL2: در این نوع از کابلشوها مانند نوع DTL1، ساق کابلشو تا قبل از اتصال به شینه از آلومینیوم است. تنها تفاوت این دو نوع در این است که قسمت اتصال کابلشو به شینه، در کابلشو بی متال نوع DTL2 کاملأ از جنس مس ساخته شده است و سرگردی دارد..

قیمت کابلشو بی متال

قیمت کابلشو بی متال با توجه به سایز یا نمره آن، جنس کابلشو و نوسانات قیمت فلزات در بازار متغیر است. مدل، برند و کاربرد کابلشو بی متال از عوامل مهمی است که در قیمت آن تأثیر می‌گذارد. یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیرگذار در برقراری و انتقال جریان الکتریکی، مقاومت الکتریکی است، به همین دلیل باید از کابلشویی استفاده شود که کیفیت مطلوبی داشته باشد و ناخالصی در آن به کار نرفته باشد.

 شما می‌توانید در سایت راندنو قیمت انواع کابلشو بی متال مانند کابلشو بی متال 185 و 120 از برندهای معتبر و باکیفیت را مشاهده و مقایسه کنید تا بهترین کابلشو بیمتال را انتخاب نمایید.

خرید کابلشو بی متال از راندنو

در هنگام خرید کابلشو باید به موارد زیر توجه شود:

  1. سایز
  2. نوع کابلشو بی متال
  3. کیفیت ساخت
  4. ابعاد
  5. وزن
  6. برند و شرکت تولیدکننده

برای خرید کابلشو بی متال 300، 240، 120 و ... همچنین کابلشو DTL1 و انواع دیگر کابلشوها می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کابلشو بی متال کلوته و دیگر برندها را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید. همچنین می‌توانید بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابلشو بی متال و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند