ثبت فروشگاه
دسته‌بندی‌ها : لامپ شمعی -

لامپ (Lamp) یک منبع روشنایی مصنوعی است که بسته به نوع تکنولوژی که دارد، از قطعات الکتریکی و مکانیکی خاصی همچون خازن، بالاست، مدار راه انداز، اتصالات و دیگر موارد تشکیل شده است. این تجهیزات داخل شیشه‌ای به نام حباب قرار گرفته است. در این تجهیزات انرژی الکتریکی به نور تبدیل می‌شود. این محصولات در دنیای امروز برای نورپردازی‌های مختلف، بسیار پرکاربرد هستند، به عنوان مثال در تمامی نورپردازی‌های شهری و داخل ساختمان‌ها، افراد با انواع لامپ‌ها سروکار دارند.

لامپ‌ها براساس نوع تکنولوژی به چند دسته تقسیم بندی می‌شوند. لامپ‌ رشته‌ای، لامپ فلورسنت، لامپ کم مصرف، لامپ هالوژن، لامپ گازی، لامپ ال ای دی، اس ام دی، سی او بی و لامپ رشد گیاه از انواع لامپ‌ها براساس تکنولوژی است. این محصولات از نظر شکل ظاهری می‌توانند حبابی، شمعی، اشکی، خطی، استوانه‌ای و دیگر موارد باشند. انتخاب سرپیچ لامپ نیز به محل استفاده و کاربرد آن‌ها بستگی دارد. لامپ‌ها با سرپیچ سوزنی، معمولی، بزرگ و شمعی به بازار عرضه می‌شوند.

لامپ‌ها اغلب با ولتاژ برق شهری 220 ولت راه‌اندازی می‌شوند. توان و میزان انرژی مورد نیاز از پارامترهای مهمی است که پیش از انتخاب لامپ باید مورد بررسی قرار داد. شدت روشنایی لامپ که بر واحد لومن سنجیده می‌شود، یکی از نکات مهم است که باید به آن توجه شود. به عنوان مثال یک لامپ ال ای دی 18 وات، کم مصرف 23 وات و رشته ای 100 وات هرکدام 1600 لومن نور تولید می‌کنند.

امروزه بدون وجود لامپ و تجهیزات روشنایی انجام بسیاری از کارها متوقف می شود. این محصولات تنوع بسیار زیادی دارند و در انواع مختلفی عرضه می شوند.

قیمت لامپ

قیمت این محصولات به عواملی همچون تکنولوژی، توان، جنس، نوع سرپیچ، شار نوری، گارانتی، شرکت سازنده و دیگر موارد بستگی دارد. این محصولات براساس ویژگی‌هایی که دارند، از قیمت‌های متنوعی در بازار برخوردار هستند. در سایت راندنو می‌توانید قیمت لامپ ال ای دی و دیگر انواع Lamp را مشاهده کنید. لامپ بروکس، پارس شهاب، افراتاب، شیله، نور، خزرشید و دیگر موارد از بهترین برندهای موجود در بازار هستند.

خرید لامپ از راندنو

برای خرید لامپ می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لامپ و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می سازد.

لیست مقایسه

برند