ثبت فروشگاه

پریز UPS

پریز UPS یک پریز برق جداگانه است که معمولاً با رنگ و شکل متفاوتی نسبت به پریز‌های معمولی در برخی مکان‌ها و اداره‌ها وجود دارد. این نوع پریز، برق خود را از UPS می‌گیرد و همیشه برق دارد پس به هنگام استفاده از این نوع پریز‌ها جای نگرانی بابت قطع برق شهر وجود ندارد. توجه داشته باشید که نباید از این پریز برای هر وسیله‌ای استفاده شود وسایلی مانند موتور جوش، سنگ فرز و سایر وسایلی که به هنگام روشن شدن، برق زیادی را مصرف می‌کنند چرا که به UPS صدمه می‌زنند. یو پی اس مخفف Uninterruptible Power Supply است که به معنای منبع تغذیه بدون وقفه است. پریز UPS خروجی برق یو پی اس است و تجهیزات الکتریکی که قرار است از طریق UPS مورد حفاظت و برق رسانی  قرار بگیرند را به آن متصل می‌کنند. تعداد پریز‌های UPS به توان الکتریکی و قیمت بستگی دارد. معمولاً یو پی اس‌های کم قیمت، تعداد پریز‌های کمتری دارند و یو پی اس‌های توان بالا و گران دارای حداقل 6 پریز هستند.

پریز UPS در دو نوع ماژولار و غیرماژولار به بازار عرضه می‌شوند. نوع ماژولار این پریز‌ها اگر از نوع شبکه باشد روی ترانک نصب می‌شود و به آن پریز برق ماژولار UPS گفته می‌شود. این پریز‌ها از برق ورودی تکفاز UPS نیز پشتیبانی می‌کنند و عمدتاً ارت دار هستند. ساختار غیرماژولار مکانیزمی همچون سایر کلید‌های برق دارد.

قیمت پریز UPS

پریز یو پی اس بر اساس عواملی چون ابعاد، جنس بدنه، شدت جریان، ولتاژ، برند و شرکت تولید‌کننده قیمت‌گذاری می‌شود. برای خرید پریز یو پی اس می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و به طور مستقیم با نمایندگان و مراکز فروش این محصولات در ارتباط باشید.

خرید پریز UPS از راندنو

برای خرید این محصولات باید به نکات زیر توجه کرد:

  • جنس بدنه
  • برند و شرکت تولید‌کننده
  • شدت جریان
  • طراحی و شکل ظاهری پریز یو پی اس

برای خرید پریز UPS می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت  پریز UPS و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع پریز


نوع کارکرد