ثبت فروشگاه

لوله فلکسیبل نوعی لوله برق است که در صنعت ساختمان سازی جهت کابل کشی مجموعه به کار گرفته می‌شود. لوله برق فلکسیبل در برابر رطوبت، فشار، ضربه، خوردگی، گرد و خاک و آسیب‌های محیطی از سیم و کابل حفاظت می کند. لوله فلکسیبل فلزی یک نوع روکش محافظتی برای سیم و کابل است. این محصول یک کانال با روکش فلزی و سطح مقطع گرد است. لوله‌های برق انعطاف پذیر لوله‌هایی بلند و سبک هستند که در پروژه های عمرانی به کار گرفته می‌شوند. به این لوله‌ها لوله خرطومی فلزی نیز گفته می‌شود. برای نصب این لوله‌ها باید لوله فلکسی به دیوار بست زده شود. بست‌ها در سایزها و اندازه‌های گوناگون متناسب با اندازه لوله‌ها عرضه می‌شوند.

برای این که بتوانیم از سلامت کابل‌ها در یک ساختمان اطمینان پیدا کنیم، از ابزارآلاتی همچون لوله فلکسیبل استفاده می‌کنیم. لوله‌ها از کابل در برابر هرگونه آسیب حفاظت می‌کنند. بدون وجود لوله برق خطر برق گرفتگی و آتش سوزی افزایش پیدا می‌کند. هزینه تعمیرات و نگهداری سیم و کابل نیز بیشتر می‌شود. لازم به ذکر است که از این لوله‌ها تنها برای عبور سیم و کابل استفاده نمی‌شود بلکه لوله فلکسیبل آب و لوله فلکسیبل هوا نیز به بازار عرضه شده است که اغلب در سیستم‌های تهویه از آن‌ها استفاده می‌شود. لوله فلکسیبل یک نوع لوله انعطاف‌پذیر است که برای انتقال مایعات، گازها و جریان‌های مختلف استفاده می‌شود. این لوله‌ها از جنس مواد انعطاف‌پذیر مانند پلاستیک، پلیمرها، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ساخته می‌شوند. از کاربری‌های این لوله می‌توان به لوله فلکسیبل هوا، لوله فلکسیبل برق اشاره کرد. کاربردهای لوله فلکسیبل به صنایع گاز و نفت، خودروسازی، صنعت الکترونیک، صنعت ساختمان و صنعت غذایی مربوط می‌شود.

لوله فلکسیبل در دو مدل روکش دار و بدون روکش تولید می‌شوند. که در زیر به انواع آن‌ها می‌پردازیم:

  • لوله فلکسیبل روکش دار: لوله‌های فلکسی که در این نوع به روکش دار بودنش اشاره می‌کنیم. این لوله‌ها معمولا برای محافظت از سیم استفاده می‌شوند. به دلیل داشتن روکش PVC در محیط‌های بیرونی یا مرطوب مورده استفاده قرار می‌گیرد. روکش PVC در زمان آتش سوزی به طور خودکار خاموش می‌شود که خطر احتراق را به شدت کاهش می‌دهد.
  • لوله فلکسیبل بدون روکش: لوله فلکسی بدون روکش همان طور که از اسمش پیدا است روکش PVC ندارد. مقاومت این لوله نسبت به نوع روکش دار آن کمتر است به همین دلیل از این لوله برای محیط های داخلی استفاده می‌شود.

قیمت لوله فلکسیبل

قیمت لوله فلکسیبل برق  بر اساس کیفیت، جنس روکش، استادارد تولید، کاربرد، اندازه و ابعاد لوله، قطر لوله، برند و ... تعیین می‌شود. در هنگام خرید لوله فلکسیبل آب بسته به نوع کاربری باید روکش دار یا بدون روکش بودن و جنس روکش را مورد بررسی قرار داد. از ارزان ترین لوله فلکسیبل می‌توان به لوله هواکش اشاره کرد. برای اطلاعات دقیق‌تر درباره قیمت لوله فلکسیبل هوا، می‌توانید با تامین کنندگان و فروشندگان محصولات مرتبط تماس بگیرید.

خرید لوله فلکسیبل از راندنو

برای خرید لوله فلکسیبل برق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای موردنظر خود را انتخاب کنید و مشخصات آن را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوله فلکسیبل و برقراری ارتباطی بدون واسطه را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


سایز