ثبت فروشگاه

لامپ اف پی ال (FPL)

لامپ اف پی ال (FPL) جهت روشنایی منازل و محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. لامپ FPL مخفف عبارت Fluoescent Parallel Lamp و به معنای لامپ فلورسنت موازی است. این لامپ‌ها یک جایگزین بسیار مناسب برای لامپ‌های رشته ای، مهتابی و قدیمی هستند. در پاسخ به سؤال لامپ fpl چیست می‌توان گفت لامپ‌های فلورسنت نمونه جدید و پیشرفته لامپ‌های مهتابی قدیمی هستند اما تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. لامپ اف پی ال مانند مهتابی‌های قدیمی چشمک‌های مداوم نمی‌زند. همچنین در صورت انتقال الکتریسیته، نور باکیفیتی تولید می‌کند و در کوتاه‌ترین زمان، روشن می‌شود.

این محصول برای نصب و روشن شدن، نیازی به بالاست ندارد و به راحتی با برق شهری کار می‌کند. همچنین لامپ اف پی ال بدون ترانس بوده به همین دلیل این لامپ‌ها از روشنایی و طول عمر بالاتری برخوردار هستند. از این لامپ جهت روشنایی محیط‌های اداری و تجاری، منازل مسکونی، فروشگاه‌ها، هتل‌ها و تمامی اماکن عمومی استفاده می‌شود. در ساختار این لامپ از هیت سینک آلومینیومی استفاده شده است که حرارت را از داخل لامپ به خارج آن هدایت می‌کند. سرپیچ این نوع لامپ‌ها معمولاً 2G11 است.

این لامپ‌ها اغلب در توان‌های 18 وات و 36 وات به فروش می‌رسند و در پنل‌های سقفی کاربرد فراوانی دارند. عمر مفید این لامپ‌ها نیز حدود 8000 ساعت است و میزان روشنایی مطلوبی دارد. شما کاربران گرامی با مراجعه به سایت راندنو می‌توانید لیست قیمت لامپ FPL را مشاهده نمایید. سپس می‌توانید به صورت مستقیم با فروشندگان این تجهیزات در ارتباط باشید و لامپ مورد نظر را خریداری نمایید.

قیمت لامپ اف پی ال (FPL)

این لامپ‌ها براساس ویژگی‌هایی که دارند، از قیمت‌های متنوعی در بازار برخوردار هستند. توان لامپ، نوع سرپیچ، نوع تکنولوژی و موارد دیگر در قیمت لامپ FPL تأثیرگذار هستند. برند لامپ نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. برای اطلاع از قیمت لامپ اف پی ال 36 وات با مراجعه به سایت راندنو با فروشندگان این محصول ارتباط برقرار نمایید.

خرید لامپ اف پی ال (FPL)

برای خرید لامپ اف پی ال می‌توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید. سپس قیمت کالا را در فروشگاه‌های مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و به صورت مستقیم با فروشنده مورد نظر ارتباط برقرار نمایید. راندنو امکان مشاهده لیست قیمت لامپ اف پی ال FPL و برقراری ارتباطی بدون واسطه با فروشندگان را برای شما فراهم می‌سازد.

لیست مقایسه

برند


توان