ثبت فروشگاه

مفصل رزینی یکی از تجهیزات برقی است که برای اتصال دو کابل به همدیگر از آن استفاده می‌شود. این محصولات در مواقعی می‌توانند کابل صدمه دیده را ترمیم کنند. این مفصل‌ها یک آب بندی مناسب در اطراف کابل آسیب دیده ایجاد می‌کنند. مفصل‌ها در انواع مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. در این میان مفصل‌های رزینی مقاومت بسیار بالایی دارند. از مفصل‌های حرارتی می‌توان در مناطق آلوده به مواد شیمیایی و گرد و خاک استفاده کرد. مفصل های رزینی چسبندگی بالایی دارند و انعطاف پذیری آن زیاد است. عایق حرارتی این محصولات سبب افزایش مقاومت مفصل در برابر آب و مواد شیمیایی می‌شود.

مفصل کابل رزینی کیفیت بالایی دارد و در ولتاژهای پایین و متوسط به کار گرفته می‌شود. در این مدل از مفصل‌های برق یک بسته دو قسمتی وجود دارد که باید دو طرف کابل نصب شود و رزین به داخل آن ریخته شود. چسب رزین انواع مختلفی دارد و اغلب آن ها پس از مخلوط شدن سریعاً خشک می‌شوند. این محصولات مطابق با استاندارد VDE 0291 PART 1&3 عرضه می‌شوند. مفصل‌ها می‌توانند به صورت مستقیم یا انشعابی مورد استفاده قرار بگیرند. مفصل‌ها برای کابل‌هایی با ولتاژ پایین و بالا به کار گرفته می‌شود و در سایزهای مختلف تولید می‌شوند. از این محصولات می‌توان در زیر زمین یا داخل آب استفاده کرد. در حالت کلی مفصل‌های رزینی در سه دسته تولید می‌شوند:

  • مفصل رزینی دو راهه: این مفصل‌ها مطابق با نامشان دو راهه هستند.
  • مفصل رزینی T شکل: مفصل‌های T شکل ظاهری به شکل حرف T دارند و درواقع نوع سه راه مفصل‌های رزیتی هستند.
  • مفصل رزینی Y شکل: این مفصل‌ها شبیه به حرف انگلیسی Y هستند و همانند مفصل‌های T شکل سه خروجی دارند.

همچنین مفصل‌ها براساس ولتاژ نیز به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند:

  • مفصل رزینی فشار ضعیف: این محصولات به شکل مستقیم برای اتصال دو کابل و به شکل انشعابی برای وصل کردن انواع کابل با ولتاژ کم به کار گرفته می‌شود. این مفصل‌ها مناسب کابل‌هایی با کمترین سطح مقطع (1.5) تا بیشترین سطح مقطع (400) میلی‌متر مربع هستند تا ولتاژ 6/3 کاربرد دارند.
  • مفصل رزینی فشار قوی: این محصولات کاربرد و عملکردی مشابه مفصل‌های فشار ضعیف دارند. با این تفاوت که برای کابل‌هایی با ولتاژ بالاتر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

قیمت مفصل رزینی

قیمت مفصل رزینی به عوامل مختلفی همچون جنس، نوع مفصل، ابعاد، استاندارد، شرکت سازنده و تولید کننده و دیگر موارد بستگی دارد. برای مشاهده و مقایسه قیمت انواع مفصل رزینی می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید.

خرید مفصل رزینی از راندنو

برای خرید مفصل رزینی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات مفصل رزینی را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت مفصل رزینی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با نمایندگی مفصل رزینی لاله زار را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

ولتاژ


برند