ثبت فروشگاه

لوله برق

لوله برق یکی از مهم‌ترین تجهیزاتی است که در صنایع مختلف به خصوص ساختمان سازی به کار گرفته می‌شود. انواع لوله برق و اتصالات برقی از مهم‌ترین المان‌ها در ساختمان محسوب می‌شوند. لوله و اتصالات برقی در یک مجموعه مسیر عبور سیم و کابل‌های ساختمان را فراهم می‌کنند. این محصولات می‌توانند از تمامی سیم و کابل‌ها حفاظت کنند. لوله‌های برق در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و دیگر موارد به کار گرفته می‌شود. استفاده از این لوله‌ها سبب می‌شود تا سیم و کابل کشی مجموعه با نظم و ترتیب بیشتری صورت بگیرد. همچنین سیم و کابل از دسترس افراد غیرمتخصص دور می‌شود. بخشی از کاربرد این تجهیزات مربوط به معابر و خیابان‌های سطح شهر است. لوله‌های برق معابری جهت نگهداری سیم‌های برق، تلفن و آنتن به کار گرفته می‌شوند. این محصولات مسیری ایجاد می‌کنند تا این سیم‌ها به قسمت‌های مختلف خانه یا محل مورد نظر کشیده شود.

مرغوبیت لوله‌های برق اغلب براساس میزان وزن لوله و مواد اولیه‌ای که در ساخت آن به کار رفته است، تعیین می‌شود. لوله‌های مخصوص برق کاری در متراژهای مختلفی عرضه می‌شود. کاربران باید متناسب با محل نصب متراژ مناسب را خریداری کنند. هر شاخه لوله فولادی اغلب 3 متری و هر شاخه لوله پلی آمید و پی وی سی اغلب 6 متری است. لوله‌های برق در سایزهای مختلفی به بازار عرضه می‌شوند. لوله برق سایز 11، 16، 21، 25 و ... به بازار عرضه می‌شود. براساس استانداردهای برق و ساختمان لوله‌های برق باید متناسب با پروژه برای کف، دیوار، سقف و دیگر مکان‌ها انتخاب شوند. این لوله‌ها به کمک دیگر اتصالات ساختمان به هم متصل می‌شوند و مسیر طولانی‌تری به وجود می‌آورند. به عنوان مثال در صورتی که بخواهیم لوله برق را در مسیر عمودی ادامه دهیم باید از زانویی‌های 90 یا 45 درجه استفاده کنیم. لوله‌ها براساس کاربرد و جنس به لوله برق پی آمید، لوله برق پی وی سی، لوله پلیکا، لوله فولادی برق یا لوله برق گالوانیزه، لوله برق گالوانیزه گرم، لوله فلکسیبل و لوله برق خرطومی که خود نیز در سه نوع لوله خرطومی ساده و لوله خرطومی نسوز تقسیم بندی می‌شوند.

از اتصالات لوله برق فلزی و لوله برق پلاستیکی می‌توان به بوشن، تبدیل، زانو لوله برق، جعبه تقسیم و بست اشاره کرد.

قیمت لوله برق

در هنگام خرید لوله برق باید به مواردی همچون ابعاد لوله، جنس لوله، نوع کابلی که از لوله می‌گذرد، وزن لوله، آب و هوای منطقه و دیگر موارد توجه کنید. قیمت لوله‌ها نیز به همین عوامل بستگی دارد.

خرید لوله برق از راندنو

برای خرید لوله برق می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لوله برق معمولی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند