ثبت فروشگاه

پریز ماهواره یا پریز آنتن ماهواره وسیله‌ای است که خروجی SAT فراهم می‌کند و با اتصال کابل مخصوص به آن می‌توانید اتصال را با ماهواره برقرار کنید. در بسیاری از مجموعه‌ها از پریز ماهواره و آنتن به صورت تلفیقی استفاده می‌شود. این تجهیزات همچون دیگر پریز‌ها از دو بخش مکانیزم و قاب تشکیل شده‌اند. قاب پریز می‌تواند در رنگ‌های گوناگونی عرضه شود و جنس‌های مختلفی داشته باشد. نحوه نصب پریز ماهواره به پریز آنتن شباهت دارد و تفاوت آن‌ها در این است که پریز آنتن خروجی TV و ماهواره SAT ارائه می‌کند.

پریز ماهواره مرکزی و آنتن دیجیتال در سیستم‌های مرکزی در کنار هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این سیستم‌ها هر دو نوع سیگنال آنتن و ماهواره‌ای در بستر کابل کواکسیال یا کابل آنتن منتقل می‌شوند. به همین دلیل پریز‌هایی به صورت جداگانه نیاز است که بتوانند از یک کابل به صورت همزمان هم آنتن دیجیتال و هم ماهواره را دریافت کرد. این پریز‌ها می‌توانند سیگنال‌ها را از هم تفکیک کنند. انواع پریز مخصوص ماهواره شامل مواردی است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.  پریز ماهواره تکی که تنها یک خروجی SAT دارند.  پریز ماهواره چند منظوره یکی دیگر از انواع پریز ماهواره است. این پریز‌ها از یک خروجی SAT و یک پریز دیگر همچون پریز برق یا آنتن تشکیل شده‌اند.  پریز ماهواره و آنتن تلفیقی مدلی دیگر است.  برخی از پریزهای ماهواره و آنتن تلفیقی دارای یک خروجی SAT-TV هستند و می‌توانند از هر دو نوع سیگنال پشتیبانی کنند.

قیمت پریز ماهواره

قیمت پریز‌های ماهواره به عوامل مختلفی همچون برند، جنس بدنه، مکانیزم، طراحی پریز و... بستگی دارد. پریز‌های ماهواره اغلب از جنس ABS و پلاستیک مرغوب ساخته می‌شوند. پریز‌هایی که قاب‌های شیشه‌ای یا دیگر مدل‌ها را دارند، قیمت بیشتری نسبت به قاب‌های ساده‌تر دارند.

خرید پریز ماهواره از راندنو

برای خرید پریز ماهواره مرکزی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت پریز ماهواره ساده و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کارکرد