ثبت فروشگاه

تریلر کمرشکن سه محور توحید

از ۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱,۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تریلر کمرشکن دو محور توحید

از ۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تریلر کمر شکن

تریلی کمرشکن یک نوع کشنده جاده ایا است و کاربرد های فراوانی در انتقال انواع ماشین آلات سنگین دارد. این تریلر از لحاظ شکل ظاهری و همین طور کاربرد به تریلر کفی شباهت هایی دارد ولی از لحاظ ارتفاع و ظرفیت حمل، همین طور ابعاد با تریلی کفی متفاوت است. رانندگی با این تریلر بسیار سخت است. اهرم هایی که جسم سنگین را نگه می دارند تیرهایی با تسمه استاندارد هستند که می بایست دارای گواهی ایمنی باشند. استفاده از سکوهای بارگیری تا حدودی استفاده از این تریلر را برای مصرف کنندگان آسان کرده است. به طور کلی این تریلر به دلیل حمل بارهای سنگین و غیر متعارف می تواند بسیار خطرناک باشد به خصوص اگر در حین حرکت محورهای کنترل کننده آن دچار مشکل شود.

اجزای تشکیل دهنده تریلر کمر شکن

 1. نوع محور: کمرشکن می تواند در وزن های متفاوت باشد. بیشتر تریلرها 3 محوره می باشد. تریلر سه محوره کمر شکن تا حدود 60 تن ظرفیت دارد. تریلرهای کمرشکن می توانند 2 محور، 3 محور، 7 محور و نهایتاً 11 محور باشد.
 2. ساختار مخزن: ساختار یا جنس مخزن با توجه به مایع حمل شونده از جنس فولاد یا ورقه کربنی تولید می شود.  
 3. ساختار شاسی: شاسی و قطعات به کار رفته در این محصول معمولاً از جنس فولاد با دوام با استحکام بالا ساخته می شود. 
 4. سیستم ترمز: سیستم ترمز تریلرهای کمرشکن به صورت به دور صورت سبک و سنگین و اتوماتیک و غیر اتوماتیک تقسیم می شود. به صورت سبک یا سنگین تهیه می شود. 
 5. پایه توقف: این پایه به منظور حفظ تریلر در وزن های مختلف و به صورت استاتیکی تولید می شود. 
 6. رینگ: رینگ وابستگی کامل به وزن تریلر دارد. رینگ های به کار رفته در این وسیله می تواند یک تکه و دو تکه باشد. 
 7. لاستیک: تعداد لاستیک ها از 6 لاستیک شروع شده و با توجه به وزن مخزن و نوع تریلر تعیین می شود. 
 8. سیستم برق: سیستم برق تریلر کمرشکن دارای هشداردهنده و لامپ LED است. 

مزیت تریلی کمرشکن

ارتفاع این تریلر نسبت به تمام کشنده های جاده مثل تریلر کفی کمتر است. این مسئله باعث ثابت و پایدار ماندن محصول (به ویژه اگر محصول سنگین وزن باشد) در پیچ و ناهمواری های موجود در جاده می شود. تریلر کمرشکن به دلیل ارتفاع کمتری که دارد قابلیت حمل اجسام و وسایل با ارتفاع بیش تری را دارد. به عنوان مثال این تریلر راحتر می تواند از موانعی نظیر کابل های برق، پل و موارد این چنینی عبور کند. 

انواع تریلر کمر شکن

نوع بار تعیین کننده اصلی نوع کمرشکن است. تریلی های کمرشکن به انواع زیر تقسیم می شود. 

تریلر کمرشکن دو محور 

یکی از متداول ترین نوع تریلر است که برای حمل بار تا سقف 30 تن در نظر گرفته شده است. این تریلر متناسب با تمامی استانداردهای جاده ای ایران است. 

تریلر کمرشکن سه محور 

این وسیله شباهت زیادی به نوع دو محور دارد با این تفاوت که قابلیت حمل بار بیش تری را دارد. 

تریلر کمرشکن 11 محور 

این تریلر از لحاظ قیمتی بسیار بالاتر از انواع دیگر است و از آن برای حمل بار با طول بیش تر و بارهای فوق سنگین استفاده می شود. 

تریلر بوژی 

تریلر بوژی بزرگ ترین نوع تریلر کمرشکن است. این تریلر به هزارپا معروف است و هیچ گونه محدودیتی برای حمل بار چه از لحاظ ابعاد و چه از لحاظ وزن را ندارد. 

کاربرد تریلر کمر شکن 

 • حمل خودروهای سنگین راهسازی، تجهیزات صنعتی و تجهیزات جاده ای
 • حمل بارهایی که به کمک کامیون امکان پذیر نیست.
 • حمل دستگاه های صنعتی بزرگ
 • حمل خودروهای مختلف شهری 
 • حمل ژتراتورهای صنعتی بزرگ
 • حمل بیل مکانیکی، تراکتور، لودر و وسایلی نظیر آن
 • حمل سازه ها و قطعات فلزی بزرگ و سنگین

خرید تریلر کمرشکن

تریلر ها بر حسب وزن و کاربردهایی که دارند انتخاب و خریداری می شود. نکاتی که هنگام خرید تریلرمورد توجه کاربر قرار می گیرد برند، رنگ، ایمنی در برابر واژگونی و بروز حادثه و متعلقات همراه است که شامل گلگیر، شاسی و کپسول آتش نشانی و ...است. در تریلرهای کمر شکن تعداد محور نیز کمک زیادی به انتخاب محصول می کند و از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا در ظرفیت حمل و جابه جایی موثر است. در بعضی مواقع به دلیل قیمت بالای تریلر کمر شکن می توان از اجاره تریلر کمر شکن به جای خرید آن استفاده نمود. 

قیمت تریلر مناسب

قیمت تریلر براساس نوع حمل و کاربری متفاوت است. برای مثال قیمت تانکر گاز مایع و قیمت تانکر گاز حمل آمونیاک متفاوت است. شرکتهای مختلفی در زمینه تولید تریلر فعالیت می کنند که از بهترین و محبوب ترین برند های این وسیله می توان به تریلر کمرشکن ماموت، توحید صنعت و اروم تریلر اشاره کرد. کاربران گرامی می توانند برای اطلاع از قیمت بهترین تریلرهای کمرشکن به سایت راندنو مراجعه کرده و با فروشندگان این کالا به طور مستقیم در ارتباط باشند. 

لیست مقایسه

برند