ثبت فروشگاه

چیپ ال ای دی و صفحه ال ای دی

چیپ ال ای دی و صفحه ال ای دی یا تراشه LED، یکی از مهم‌ترین بخش‌های لامپ و محصولات روشنایی است که با تکنولوژی ال ای دی به بازار عرضه شده است. لامپ‌های ال ای دی از دیودهایی تشکیل شده‌اند که نحوه قرارگیری آن‌ها نوع تکنولوژی لامپ را نشان می‌دهد. در واقع این چیپ‌ها و نوع اتصال آن‌ها است که دسته بندی‌های مختلف لامپ ال ای دی مانند اس ام دی، سی او بی و یا دی آی پی را تشکیل می‌دهند. این تجهیزات در انواع مختلفی تولید می‌شوند و هرکدام از آن‌ها دارای توان، رنگ، شدت روشنایی، جریان و ولتاژ مخصوص به خود هستند و در یک نوع لامپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پارامترها تحت تاثیر عضو حیاتی به نام چیپ و صفحه LED قرار می‌گیرند. بر روی چیپ ها دو حرف L و N قرار دارد که فاز و نول به آن‌ها متصل می شود. برخی از چیپ‌ها و صفحه‌های ال ای دی به همراه هیت سینک ارائه می‌شوند.

تراشه ال ای دی معمولاً بر اساس 4 شماره شناخته می‌شود. هر چیپ با شماره‌های خاص، دارای بهره‌های نوری متفاوت، ابعاد، دمای رنگ‌های گوناگون و در کل ویژگی‌های منحصربه فرد است. به عنوان مثال، چیپ با شماره 30 در 30 به معنای یک چیپ در ابعاد 30 در 30 میکرومتر است. چیپ و صفحه LED را می‌توان داخل چراغ‌های سقفی، لامپ‌ها، پروژکتورها و پنل‌های ال ای دی به کار گرفت. برای نصب و استفاده از این چیپ‌ها می‌بایست از خمیر سیلیکون یا چسب سیلیکون برای افزایش عمر و راندمان چیپ استفاده کرد.

چیپ ال ای دی و صفحه ال ای دی

 

قیمت چیپ LED و صفحه LED

قیمت این تجهیزات به عواملی همچون تکنولوژی چیپ، توان، میزان روشنایی، طول عمر، هیت سینک، ابعاد صفحه و چیپ، نوع آن، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید چیپ ال ای دی لامپ و صفحه LED، می‌توانید به سایت راندنو مراجعه کنید و با برترین فروشگاه‌های عضو به طور مستقیم و بدون واسطه در ارتباط باشید.

خرید چیپ ال ای دی و صفحه ال ای دی از راندنو

برای خرید چیپ ال ای دی و صفحه ال ای دی می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و بصورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت چیپ ال ای دی و صفحه ال ای دی و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


نوع کاربرد


نوع