ثبت فروشگاه

کابلشو مسی نمره 500

از ۲۵۰,۰۰۰ تا ۶۷۷,۳۵۰ تومان

کابلشو مسی نمره 300

از ۱۴۸,۰۰۰ تا ۲۲۸,۹۵۰ تومان

کابلشو مسی نمره 400

از ۱۰۲,۰۰۰ تا ۳۵۷,۲۰۰ تومان

کابلشو مسی

کابلشو مسی نوعی کابلشو است که کاربردهای فراوانی در زمینه اتصالات برقی دارد. کابلشو مسی از یک لوله مسی صاف، یکدست و بدون هیچگونه شکاف یا درزی ساخته شده است. در ساختار کابلشو مسی باکیفیت و مرغوب، استاندارد DIN 46235 رعایت می‌شود و به همین دلیل است که هنگام تولید و پرس این محصول، هیچگونه درز و شکافی روی لوله مسی آن ایجاد نمی‌شود. کابلشو مسی همان‌طور که از نامش مشخص است، معمولاً از 99.5 درصد مس خالص در ساختار آن استفاده می‌شود. جهت استعلام قیمت کابلشو مسی با مراجعه به سایت راندنو، می‌توانید لیست فروشندگان محصول مورد نظر خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر به دنبال مرکز فروش کابلشو مسی هستید، می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این محصول در ارتباط باشید و به خرید کابلشو مسی اقدام نمایید.

کابلشو مسی جهت ایجاد اتصال کابل کشی هایی که هر دو سمت اتصال آن‌ها مس است، مناسب است. ضریب انبساط گرمایی کابلشو مسی بسیار پایین است و این موضوع یک مزیت برای کابلشوهای مسی محسوب می‌شود زیرا احتمال آتش سوزی هنگامی که از این کابلوها استفاده می‌شود، کاهش می‌یابد. کابلشو مسی قلع اندود شده است یعنی این نوع کابلشو با قلع آب کاری شده است که این کار موجب جلوگیری از سولفاته شدن مس می‌شود. به همین دلیل اگر در محیط‌های مرطوب اغلب از این کابلشوها استفاده می‌شود. مقاومت کابلشو مسی موجب طول عمر بیشتر این محصول و دوام بالای آن می‌شود.

گاهی از کابلشوها برای اتصال دو کابل به همدیگر نیز استفاده می شود. اما وظیفه اصلی آن ها ایجاد اتصالی مطمئن در سیم و کابل به تجهیزات برقی است. برای اتصال سیم و کابل مسی به کابلشو، می‌توان از دستگاه پرس کابلشو دستی یا دستگاه پرس کابلشو هیدرولیک برای محکم شدن و نصب استفاده کرد. از تفاوت کابلشو مسی و آلومینیومی می‌توان به جنس آن‌ها اشاره کرد. کابلشوهای مسی در انواع کابلشو مسی دو سوراخه، کابلشو مسی چهار سوراخه، کابلشو و مسی زاویه دار به بازار عرضه می‌شوند. کابلشوهای مسی در اندازه‌های 6، 10، 16، 25، 35، 50، 70، 95، 120، 150، 185، 240، 300 و 400 عرضه می‌شوند. سوراخ کابلشوها نیز از 6 تا 14 دسته بندی می شود. سایز این سوراخ ها به نمره کابلشو و پیچ سفت کننده کابلشو دارد.

کابلشو مسی براساس نحوه اتصال به دو دسته زیر تقسیم می شود:

  1. کابلشو مسی لحیمی
  2. کابلشو مسی پرسی
  3. کابلشو مسی پیچی

قیمت کابلشو مسی

قیمت کابلشو مسی با توجه به سایز یا نمره آن، جنس کابلشو و نوسانات قیمت فلزات در بازار متغیر است. مدل و کاربرد کابلشو مسی از عوامل مهمی است که در قیمت آن تأثیر می‌گذارد. هر کابلشو مسی و انواع آن یک مشخصه به خصوصی دارد که عدد بزرگتر قطر ساقه آن و عدد کوچکتر قطر پیچ آن را که برای اتصال مناسب است، نمایان می‌کند. بنابراین بالا بودن این عدد هم در قیمت کابلشو مسی تأثیر می‌گذارد.

 شما می‌توانید در سایت راندنو قیمت انواع کابلشو مسی مانند کابلشو مسی 70 و 35 از برندهای معتبر و باکیفیت را مشاهده و مقایسه کنید تا بهترین کابلشو مسی را انتخاب نمایید.

خرید کابلشو مسی از راندنو

از نکات مهم در خرید کابلشو مسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. جنس هادی
  2. سایز کابلشو مسی
  3. کیفیت کابلشو مسی
  4. وزن
  5. شکل ظاهری
  6. ابعاد
  7. برند و شرکت تولیدکننده

برای خرید کابلشو مسی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کابلشو مسی کلوته و دیگر برندها را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت کابلشو مسی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان و تولید کننده کابلشو مسی را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

دسته بندی


دسته‌بندی کالاها

برند