ثبت فروشگاه

پریز UPS

پریز UPS یک پریز برق جداگانه است که معمولاً با رنگ و شکل متفاوتی نسبت به پریزهای معمولی در برخی مکان ها و اداره ها وجود دارد. این نوع پریز، برق خود را از UPS می گیرد و همیشه برق دارد پس به هنگام استفاده از این نوع پریزها جای نگرانی بابت قطع برق شهر وجود ندارد.

توجه داشته باشید که نباید از این پریز برای هر وسیله ای استفاده شود وسایلی مانند موتور جوش، سنگ فرز و سایر وسایلی که به هنگام روشن شدن، برق زیادی را مصرف می کنند چرا که به UPS صدمه می زنند.

پریز UPS

پریزUPS چیست

یو پی اس مخفف Uninterruptible Power Supply است که به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است.

پریز UPS خروجی برق یو پی اس است و تجهیزات الکتریکی که قرار است از طریق UPS مورد حفاظت و برق رسانی  قرار بگیرند را به آن متصل می کنند. تعداد پریزهای UPS به توان الکتریکی و قیمت بستگی دارد. معمولاً یو پی اس های کم قیمت، تعداد پریزهای کمتری دارند و یو پی اس های توان بالا و گران دارای حداقل 6 پریز هستند.

UPS پریز چیست

انواع پریز UPS

پریز UPS در دو نوع ماژولار و غیرماژولار به بازار عرضه می شوند.

پریز UPS ماژولار

نوع ماژولار این پریزها اگر از نوع شبکه باشد روی ترانک نصب می شود و به آن پریز برق ماژولار UPS گفته می شود. این پریزها از برق ورودی تکفاز UPS نیز پشتیبانی می کنند و عمدتاً ارت دار هستند.

پریز UPS غیرماژولار

ساختار غیرماژولار  مکانیزمی همچون سایر کلیدهای برق دارد.

انواع پریز USP

نکات مهم در هنگام خرید پریز UPS

  • جنس بدنه
  • برند و شرکت تولید کننده
  • شدت جریان
  • طراحی و شکل ظاهری پریز یو پی اس

نکات مهم در هنگام خرید پریز UPS

برترین برندهای  پریز UPS

در حال حاضر شرکت های بسیار زیادی به تولید پریزهای یو پی اس می پردازند. در ادامه به معرفی برخی از مشهورترین شرکت هایی که این محصولات را به بازار عرضه می کنند، پرداخته می شود:

پریز UPS دلند

شرکت دلند به واسطه سابقه طولانی در ساخت تجهیزات الکتریکی و ساختمانی، یکی از معروف ترین برندهایی است که در این حوزه فعالیت می کند. این شرکت با به کارگیری مواد اولیه مرغوب و رعایت اصول استاندارد، پریز UPS با دوامی را تولید و به بازار عرضه می کند.

پریز UPS ایران الکتریک

ایران الکتریک از سال 1361 به تولید پریز یو پی اس می پردازد. تمامی محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند و از لحاظ ظاهری تنوع بسیار زیادی دارند. به همین دلیل نیاز تمامی مصرف کنندگان را برطرف می کنند. پریز UPS جدید و شیک نیز توسط این شرکت تولید می شود.

پریز UPS مهسان

صنایع الکتریکی مهسان الکتریک یکی دیگر از شرکت هایی است که در زمینه تولید پریز قعالیت می کند. محصولات این شرکت متنوع و بادوام هستند. این شرکت از سال 1354 تأسیس شد و تاکنون موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیار زیادی شده است.

از دیگر برندهای برتر پریز آنتن می توان به شرکت های تولید کننده خیام الکتریک، لگراند، نگزنس  و ... اشاره کرد

قیمت پریز UPS

پریز یو پی اس بر اساس عواملی چون ابعاد، جنس بدنه، شدت جریان، ولتاژ، برند و شرکت تولید کننده و... قیمت گذاری می شود. برای خرید پریز یو پی اس می توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و به طور مستقیم با نمایندگان و مراکز فروش این محصولات در ارتباط باشید.

خرید پریز UPS

برای خرید پریز UPS می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت  پریز UPS و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع پریز


نوع کارکرد