ثبت فروشگاه

پریز ماهواره

پریز ماهواره یا پریز آنتن ماهواره وسیله ای است که خروجی SAT فراهم می کند و با اتصال کابل مخصوص به آن می توانید اتصال را با ماهواره برقرار کنید. در بسیاری از مجموعه ها از پریز ماهواره و آنتن به صورت تلفیقی استفاده می شود. این تجهیزات همچون دیگر پریزها از دو بخش مکانیزم و قاب تشکیل شده اند. قاب پریز می تواند در رنگ های گوناگونی عرضه شود و جنس های مختلفی داشته باشد. نحوه نصب پریز ماهواره به پریز آنتن شباهت دارد و تفاوت آن ها در این است که پریز آنتن خروجی TV و ماهواره SAT ارائه می کند.

پریز ماهواره مرکزی و آنتن دیجیتال در سیستم های مرکزی در کنار هم مورد استفاده قرار می گیرند. در این سیستم ها هر دو نوع سیگنال آنتن و ماهواره ای در بستر کابل کواکسیال یا کابل آنتن منتقل می شوند. به همین دلیل پریزهایی به صورت جداگانه نیاز است که بتوانند از یک کابل به صورت همزمان هم آنتن دیجیتال و هم ماهواره را دریافت کرد. این پریزها می توانند سیگنال ها را از هم تفکیک کنند.

پریز ماهواره

انواع پریز مخصوص ماهواره

  • پریز ماهواره تکی: این پریزها تنها یک خروجی SAT دارند.
  • پریز ماهواره چند منظوره: این پریزها از یک خروجی SAT و یک پریز دیگر همچون پریز برق یا آنتن تشکیل شده اند.
  • پریز ماهواره و آنتن تلفیقی: برخی از پریزها دارای یک حروجی SAT-TV هستند و می توانند از هر دو نوع سیگنال پشتیبانی کنند.

انواع پریز مخصوص ماهواره

بهترین برند پریز ماهواره

شرکت های بسیار زیادی به تولید انواع کلید پریز به خصوص پریزهای مخصوص ماهواره می پردازند که از بهترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پریز ماهواره دلند

دلند از برترین شرکت ها در زمینه تولید انواع کلید پریز است که در سال 1361 تاسیس شده است. دلند از برترین تجهیزات و حرفه ای ترین پرسنل در ساخت محصولات خود استفاده می کند. محصولات این شرکت ایزوها و استانداردهای مختلفی دارند. مدل های آسا، آوا و آدا از پرفروش ترین مدل های کلید پریز این شرکت هستند. دلند محصولات متنوع و مقرون به صرفه ای به بازار عرضه می کند. کلید پریزهای دلند ظواهر ساده ای دارند و با تمامی دکوراسیون ها هماهنگی دارند.

  • از دیگر برندهای مطرح در این زمینه می توان به خیام الکتریک، پارت الکتریک، مایا، لگراند و ... اشاره کرد.

قیمت پریز ماهواره

قیمت پریزهای ماهواره به عوامل مختلفی همچون برند، جنس بدنه، مکانیزم، طراحی پریز و ... بستگی دارد. پریزهای ماهواره اغلب از جنس ABS و پلاستیک مرغوب ساخته می شوند. پریزهایی که قاب های شیشه ای یا دیگر مدل ها را دارند، قیمت بیشتری نسبت به قاب های ساده تر دارند.

خرید پریز ماهواره

برای خرید پریز ماهواره می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پریز ماهواره و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد