ثبت فروشگاه

اتو لوله

دستگاه اتو لوله یا اتو لوله سبز با نام اتو لوله کشی شناخته می‌شود. این ابزار به دستگاه جوش لوله نیز معروف است. اتو لوله یکی از پرمصرف‌ترین و پرکاربردترین ابزارآلات در صنعت ساختمان و لوله‌کشی به شمار می‌آید. این ابزار برای اتصال لوله‌ها به یکدیگر استفاده می‌شود. دستگاه اتو لوله به یک یا دو عدد المنت مجهز شده است که گرمای دستگاه را تأمین می‌کنند. با استفاده از این دستگاه می‌توان انواع لوله سبز، سفید و پروپلین، پلیمر و لوله‌های پلاستیکی را به یکدیگر متصل کرد. همچنین این دستگاه به منظور فرم‌دهی به لوله‌ها، به دو قالب نر و ماده مجهز شده است.

در گذشته، ابتدایی ترین نوع لوله‌ها، سبز رنگ بودند. به همین دلیل، این ابزار با نام اتو لوله سبز نیز نامگذاری شده است. کنترل دما، برخورداری از سیستم حرارتی پیشرفته، جلوگیری از اتلاف انرژی و سرعت بالای گرم شدن از مهم‌ترین ویژگی‌های این ابزار به شمار می‌آیند. عملکرد این ابزار به گونه‌ای است که در ابتدا حرارت از قالب ماده وارد می‌شود. سپس از قالب نر، به منظور حرارت‌دهی و اتصال لوله استفاده می‌شود.

در هنگام کار با این دستگاه باید نکات ایمنی را رعایت کنیم و به دلیل ایجاد گرمای بالا باید از لوازم ایمنی به ویژه دستکش و لباس ایمنی استفاده نماییم. باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که در حین انجام عملیات لقمه‌ها باید تمیز باشند و برای بستن آن‌ها از آچار آلن استفاده شود. همچنین از نگه داشتن اتو لوله بر روی سطح کار برای مدت زیاد می بایست جلوگیری شود.

قیمت اتو لوله

قیمت اتو لوله کشی ایرانی و خارجی مانند بسیاری از ابزارآلات برقی دیگر، به برند و میزان توان دستگاه بسستگی دارد. همچنین المنت و برخورداری از سیستم گرمایشی پیشرفته، لوازم جانبی، لقمه اضافه و تجهیزات دیگر، از مواردی هستند که بر قیمت این دستگاه تأثیر می‌گذارند. اتو لوله توسن، رونیکس، ایساتیس، آروا، مکس و تیوان از بهترین تولیدکنندگان این ابزار به شمار می‌آیند. شما کاربران گرامی جهت تهیه اتو لوله خانگی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این ابزارآلات در ارتباط باشید.

خرید اتو لوله از راندنو

پیش از خرید این ابزار بهتر است به نکات زیر توجه شود:

  • سیستم حرارتی مناسب: دستگاهی مناسب است که سیستم حرارتی آن پیشرفته و به روز باشد و به صورت یکنواخت گرم شود.
  • توان دستگاه: توان دستگاه اتولوله، میزان قدرت سیستم حرارتی را مشخص می‌کند و بهتر است به آن توجه شود.
  • سرعت گرمایش: هرچه سرعت گرمایش یک اتو بیشتر باشد، از اتلاف وقت نیز جلوگیری می‌شود.
  • قابلیت کنترل دما: برخورداری از این قابلیت، امکان تنظیم دمای دستگاه را برای کاربر فراهم می‌کند.
  • قابلیت اتصال چند نوع لوله: هنگام انتخاب اتو لوله باید دستگاهی را خریداری کرد که قابلیت استفاده برای چند نوع لوله را داشته باشد.
  • طول و جنس کابل: اندازه طول کابل اتو لوله باید متناسب باشد و امکان دسترسی به فواصل زیاد را فراهم کند.
  • سایز سوکت: سوکت یا لقمه این محصول به صورت نری و مادگی موجود هستنند. سایز سوکت نیز باید با اندازه لوله مورد نظر تناسب داشته باشد.

برای خرید اتو لوله کشی ارزان می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت اتو لوله کشی ارزان را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت بهترین اتو لوله کشی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


بازه توان